Lista aktualna na dzień 29.10.2018 godz. 9.00. Uwzględniono zgłoszenia, które wpłynęły do tego dnia. Lista uszeregowana jest alfabetycznie wg województw i miast. Dane widnieją takie, jakie zostały wprowadzone w formularzu rejestracji. Powtarzające się nazwy szkół oznaczają, że formularz wypełniony został więcej niż jeden raz.

wojewodztwo powiat miasto nazwa-szkoly adres
DOLNOŚLĄSKIE Bielawa Bielawa Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Szkolna 5
DOLNOŚLĄSKIE Zgorzelec Bogatynia Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni ul. Kościuszki 33
DOLNOŚLĄSKIE Powiat Bolesławiecki Bolesławiec Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. majora Henryka Sucharskiego w Bolesławcu ul. Komuny Paryskiej 6
DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego ul. Zgorzelecka 18
DOLNOŚLĄSKIE Bolesławiec Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu Tyrankiewiczów 11
DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu ul.Tyrankiewiczów 11
DOLNOŚLĄSKIE wołowski Brzeg Dolny Zespół Szkół Zawodowych 1-go Maja, 1a
DOLNOŚLĄSKIE wolowski Brzeg Dolny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Ul. Młodziezowa 2
DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Chocianów Zespół Szkół w Chocianowie ul. Kolonialna 13
DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Dzierżoniów 1 Liceum Ogólnokształcące ul. Piłsudskiego 10
DOLNOŚLĄSKIE głogowski Głogów Zespół Szkół Politechnicznych Plac Jana z Głogowa 7
DOLNOŚLĄSKIE głogowski Głogów Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Jedności Robotniczej 10
DOLNOŚLĄSKIE górowski Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Dwujęzyczne w Górze ul. Szkolna 1
DOLNOŚLĄSKIE jaworski Jawor I Liceum Ogólnokształcące im.Księcia Bolka I w Jaworze Ul.Kościuszki 8
DOLNOŚLĄSKIE Jelenia Góra Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Cypriana Kamila Norwida Ul. Gimnazjalna 2
DOLNOŚLĄSKIE Jelenia Góra Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Jana Pawła II 25
DOLNOŚLĄSKIE Jelenia Góra Jelenia Góra Publiczne Katolickie Liceum Akademickie u św. Pankracego w Jeleniej Górze ul. Kopernika 1
DOLNOŚLĄSKIE Jelenia Góra Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Kochanowskiego 18
DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Kamienna Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2
DOLNOŚLĄSKIE KŁODZKI KŁODZKO ALTERNATYWNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ŁUŻYCKA 8
DOLNOŚLĄSKIE Kłodzki Kłodzko Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku Wojska Polskiego 11
DOLNOŚLĄSKIE Legnica Legnica Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy ul. Sejmowa 5c
DOLNOŚLĄSKIE Legnica Legnica Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego ul. Złotoryjska 144
DOLNOŚLĄSKIE legnicki Legnica V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Heweliusza ul. Senatorska 32
DOLNOŚLĄSKIE Legnica Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy Pl. Klasztorny 7
DOLNOŚLĄSKIE Legnica Legnica Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych ul. Skarbka 4
DOLNOŚLĄSKIE Legnica Legnica II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy ul. Zielona 17
DOLNOŚLĄSKIE Legnica Legnica Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego ul. Złotoryjska 144
DOLNOŚLĄSKIE lubański Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu ul. Kopernika 31
DOLNOŚLĄSKIE lubański Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu ul. Kopernika 31
DOLNOŚLĄSKIE lubański Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu ul. Władysława Łokietka 2
DOLNOŚLĄSKIE Lubin Lubin II Liceum Ogólnokształcące ul. Niepodległości 31
DOLNOŚLĄSKIE Lubiński Lubin Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Lubinie Ul. Prusa 4
DOLNOŚLĄSKIE Lubin Lubin I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie Kopernika 7
DOLNOŚLĄSKIE trzebnica Oborniki Śląskie Powiatowy Zespół Szkół i. Władysława Reymonta Wrocławska 18
DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy Słowackiego 4
DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy ul. Słowackiego 4
DOLNOŚLĄSKIE OŁAWA OŁAWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I IM. JANA III SOBIESKIEGO PLAC ZAMKOWY 10
DOLNOŚLĄSKIE oławski Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie ul. ks. F. Kutrowskiego 31
DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Polkowice Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy ul. Skalników 6
DOLNOŚLĄSKIE Świdnicki Strzegom Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego Kościuszki 31
DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Strzegom Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu Kościuszki 31
DOLNOŚLĄSKIE Strzeliński Strzelin Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. J. Pawła II 23
DOLNOŚLĄSKIE Strzelin Strzelin Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. J.Pawła 23
DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Syców Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie ul. Kościelna 12
DOLNOŚLĄSKIE Środa Śląska Środa Śląska Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Wrocławska 12
DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świdnica II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha ul. Równa 11
DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świdnica III Liceum Ogolnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy Kościelna 32
DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świdnica Zespół Szkół Budowlano -Elektrycznych Wałbrzyska 35-37
DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świdnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30
DOLNOŚLĄSKIE Świdnica Świebodzice Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Marii Skłodowskiej – Curie 9
DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Wałbrzych 2 Liceum Ogólnokształcące Aleja Wyzwolenia 34
DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych ZS nr 3 w Wałbrzychu Jordana 4
DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych ZS nr 1 im. Ignacego Paderewskiego ul Paderewskiego 17
DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych ZS nr 1 im. Ignacego Paderewskiego ul Paderewskiego 17
DOLNOŚLĄSKIE WAŁBRZYSKI WAŁBRZYCH ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH „ENERGETYK” W WAŁBRZYCHU ALEJ WYZWOLENIA 5
DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych Zespół Szkół nr 5 ul. Ogrodowa 2 a
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wocław Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. Bolesława Krzywoustego z oddziałami gimnazjalnymi ul. Zaporoska 71
DOLNOŚLĄSKIE wołowski Wołów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Tadeusza kościuszki Ul. T. Kościuszki 27
DOLNOŚLĄSKIE WOŁÓW WOŁÓW NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAUŁEK ZIELONY 20
DOLNOŚLĄSKIE wołowski Wołów Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika pl. Jana III Sobieskiego 2
DOLNOŚLĄSKIE Wroclaw Wroclaw Liceum Ogolnoksztalcace Nr II im. Piastow Slaskich ul. Parkowa 18-26
DOLNOŚLĄSKIE Wroclaw Wroclaw Szkoły  Europejskie ul. Sienkiewicza 6a
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XVI ul. Reja 3
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu ul. Haukego-Bosaka 21
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Plac Nankiera 16,
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokształcące ul. Stacha Świstackiego 12-14
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokształcące ul. Stacha Świstackiego 12-14
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Wrocław Liceum i Technikum ROE ul. Hauke-Bosaka 21
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Zespół Szkół nr 20 ul.Kłodnicka 36
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław „ALA” – Autorskie Licea Artystyczne i Akademickie ul. Robotnicza 36-38
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Zespół Szkół Nr 5 ul. Haukego Bosaka 33-37
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 we Wrocławiu ul. Jacka Kuronia 14
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3  Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusz Słowackiego Ul. Piotra Skargi 31
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Zespół Szkół Nr 14, Liceum Ogólnokształcące nr XIV im.Polonii Belgijskie, Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi. Aleja Aleksandra Brucknera 10
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Szkoły  Europejskie ul. Sienkiewicza 6a
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokształcęce nr III ul. Składowa 5
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokszałcące nr III im. Adam Mickiewicza ul. Składowa 5
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Służb Mudnurowych we Wrocławiu ul. Ślężna 2-24
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego z oddziałami gimnazjalnymi ul. Zaporoska 71
DOLNOŚLĄSKIE Gmina Wrocław Wrocław Zespół Szkół nr 6 ul. Nowodworska 70-82
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu Plac Orląt Lwowskich 2a
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej pl. Nankiera 16
DOLNOŚLĄSKIE dolnośląski Wrocław Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych ul. Worcella 3
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr I im. Danuty Siedzikówny „Inki” Ul. Poniatowskiego 9
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XVII Tęczowa 60
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Skwierzyńska 1-7
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Elektroniczne Zakłady NaukoweWrocław Braniborska 57
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. K. K. Baczyńskiego ul. Krucza 49
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław Zespół Szkół Nr 19 Spółdzielcza 2a
DOLNOŚLĄSKIE Ząbkowice Śląskie Ząbkowice Śląskie Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Jagiełły Powstańców Warszawy 8B
DOLNOŚLĄSKIE Ząbkowicki Ząbkowice Śląskie Liceum Ogólnokształcące im. Wł. JAgiełły ul. Powstańców Warszawy 8B
DOLNOŚLĄSKIE Zgorzelec Zgorzelec Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich ul. Partyzantów 4
DOLNOŚLĄSKIE Zgorzelec Zgorzelec Europejskie Liceum Ogólnokształcace w Zgorzelcu Bohaterów II AWP 16
KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Barcin Zespół Szkół w Barcinie ul. Polna 1
KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Brodnica I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej ul. Lidzbarska 14
KUJAWSKO-POMORSKIE Brodnica Brodnica III Liceum Ogólnokształcące Matejki 5
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz V Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Szarych Szeregów 4a
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz XI LOMS w Zespole Szkół nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków ul. Cicha 59
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz BYDGOSZCZ ZESPÓŁ SZKÓŁ  ELEKTRONICZNYCH ul.MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA 20,
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz Liceum Menedżerskie Sokrates Bydgoszcz Ul. Staszica 4
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. F. Siemiradzkiego w Bydgoszczy ul. Św. Trójcy 37
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego ul. Gen. A. Fieldorfa „Nila” 13
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz BYDGOSZCZ Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Bydgoszczy ul. Pod Reglami 1
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (II LO) ul. Nowodworska 13
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy ul. 11 Listopada 4
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina ul. Andrzeja Szwalbego 1
KUJAWSKO-POMORSKIE miasto Bydgoszcz Bydgoszcz Zespół Szkół Spożywczych ul. Toruńska 174
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Nowakowskiego Z. Nałkowskiej 9
KUJAWSKO-POMORSKIE Miasto Bydgoszcz Bydgoszcz VI Liceum Ogólnokształcące ul. Staszica 4
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz miasto Bydgoszcz Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych Gajowa 98
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy Plac Wolności 9
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 ul. Stawowa 39
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Bydgoszcz Zespół Szkół Gastronomicznych im. Jarosława Iwaszkiewicza Konarskiego 5
KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Bydgoszcz Zespół Szkół Gastronomicznych im. Jarosława Iwaszkiewicza Konarskiego 5
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Bydgoszcz Zespół Szkół Chemicznych Łukasiewicza 3
KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Chełmno Katolickie Liceum Ogólnokształcące Księży Pallotynów Collegium Culmense Słowackiego 1
KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń Zespół Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu Kilińskiego 31
KUJAWSKO-POMORSKIE Grudziądz Grudziądz I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Sienkiewicza 27
KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Grudziądz III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Grudziądzu Legionów 2
KUJAWSKO-POMORSKIE Grudziądz Grudziądz II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Marcinkowskiego 10
KUJAWSKO-POMORSKIE Inowrocław Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu ul. M. Konopnickiej 15
KUJAWSKO-POMORSKIE Inowrocław Inowrocław Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego Narutowicza 34
KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. 3 Maja 11/13
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec Zespół Szkół w Lubrańcu ul. Brzeska 51
KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Nakło nad Notecią I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego ul. Gimnazjalna 3
KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Radziejów Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Przemystka 21
KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Radziejów Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie ul. Szkolna 12
KUJAWSKO-POMORSKIE Rypin Rypin Zespół Szkół nr 2 im.Unii Europejskiej w Rypinie ul. Dworcowa 11
KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Skępe Zespół Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem ul. Wymyślińska 2
KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Skępe Zespół Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem ul. Wymyślińska 2
KUJAWSKO-POMORSKIE Świecki Świecie I Liceum Ogólnokształcące im.F. Ceynowy ul. Gimnazjalna 3
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 Targowa 36/38
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń Zespół Szkól Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu ul.Św.Józefa26
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Toruń III Liceum Ogólnokształcące im. S. B. Lindego Raszei 1
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń Toruńskie Technikum Informatyczne ul.  Szosa Chełmińska 70
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Toruń Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu ul. Żwirki i Wigury 49
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych ul.Św.Józefa 26
KUJAWSKO-POMORSKIE m. Toruń Toruń V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Sienkiewicza 34
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Toruń Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Plac Świętej Katarzyny 9
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń Zespół Szkół Ogólnokształcąch nr 4 ul. Warszawska 1/5
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń Zespół Szkół Ogólnokształcąch nr 4 ul. Warszawska 1/5
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Toruń ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Ul Szosa Chełmińska 83
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO I VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRUNWALDZKA 33/35
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu ul. Zaułek Prosowy 1
KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń VII Liceum Ogólnokształcące  im. Wandy Szuman ul. Batorego 39b
KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Wolności 35
KUJAWSKO-POMORSKIE Sępoleński Więcbork Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka ul. Pocztowa 14a
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych Toruńska 77/83
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku ul.  Bukowa 38/40, tymczasowo na czas remontu ul. Leśna 27 (na ten adres proszę przesyłać korespondencję)
KUJAWSKO-POMORSKIE WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MICKIEWICZA 6
KUJAWSKO-POMORSKIE Wlocławek Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Bechiego 1
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek Zespół Szkół Technicznych we Włocławku ul. Ogniowa 2
KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek Zespół Szkół nr 4, IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego ul. Kaliska 108
KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Żnin I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie ul. Sienkiewicza 1
LUBELSKIE łukowski Adamów Zespół Szkół im.Gen.F.Kamińskiego w Adamowie ul.Cmentarna 6,
LUBELSKIE łukowski Adamów Zespół Szkół im.Gen.F.Kamińskiego w Adamowie ul.Cmentarna 6,
LUBELSKIE bialski Biała Podlaska Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej ul. Aleja Jana Pawła II 97
LUBELSKIE bialski Biała Podlaska Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida ul. Janowska 82/45
LUBELSKIE Biała Podlaska Biała Podlaska IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Akademicka 8
LUBELSKIE m. Biała Podlaska Biała Podlaska II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej Narutowicza 39
LUBELSKIE Biała Podlaska Biała Podlaska Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnolształcące im. J.I. Kraszewskiego ul. Kraszewskiego 1
LUBELSKIE Biłgorajski Biłgoraj Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika Ul. Cegielniana 24
LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju ul. Kościuszki 41/43
LUBELSKIE biłgorajski Biłgoraj Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej ul. Kościuszki 98
LUBELSKIE Chełm Chełm Zespół Szkół Technicznych in. Gen. Bohusza Szyszko ul. Graniczna 2
LUBELSKIE CHEŁM CHEŁM IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁĄMI INTEGRACYJNYMI IM. DR JADWIGI MŁODOWSKIEJ UL. ŚW. MIKOŁAJA 4
LUBELSKIE chełmski Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego ul. Czarnieckiego 8
LUBELSKIE chełmski Chełm II Liceum Ogólnokształcące ul. Szpitalna 14
LUBELSKIE Chelm Chełm Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Wł. Andersa w Chełmie ul. Sienkiewicza 22
LUBELSKIE Ryki Dęblin Ogólnokształcące Liceum Lotnicze w Dęblinie ul. 2 Pułku „Kraków” 5
LUBELSKIE Hrubieszów Hrubieszów Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1
LUBELSKIE Janowski Janow Lubelski Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Ul. Jana Pawła II 1
LUBELSKIE Krasnystaw Krasnystaw 1 LO im. Władysława Jagiełły ul. Piłsudskiego 50
LUBELSKIE Kraśnik Kraśnik Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. Sikorskiego 25
LUBELSKIE KRAŚNIK KRAŚNIK Zespół Szkół nr 1 w Kraśniku: I LO im. T. Kościuszki ul. Armii Krajowej 25
LUBELSKIE lubartowski Lubartów Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie 1-go Maja 82
LUBELSKIE Lubartów Lubartów Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie 1-go Maja 82
LUBELSKIE Lubartów Lubartów II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie Ulica Lubelska 68
LUBELSKIE lubartów lubartów Zespół Szkół nr.2 im.Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie Chopina 6
LUBELSKIE Lublin Lublin XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie Biedronki 13
LUBELSKIE M. Lublin Lublin Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K.K. Baczyńskiego ul. Magnoliowa 8
LUBELSKIE Lublin Lublin V Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Ul. Lipowa7
LUBELSKIE Lublin Lublin Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Lublinie ul. Symfoniczna 1
LUBELSKIE Lublin Lublin Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego Ul. Podwale 11
LUBELSKIE Miasto Lublin Lublin Zespół Szkół Elektronicznych ul. Wojciechowska 38
LUBELSKIE lubelski Lublin Zespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów Ul. Bernardyńska 14
LUBELSKIE Lublin Lublin XIX LO Rzeckiego 10
LUBELSKIE Lublin Lublin IX Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Struga 6
LUBELSKIE miasto Lublin Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Aleje Racławickie 26
LUBELSKIE Lublin Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki ul. Słowikowskiego 6
LUBELSKIE lubelski Lublin V Liceum Oólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7
LUBELSKIE Lublin Lublin III Liceum Ogólnokształcące im . Unii Lubelskiej w Lublinie Plac Wolności 4
LUBELSKIE lubelski Lublin IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie ul. Szkolna 4
LUBELSKIE lubelski Lublin XXIII Liceum Ogólnokształcące im.Nauczucieli Tajnego Nauczania ul. Józefa Poniatowskiego 5
LUBELSKIE M. LUBLIN LUBLIN PRYWATNE LO IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W LUBLINIE DŁUGOSZA 8A
LUBELSKIE miasto Lublin Lublin Pallotyńskie Liceum Ogolnokształcące im. Stefana Batorego w Lublinie al. Warszawska 31 , Lublin
LUBELSKIE LUBLIN LUBLIN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HETMANA JANA ZAMOYSKIEGO W LUBLINIE UL. OGRODOWA 16
LUBELSKIE Lublin Lublin Liceum im. Jana III Sobieskiego Paśnikowskiego 6
LUBELSKIE lubelski Lublin XXX  Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie ul. Wajdeloty 12
LUBELSKIE Lublin Lublin Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5
LUBELSKIE lublin Lublin VI Liceum Ogólnokształcące im . Hugona Kołłątaja w Lublinie ul.Mickiewicza 36
LUBELSKIE łukowski Łuków IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie ul. Kryńskiego 10
LUBELSKIE łukowski Łuków I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Ks. Kard. St. Wyszynskiego 41
LUBELSKIE Biała Podlaska Międzyrzec Podlaski Liceum Ogólnokształcące im. gen. Wł. Sikorskiego ul. Lubelska 57/59
LUBELSKIE puławski Nałęczów Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie Lipowa 30
LUBELSKIE puławski Nałęczów Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie Lipowa 30
LUBELSKIE puławski Nałęczów Zespół Szkół nr 2 w  Nałęczowie ul. B. Prusa 13
LUBELSKIE lubelski Niemce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach ul. Różana 8
LUBELSKIE lubelski Niemce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Różana 8
LUBELSKIE opolski Opole Lubelskie Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim ul. Lipowa 23
LUBELSKIE opolski Poniatowa Zespół Szkół w Poniatowej Fabryczna 16c
LUBELSKIE Puławski Puławy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 i.m  F.D. Kniaźnina Wróblewskiego 11
LUBELSKIE puławski Puławy I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach ul. Partyzantów 16
LUBELSKIE puławski Puławy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1  im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Kaniowczyków 32
LUBELSKIE radzyński Radzyń Podlaski I Liceum Ogólnokształcące ul. Partyzantów 8
LUBELSKIE ŚWIDNICKI ŚWIDNIK I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku ul. Okulickiego 13
LUBELSKIE ŚWIDNICKI ŚWIDNIK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W SWIDNIKU UL. ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 27
LUBELSKIE świdnicki Świdnik Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku ul. Jarzębinowa 6
LUBELSKIE tomaszowski Tomaszów Lubelski Zespół Szkół Nr 2 im. Gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim ul. Żwirki i Wigury 3
LUBELSKIE Tomaszów Lubelski Tomaszów Lubelski Zespół Szkół nr.1 Wyspianskiego 8
LUBELSKIE włodawski Włodawa Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące im. A.F. Modrzewskiego ul. A.F. Modrzewskiego 24
LUBELSKIE włodawski Włodawa I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Szkolna 1
LUBELSKIE Zamość Zamość II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Zamościu ul. Partyzantów 68
LUBELSKIE Zamość Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana |Zamoyskiego Akademicka 8
LUBELSKIE miasto Zamość Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Łukasińskiego 8
LUBELSKIE zamojski Zamość Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando w Zamościu ul.Pereca 17
LUBELSKIE ZAMOJSKI ZAMOŚĆ I SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. UNII EUROPEJSKIEJ W ZAMOŚCIU UL. KOSZARY 14
LUBELSKIE ZAMOŚĆ ZAMOŚĆ III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida Kilińskiego 15
LUBELSKIE ŻYRZYN ŻYRZYN Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza  w Żyrzynie tysiąclecia 143
LUBELSKIE ŻYRZYN ŻYRZYN Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza  w Żyrzynie tysiąclecia 143
LUBUSKIE gorzowski Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych im. Mikołaja Kopernika ul. Okrzei 42
LUBUSKIE gorzowski Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 ul.Warszawska 18
LUBUSKIE gorzowski Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 ul.Warszawska 18
LUBUSKIE gorzowski Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Ogólnokształcących n2 w Gorzowie Wlkp. Przemysłowa 22
LUBUSKIE gorzowski Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wlkp. ul. Przemysłowa 22
LUBUSKIE Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum Nr 2 ul. 30-go Stycznia
LUBUSKIE gorzowski Gorzów Wlkp. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Gorzów Wlkp., ul. Puszkina 31
LUBUSKIE Gorzowski Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych ul. Okrzei 42
LUBUSKIE Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Mechanicznych Dąbrowskiego 32
LUBUSKIE gorzowski Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Elektrycznych ul. Dąbrowskiego 33
LUBUSKIE Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Puszkina 31
LUBUSKIE GORZOWSKI GORZÓW WLKP. ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH ul. CZEREŚNIOWA 4e
LUBUSKIE Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. IV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego Kosynierów Gdyńskich 8
LUBUSKIE Krosno Odrzańskie Gubin Europejskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Pułaskiego 1
LUBUSKIE żarski Lubsko Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych ul. Chopina 10
LUBUSKIE Międzyrzecz Międzyrzecz Liceum Ogólnokształcące im. H. Swięcickiego Staszica 22b
LUBUSKIE Międzyrzecz Międzyrzecz Liceum Ogólnokształcące im. H. Swięcickiego Staszica 22b
LUBUSKIE nowosolski Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli Gimnazjalna 9
LUBUSKIE Nowosolski Nowa Sól CKZiU Elektryk Witosa 25
LUBUSKIE Słubicki Rzepin Zespół Szkół w Rzepinie Ul. Wojska Polskiego 28 i 30
LUBUSKIE słubicki Rzepin Technikum Leśne im.prof. Jana Miklaszewskiego Starościn 34
LUBUSKIE Słubice Słubice Zespół Szkół Licealnych im.Zbigniewa Herberta w Słubicach ul.Bohaterów Warszawy 3
LUBUSKIE Słubice Słubice Zespół Szkół Licealnych im.Zbigniewa Herberta w Słubicach ul.Bohaterów Warszawy 3
LUBUSKIE Słubicki Słubice Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Slubicach ul.Kościuszki 1
LUBUSKIE zielonogórski Sulechów Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie ul. Licealna 10
LUBUSKIE zielonogórski Sulechów Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie ul. Licealna 10
LUBUSKIE żagański Szprotawa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego ul. Niepodległości 7
LUBUSKIE żagański Szprotawa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego ul. Niepodległości 7
LUBUSKIE Świebodzin Świebodzin Powiatowy Zespół Szkół ul. Zachodnia 76a
LUBUSKIE Świebodzin Świebodzin I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Senkiewicza Park Chopina 2
LUBUSKIE gorzowski Witnica Zespół Szkół Samorządowych w Witnicy ul. Traugutta 1
LUBUSKIE wschowski Wschowa I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie ul. Matejki 1
LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Ekonomik” ul. Długa 5
LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego ul. Botaniczna 66
LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego w Zielonej Górze ul. Zachodnia 63
LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra Zespół Szkół Ekologicznych w Zielonej Górze ul. Francuska 25a
LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra Zespół Szkół Akademickich ul. Szosa Kisielińska 18
LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka” ul. Botaniczna 50
LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra III Liceum Ogólnokształcące im. prof. T. Kotarbińskiego ul. Strzelecka 9
LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego ul. Kilińskiego 7
LUBUSKIE żarski Żary Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach Długosza 23
LUBUSKIE Żary Żary Społeczne Liceum Ogólnokształcące ul. 11 Listopada 33
LUBUSKIE żARY Żary ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W ŻARACH, TECHNIKUM NR 4 UL.GÓRNOŚLĄSKA  2
LUBUSKIE żarski Żary Katolickie Liceum Ogólnokształcące Ul. O.R. Kalinowskiego 15
LUBUSKIE Żarski Żary 1. Liceum ogólnokształcące im. B. Prusa w Żarach Ul. Podwale 16
ŁÓDZKIE Bełchatów Bełchatów I LO im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie ul. 1-go Maja 6
ŁÓDZKIE bełchatowski Kleszczów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie ul. Sportowa 8
ŁÓDZKIE łódzki wschodni Koluszki I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. T. Kościuszki 16
ŁÓDZKIE Kutno Kutno Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie ul .Józefów 9
ŁÓDZKIE kutnowski Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie ul. Okrzei 1a
ŁÓDZKIE kutnowski Kutno Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie Ul. Józefów 9
ŁÓDZKIE kutnowski Kutno I Liceum Ogólnokszałcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie ul. Dąbrowskiego 1
ŁÓDZKIE Bałuty Lódź Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. O. Anastazego Pankiewicza OO.Bernardynów ul. Bł. Anastazego Pankiewicza 15
ŁÓDZKIE łęczycki Łęczyca I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy ul. M. Konopnickiej 13
ŁÓDZKIE Łodź Łodź XIII Liceum Ogólnokształcące ul. Majzela 4
ŁÓDZKIE łowicki Łowicz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu ul. Kaliska 5 A , 99-400 Łowicz
ŁÓDZKIE łowicki Łowicz Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu ul. Pijarska 2,
ŁÓDZKIE łowicki Łowicz I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego ul. Bonifraterska 3
ŁÓDZKIE Łodzki Łódź IV Liceum Ogólnokształcące im. E. Sczanieckiej w Łodzi Pomorska 16
ŁÓDZKIE łódzki Łódź XX Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Ul. Obywatelska 57
ŁÓDZKIE Łódź Łódź XXXII Liceum Ogólnokształcące im.H.Poświatowskiej w Łodzi Czajkowskiego 14
ŁÓDZKIE ŁÓDŹ ŁÓDŹ VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka ul. POMORSKA 105
ŁÓDZKIE Łódź Łódź XV Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza ul. Traktorowa 77
ŁÓDZKIE Łódź Łódź I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41
ŁÓDZKIE Łódź Łódź XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm. Janka Bytnara „Rudego” ul. Zelwerowicza 38/44
ŁÓDZKIE łódzki Łódź Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. o. Anastazego Pankiewicza ul. bł. o. A. Pankiewicza 15
ŁÓDZKIE Łódź Łódź British International School of the University of Lodz Matejki 34a
ŁÓDZKIE m. Łódź Łódź XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego al. Karola Anstadta 7
ŁÓDZKIE łódzki Łódź Zespół Szkół Salezjańskich im. ks. Bosko ul. Wodna 34
ŁÓDZKIE Łódź Łódź IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi ul. Pomorska 16
ŁÓDZKIE łódzki Łódź III Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki ul Sienkiewicza 46
ŁÓDZKIE łódzki Łódź Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 im. Jana Szczepanika ul. Strykowska 10/18
ŁÓDZKIE m. Łódź Łódź Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi ul.Gandhiego 14
ŁÓDZKIE Łódź-Polesie Łódź Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej Różyckiego 5
ŁÓDZKIE Łódź Łódź XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm. Janka Bytnara „Rudego” ul. Zelwerowicza 38/44
ŁÓDZKIE m. Łódź Łódź XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego al. Karola Anstadta 7
ŁÓDZKIE Łodź Łódź XI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi ul. dr. Stefana Kopcińskiego 54
ŁÓDZKIE Łódź Łódź Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Króla Bolesława Chrobrego ul. Drewnowska 88
ŁÓDZKIE łódzki Łódź XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łodzi ul. Marysińska 61/67
ŁÓDZKIE Łódź Łódź XXI LO im. B. Prusa Kopernika 2
ŁÓDZKIE Łódzkie Łódź Zespół Szkół Przemysłu Mody Naruszewicza 35
ŁÓDZKIE łódzkie Łódź Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej Pomorska 83/85
ŁÓDZKIE łódzkie Łódź XXVI LO w Łodzi im.K.K.Baczyńskiego ul. Baczyńskiego 22a
ŁÓDZKIE Łódź Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego ul. Pomorska 161
ŁÓDZKIE Łódź Łódź IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi ul. Pomorska 16
ŁÓDZKIE Łódż Łódż XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa w Łódzi ul.  Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5b
ŁÓDZKIE Łódż Łódż XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Łodzi ul.  Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5b 93-236 Łódź
ŁÓDZKIE Opoczno Opoczno Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
ŁÓDZKIE Opoczno Opoczno I Liceum Ogólnokształcące im. Żeromskiego w Opocznie Opoczno, ul. Żeromskiego,3
ŁÓDZKIE ozorkowski Ozorków Liceum Ogólnokształcące ul. Romualda Traugutta 1
ŁÓDZKIE pabianicki Pabianice I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Moniuszki 132
ŁÓDZKIE pabianicki Pabianice I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Moniuszki 132
ŁÓDZKIE pabianicki Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Pabianicach ul. Pułaskiego 29
ŁÓDZKIE Pajęczno Pajęczno Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie ul. Sienkiewicza 5
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim Ul. Leonarda 12/14
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski II Liceum Ogólnkształcące im.Marii Skłodowskiej – Curie Żeromskiego 11
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski ul. Armii Krajowej 17
ŁÓDZKIE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, UL. ROOSEVELTA 1
ŁÓDZKIE piotrkowski Piotrków Trybunalski I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Aleje Kopernika 1
ŁÓDZKIE Piortków Trybunalski Piotrków Trybunalski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Roosevelta 1
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski Piotrków Trybunalski Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Owocowa 12
ŁÓDZKIE poddębicki Poddębice Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Łęczycka 13/15
ŁÓDZKIE radomszczański Radomsko Zespół Szkół Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbińskiego ul. Przedborska 39/41
ŁÓDZKIE radomszczański Radomsko I Liceum Ogólnokształcące im. F.Fabianiego Armii Krajowej 30
ŁÓDZKIE radomszczański Radomsko Zespół Szkół Elektryczno- Elektronicznych Narutowicza 12
ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu ul. Żwirki i Wigury 3
ŁÓDZKIE skierniewicki Skierniewice Zespół Szkół nr 3 im. Wisławy Szymborskiej w Skierniewicach ul.Działkowa 10
ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego w Skierniewicach ul. ks. St. Wyszyńskiego 12
ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Henryka Sienkiewicza 10
ŁÓDZKIE Tomaszow Mazowiecki Tomaszów  Mazowiecki 2 Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego Jalowcowa 10
ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Maz. I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego ul.  Mościckiego  22/24
ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego Jałowcowa 10
ŁÓDZKIE WIELUŃSKI WIELUŃ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI UL. NADODRZAŃSKA 4
ŁÓDZKIE wieluński Wieluń II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu Wieluń, ul. Józefa Piłsudskiego 6
ŁÓDZKIE wieluński Wieluń II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka ul. Piłsudskiego 6
ŁÓDZKIE wieluński WIELUŃ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. WOJSKA POLSKIEGO 32
ŁÓDZKIE Zdunska Wola Zdunska Wola I Liceum ogolnoksztalcace im. Kazimierza Wielkiego  w Zdunskiej Woli Dabrowskiego 6
ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica ul. Łaska 61
ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola II Liceum Ogólnokształcące im.Jana Pawła II KEN 6
ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli ul. Sieradzka 29
ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli ul. Sieradzka 29
ŁÓDZKIE Zgierz Zgierz Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica w Zgierzu 3 maja 41
ŁÓDZKIE zgierski Zgierz Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta w Zgierza ul. Musierowicza 2
MAŁOPOLSKIE WADOWICKI ANDRYCHÓW 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE UL. PACHLA 16
MAŁOPOLSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała Prywatne Technikum Informatyczne Legionów 81
MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni pl. ks. A. Czaplińskiego 1
MAŁOPOLSKIE bocheński Bochnia Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni ul. Windakiewicza 23
MAŁOPOLSKIE brzeski Brzesko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Okulickiego 2
MAŁOPOLSKIE chrzanowski Chrzanów 1 Liceum Ogólnokształcące im.St.Staszica w Chrzanowie ul..Piłsudskiego 14
MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Piłsudskiego  44
MAŁOPOLSKIE dąbrowski Dąbrowa Tarnowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Ul. Piłsudskiego 44
MAŁOPOLSKIE wielicki Gdów Zespół Szkól ul. Bocheńska 405
MAŁOPOLSKIE wielicki Gdów Zespół Szkół Bocheńska 405 Gdów
MAŁOPOLSKIE Gorlice Gorlice I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicah ul. Marcina Kromera 1
MAŁOPOLSKIE gorlicki Gorlice Zespół Szkół Nr 1 im.Ignacego Łukasiewicza ul. Ks.Kard. Stefana Wyszyńskiego 18
MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów Liceum Ogólnokształcące im. Artura Grottgera Ul. Tadeusza Kościuszki 18
MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów Liceum Ogólnokształcące im. Artura Grottgera Tadeusza Kościuszki 18
MAŁOPOLSKIE suski Jordanów Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja ul. Kolejowa 9
MAŁOPOLSKIE wadowicki Kalwaria Zebrzydowska Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika ul. Mickiewicza 9
MAŁOPOLSKIE wadowicki Kalwaria Zebrzydowska Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika ul. Mickiewicza 9
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Kęty Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół im. M. Dąbrowskiej w Kętach ul. Kościuszki 29
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. St. Wyspiańskiego Ul. Wyspiańskiego 2
MAŁOPOLSKIE proszowicki Koniusza Zespół Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych Piotrkowice Małe 87 D
MAŁOPOLSKIE Krakow Krakow Zespol Szkol Lacznosci im. Obroncow Poczty Polskiej w Gdansku, w Krakowie ul. Monte Cassino 31
MAŁOPOLSKIE Krakow Krakow V Prywatne Liceum Ogólnokształcące Ul. Smoleńsk 14
MAŁOPOLSKIE Krakow Krakow XIII Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów Westerplatte Ul.Sądowa 4
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Wróblewskiego 8
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej os. Teatralne 33
MAŁOPOLSKIE krakowski Kraków XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie ul. Limanowskiego 60-62
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza os. Tysiąclecia 38
MAŁOPOLSKIE m. Kraków Kraków I Prywatne Liceum Ogólnokształcące al. Dygasińskiego 5b
MAŁOPOLSKIE krakowski Kraków IX Liceum Ogólnokształcące ul. K.Czapińskiego 5
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków XLII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie Ul. Studencka 13
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie ul. Mlaskotów 6
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Kostka Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki ul. Spółdzielców 5
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków III Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie ul. Sławkowska 20
MAŁOPOLSKIE m. Kraków Kraków Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie ul. Pędzichów 13
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Liceum Ogólnokształcące nr 4 ul. Krzemionki 11
MAŁOPOLSKIE krakowski Kraków VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja ul. Grodzka 60
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków XV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie al. Dygasińskiego 15
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Zespół Szkół Chemicznych ul. Krupnicza 44
MAŁOPOLSKIE Krakowski Kraków II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Ul. sobieskiego 9
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków XIV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Krakowie ul. Chełmońskiego 24
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Kostka Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki Ulica Spółdzielców 5
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. St. Konarskiego ul. Akacjowa 5
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków ZSO nr 19 os. Willowe 1
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego‎ TSSP ul. Piotra Michałowskiego 10
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie ul. Grzegórzecka 24
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie ul. Grzegórzecka 24
MAŁOPOLSKIE miasto Kraków Kraków VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące ul. Karmelicka 45
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Kolegium Europejskie – Europejskie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Metalowców 6
MAŁOPOLSKIE krakowski Kraków Katolickie Liceum Montessori Ul.Pawlickiego 1
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie ul. Wąska 7
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 Os. Złota Jesień 16
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków XVII Liceum Ogólnokształcące im.Młodej Polski ul.Złoty Róg 30
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie ul. Grzegórzecka 24
MAŁOPOLSKIE miasto Kraków Kraków Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie ul. Kapucyńska 2
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków V  Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata Osiedle Kościuszkowskie 2a
MAŁOPOLSKIE grodzki Kraków Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Krakowie os. Jagiellońskie 17
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków XII Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida os. Kolorowe 29a
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 os.Dywizjonu 303, bl.66
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego plac Na Groblach 9
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej ul. Skarbińskiego 5
MAŁOPOLSKIE M.Kraków Kraków XIII Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów Westerplatte Ul.Sądowa 4
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące o kierunku aktorskim ul. Brzozowa 6
MAŁOPOLSKIE Kraków Kraków XXIII Liceum Ogólnokształcące im. płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego ul. Seniorów Lotnictwa 5
MAŁOPOLSKIE Kraków, Polska Kraków, Polska XXVII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie im. H. Jordana (w ramach ZSO nr 18 w Krakowie) ul. Senatorska 35, Kraków
MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem Zespół Szkół Zawodowych i Placówek sekretariat@zszip-kroscienko.nowotarski.pl
MAŁOPOLSKIE nowotarski Krościenko nad Dunajcem Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Zdrojowa 11
MAŁOPOLSKIE chrzanowski Libiąż Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców ul. Heleny Kmieć 2
MAŁOPOLSKIE Limanowa Limanowa Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego ul. J. Piłsudskiego 81
MAŁOPOLSKIE limanowski Limanowa I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Limanowej ul. Orkana 1
MAŁOPOLSKIE krakowski Liszki Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” Piekary 2
MAŁOPOLSKIE krakowski Liszki Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” Piekary 2
MAŁOPOLSKIE limanowski Mszana Dolna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. inż. J. Marka Marka 2
MAŁOPOLSKIE nowosądecki Muszyna Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie ul. Rynek 13
MAŁOPOLSKIE Myślenicki Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18
MAŁOPOLSKIE myślenicki Myślenice I LO im. T. Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach ul. Jagiellońska 8
MAŁOPOLSKIE Myślenicki Myślenice NEO TM SCHOOL Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Rynek 23
MAŁOPOLSKIE wielicki Niepołomice Zespół Szkół im.Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach Pl. Kazimierza Wielkiego 1
MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz Zespół Szkół nr 1 ul. Jagiellońska 84
MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz Zespół Szkół Akademickich im. Bolesława Chrobrego ul. Jagiellońska 63
MAŁOPOLSKIE m. Nowy Sącz Nowy Sącz Elitarne Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego ul. Zielona 27
MAŁOPOLSKIE NOWY SĄCZ NOWY SĄCZ Jezuickie Centrum Edukacji ul. Piotra Skargi 10
MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz Zespół Szkół nr 1 ul. Jagiellońska 84
MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen Józefa Kustronia w Nowym Sączu ul. Limanowskiego 4, 33-300 Nowy Sącz
MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz Zespół Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego ul Jagiellońska 63
MAŁOPOLSKIE nowosądecki Nowy Sącz Zespół Szkół Ekonomicznych ul.Grodzka 34
MAŁOPOLSKIE nowosądecki Nowy Sącz Zespół Szkół Ekonomicznych ul.Grodzka 34
MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej0 ul. Żeromskiego 16
MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz Liceu Ogólnokształcące im. Jana Długosza  z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Jana Długosz 5, Nowy Sącz
MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej ul. Ludźmierska 32
MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica ul. Wojska Polskiego 9
MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica ul. Wojska Polskiego 9
MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica ul. Wojska Polskiego 9
MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica ul. Wojska Polskiego 9
MAŁOPOLSKIE Nowy Targ Nowy Targ Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Pl. Krasińskiego 1
MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu Plac Słowackiego 13
MAŁOPOLSKIE olkuski Olkusz Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu ul. Górnicza 12
MAŁOPOLSKIE Olkusz Olkusz Zespół Szkół nr 3 im.A.Kocjana Nullo 32
MAŁOPOLSKIE olkuski Olkusz I Liceum Ogólnokształcące im.Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu OLkusz ul.Polna 8
MAŁOPOLSKIE Olkusz Olkusz Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu ul. Górnicza 12
MAŁOPOLSKIE olkuski Olkusz Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu ul. Górnicza 12
MAŁOPOLSKIE olkuski Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Olkuskiej ul. Żeromskiego 1
MAŁOPOLSKIE Olkusz Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego Korczaka 7
MAŁOPOLSKIE Olkusz Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego Korczaka 7
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim Liceum Ogólnokształcące im. ks.Stanisława Konarskiego Konarskiego 24
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim Liceum Ogólnokształcące im. ks.Stanisława Konarskiego Konarskiego 24
MAŁOPOLSKIE oświęcimski Oświęcim Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych ul. Bema 8
MAŁOPOLSKIE nowotarski Rabka-Zdrój I LO im. E. Romera ul. Jana Pawła II 41
MAŁOPOLSKIE nowotarski Rabka-Zdrój Zespół Szkół w Rabce-Zdroju ul. Kościuszki 9,  Rabka-Zdrój
MAŁOPOLSKIE krakowski Skała Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale Skała,  ul. Ks.Połetka 30
MAŁOPOLSKIE krakowski Skawina Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie ul.Kopernika 13
MAŁOPOLSKIE krakowski Skawina Liceum Ogólnokształcące im.Marii Skłodowskiej-Curie ul. Żwirki i Wigury 17
MAŁOPOLSKIE wadowicki Stryszów Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dąbrówce Dąbrówka 43
MAŁOPOLSKIE suski Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Walerego Goetla ul. Kościelna 5
MAŁOPOLSKIE suski Sucha Beskidzka Liceum Ogólnokształcące nr Iim. Marii Skłodowskiej-Curie ul. płk. T. Semika 1
MAŁOPOLSKIE suski Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Wincentego Witosa Ul. Spółdzielców 1
MAŁOPOLSKIE myślenicki Sułkowice Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach ul. Szkolna 34
MAŁOPOLSKIE Dąbrowa Tarnowska Szczucin Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych ul. Witosa 2
MAŁOPOLSKIE Tarnów Tarnów VII Liceum Ogólnokształcące Staszica 8
MAŁOPOLSKIE Tarnów Tarnów Zespół Szkół Budowlanych Legionów 15
MAŁOPOLSKIE tarnowski Tarnów V Liceum Ogólnokształcace im. Janusza Korczaka w Tarnowie Rejtana 20
MAŁOPOLSKIE Tarnów Tarnów Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych ul. Szujskiego 13
MAŁOPOLSKIE Tarnów Tarnów VII Liceum Ogólnokształcące Staszica 8
MAŁOPOLSKIE Tarnowski Tarnów Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Mickiewicza 16
MAŁOPOLSKIE Tarnów Tarnów IV LO w ZSO nr 1 w Tarnowie ul.Norwida 22
MAŁOPOLSKIE tarnowski Tarnów I Liceum Ogólnokształcące ul. Piłsudskiego 4
MAŁOPOLSKIE tarnowski Tarnów III LO im. Adama Mickiewicza w Tarnowie ul. Brodzińskiego 6
MAŁOPOLSKIE Tarnów Tarnów XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Tarnowie al. Solidarności 18
MAŁOPOLSKIE Tarnów Tarnów Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Mickiewicza 16
MAŁOPOLSKIE Chrzanów Trzebinia Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini Głogowa 12
MAŁOPOLSKIE Limanowa Tymbark Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku Tymbark 349
MAŁOPOLSKIE wadowicki Wadowice I Liceum Ogólnokształcące im. M. Wadowity w Wadowicach ul. Mickiewicza 16
MAŁOPOLSKIE Wadowicki Wadowice Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach ul. Wojska Polskiego 13
MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki Wieliczka, ul. Piłsudzkiego 18
MAŁOPOLSKIE Tatrzański Zakopane ZSO Zakopane Słoneczna 1
MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane Regionalne Liceum Ogólnokształcące im. Władysława hr. Zamoyskiego ul. Chałubiskiego 30
MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych ul. Partyzantów 1/5
MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane Regionalne Liceum Ogólnokształcące im. Władysława hr. Zamoyskiego ul. Chałubiskiego 30
MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane Regionalne Liceum Ogólnokształcące im. Władysława hr. Zamoyskiego ul. Chałubiskiego 30
MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane Zespół Szkół Budowlanych im. dra Władysława Matlakowskiego ul. Krupówki 8
MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina Zespół Szkół im. Św. Jadwigi Królowej w Żegocinie Żegocina 50
Mazowieckie ciechanowski Ciechanów I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego ul. 17 Stycznia 66
Mazowieckie garwoliński Garwolin Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Garwolinie ul. Staszica 11
Mazowieckie piaseczyński Głosków Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki ul. Millenium 76
Mazowieckie Grójec Grójec Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi ul. Poświętne 17
Mazowieckie otwocki Józefów Strumienie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Sternik ul. 3 maja 129
Mazowieckie Piaseczno Konstancin-Jeziorna Szkoła podstawowa nr 1 ul. Wojewódzka 12
Mazowieckie kozienicki Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego ul. Warszawska 25
Mazowieckie kozienicki Kozienice Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich ul. Warszawska 72
Mazowieckie legionowski Legionowo Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Piłsudskiego 26
Mazowieckie legionowski Legionowo Zespół Szkół Ogólnokształcących nr2 im. Króla Jana III Sobieskiego ul.Królowej Jadwigi 11
Mazowieckie legionowski Legionowo Zespół Szkół  Ogólnokształcących nr 2 im.Króla Jana III Sobieskiego ul.Królowej Jadwigi  11
Mazowieckie Łomianki Łomianki XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego Ul.Żuromińska 4
Mazowieckie łosicki Łosice I Liceum Ogólnokształcące ul. Szkolna 3
Mazowieckie makowski Maków Mazowiecki Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Marii Curie-Skłodowskiej Ul. Kopernika 2
Mazowieckie ostrowski MAŁKINIA GÓRNA Zespół Szkół im.St.Staszica w Małkini Górnej 07-320 Małkinia Górna, ul.Nurska 150
Mazowieckie wołomiński Marki Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. Bronisława Markiewicza w Markach al. Piłsudskiego 248/252
Mazowieckie grodzski Milanówek Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa ul. Warszawska 52 B
Mazowieckie grodziski Milanówek Zespół Szkół nr 1 w Milanówku Piasta 14
Mazowieckie Mińsk Mazowiecki Mińsk Mazowiecki Zespół Szkół Agrotechnicznych ul. Budowlana 4
Mazowieckie Mińsk Mazowiecki Mińsk Mazowiecki Zespół Szkół Agrotechnicznych ul. Budowlana 4
Mazowieckie miński Mińsk Mazowiecki Zespół Szkół Ekonomicznych Kazikowskiego 18
Mazowieckie Miński Mińsk Mazowiecki Zespół Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4
Mazowieckie grójecki Mogielnica Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy ul. Nowomiejska 1
Mazowieckie Ostrołęka Ostrołęka II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida ul. Traugutta 2
Mazowieckie Ostrołęka Ostrołęka I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema ul.Traugutta 1
Mazowieckie m. Ostrołęka Ostrołęka III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej ul. Ks. Franciszka Blachnickiego 5
Mazowieckie otwocki Otwock Zespół Szkoł Nr 1 w Otwocku Słowackiego 4/10
Mazowieckie OTWOCK OTWOCK Liceum Ogólnokształcące nr I im. K. I. Gałczyńskiego Filipowicza 9
Mazowieckie piaseczyński Piaseczno Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego  im. Cecylii Plater – Zyberkówny ul. Chyliczkowska 20
Mazowieckie pruszkowski Piastów Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Adama Mickiewicza w Piastowie ul. 11-go listopada 2A
Mazowieckie radomski Pionki Liceum Ogólnokształcące im Marii Dąbrowskiej ul. Aleje Lipowe 23
Mazowieckie Płock Płock Zespół Szkół nr 6 w Płocku 3 Maja 4
Mazowieckie płocki Płock liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku Ul. Małachowskiego 1
Mazowieckie płocki Płock Lieum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku ul. Małachowskiego 1
Mazowieckie Płock Płock ZS nr 3 III LO im. M. Dąsbrowskiej ŁukAsiewicza 11
Mazowieckie płocki Płock Zespół  Szkół nr 3 III Lo im. M. Dabrowskiej Łukasiewicza 11
Mazowieckie płoński Płońsk I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. Płocka 56
Mazowieckie płoński Płońsk Zespół Szkół nr 2 im. Leona Rutkowskiego ul. ks. J. Popiełuszki 14
Mazowieckie płoński Płońsk I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. Płocka 56
Mazowieckie płoński Płońsk Zespół Szkół Nr 1 ul. Sienkiewicza 8
Mazowieckie pruszkowski Pruszków Liceum ogólnokształcące imienia Tadeusza Kościuszki ulica Kościuszki 37
Mazowieckie przasnyski Przasnysz Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu ul. Św. Stanisława Kostki 15
Mazowieckie pułtuski Pułtusk Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku ul. Piotra Skargi 2
Mazowieckie Radom Radom Szkoła Dwujęzyczna Montessori. Ogólnokształcące Liceum Językowe im. Marii Montessori w Radomiu ul Traugutta 34
Mazowieckie Radom Radom XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów 25 Czerwca 79
Mazowieckie Radom Radom III Liceum Ogólnokształcące im. płk. D. Czachowskiego Traugutta 44
Mazowieckie Radom Radom I Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO ul. Sandomierska 20
Mazowieckie Radom Radom Zespół Szkół Elektronicznych im Bohaterów Westerplatte w Radomiu Ul Sadkowska 19
Mazowieckie Radom Radom V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Romualda Traugutta ul.R.Traugutta 52a
Mazowieckie Radom Radom II Liceum Ogólmokształcące im.Marii Konopnickiej w Radomiu Kusocińskiego 8
Mazowieckie Radom Radom I Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika ul. Żeromskiego 10
Mazowieckie Radom Radom VI LO im.Jana Kochanowskiego Kilińskiego 25
Mazowieckie Radom Radom IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu ul. Mariacka 25
Mazowieckie Wołomin Radzymin Zespół Szkół Ogółnokształcących w Radzyminie ul. Konstytucji 3 Maja 26
Mazowieckie Siedlce Siedlce I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Ul. Floriańska 10
Mazowieckie Siedlce Siedlce II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach ul. B.Prusa 12
Mazowieckie Siedlce Siedlce I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach Ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 54
Mazowieckie Siedlce Siedlce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 ul. Chopina 6
Mazowieckie Siedlce Siedlce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 ul. Chopina 6
Mazowieckie sierpecki Sierpc Liceum Ogólnokształcące im. Biksupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu ul. Braci Tułodzieckich 2
Mazowieckie Sochaczewski Sochaczew Zespół Szkół Ogólnokształcących 15 Sierpnia 4
Mazowieckie sochaczewski Sochaczew Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Piłsudskiego 63
Mazowieckie sokołowski Sokołów Podlaski Zespół Szkół Salezjańskich”LUX SAPIENTIAE” ul. Ksiedza Bosko 1
Mazowieckie Sokołów Podlaski Sokołów Podlaski Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St. Reymonta ul. Oleksiaka Wichury 3
Mazowieckie sokołowski Sokołów Podlaski Zespół Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego ul. Marii Skłodowskiej – Curie
Mazowieckie warszawski Warszawa Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 STO ul. Białostocka 4
Mazowieckie warszawski Warszawa XCIV Liceum Ogólnokształcące im. Generała Maczka Gwiaździsta 35
Mazowieckie Warszawa Warszawa III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego ul. Rogalińska 2
Mazowieckie M.st. Warszawy Warszawa VII Liceum ogólnokształcące im. J. Słowackiego Wawelski 46
Mazowieckie Warszawa Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Jana Pawła Woronicza 8
Mazowieckie warszawski Warszawa XCIV LO im. Gen. Maczka Gwiaździsta 35
Mazowieckie warszawski Warszawa Liceum LifeSkills Hoża 88
Mazowieckie Warszawa Warszawa Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 43 Wóycickiego 1/3 bud. 19
Mazowieckie Warszawa Warszawa Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” Hawajska 14a
Mazowieckie warszawski WARSZAWA CXXII   LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, im. Ignacego Domeyki ul. Staff 3/5
Mazowieckie Warszawski Warszawa 44 liceum ogòlnokształcące im. Stefana Banacha Dolna 6
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół nr 18 Żeromskiego 81
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół Gastronomicznych Poznańska 6/8
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół Ogólnokształcących im. św. Pawła z Tarsu ul. Poezji 19
Mazowieckie m.st. Warszawa Warszawa XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Międzyborska 64/70
Mazowieckie Warszawa Warszawa Technikum Budowlane nr 5 im. prof. Stefana Bryły ul. Księcia Janusza 45/47
Mazowieckie Warszawa Warszawa CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Stefana Szolc-Rogozińskiego 2
Mazowieckie mazowiecki Warszawa Zespół Szkół Nr 26 ul. Urbanistów 3
Mazowieckie Warszawa Warszawa LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. Broni Władysława Andersa Konwiktorska 5/7
Mazowieckie Warszawa Warszawa XXI LO im.Hugona Kołłątaja ul. Grójecka 93
Mazowieckie Warszawa Warszawa LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. Broni Władysława Andersa Konwiktorska 5/7
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół Nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie ul. Chłodna 36/46
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego w Warszawie ul. Bełska 1/3
Mazowieckie Warszawa Warszawa Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza ul. Moliera 4/6
Mazowieckie m. st. Warszawa Warszawa LI LO im. Tadeusza Kościuszki ul. Kadrowa 9
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół nr 18 Żeromskiego 81
Mazowieckie Warszawa Warszawa I SLO z Oddziałami Międzynarodowymi (IB) im. Jam Saheba Digvijay Sinhji w Warszawie ul. Raszyńska 22
Mazowieckie warszawski Warszawa Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 STO ul. Białostocka 4
Mazowieckie warszawski Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5
Mazowieckie Warszawa Warszawa Liceum Filmowe z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Gen. Zajaczka 7
Mazowieckie miasto st. Warszawa Warszawa Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 6 ul.Bacha 2
Mazowieckie miasto st. Warszawa Warszawa Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 6 ul.Bacha 2
Mazowieckie Warszawa Włochy Warszawa Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku ul. Gładka 16
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół Gastronomicznych ul. Poznańska 6/8
Mazowieckie Warszawa Warszawa LXXII LO im. gen. Jakuba Jaisńskiego Grochowska 346/348
Mazowieckie warszawski Warszawa LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej ul. Anieli Krzywoń 3
Mazowieckie Warszawa Warszawa VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana ul. Wiktorska 30/32
Mazowieckie Warszawski Warszawa Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej ul. Al. Stanów Zjednoczonych 24
Mazowieckie Warszawa Warszawa LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema ul. Marynarska 2/6
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkółnr 79 im.Stanisława Kostki Potockiego Wiertnicza 26
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkółnr 79 im.Stanisława Kostki Potockiego Wiertnicza 26
Mazowieckie Warszawa Warszawa XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego ul. F. Joliot-Curie 14
Mazowieckie Warszawa Warszawa Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Św. Stanisława Kostki ul. Bobrowiecka 9 A
Mazowieckie Warszawa Warszawa XIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie Oszmiańska 23/25
Mazowieckie Warszawa Warszawa XLII LO im. M. Konopnickiej w Warszawie ul. Madalińskiego 22
Mazowieckie Warszawa Warszawa CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Stefana Szolc-Rogozińskiego 2
Mazowieckie warszawski Warszawa XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika ul. Józefa Bema 76
Mazowieckie warszawski Warszawa CLVII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Świętokrzyska 18A
Mazowieckie Warszawa Warszawa XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Warszawie Wolność 1/3
Mazowieckie Warszawa Warszawa XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy Zbaraska 1
Mazowieckie m. st. Warszawa Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Wiśniowa 56
Mazowieckie Warszawa Warszawa Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PJATK ul. Szczęśliwicka 33a
Mazowieckie Warszawa Wola Warszawa XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Warszawie ul. Miła 26
Mazowieckie Warszawa Warszawa LVI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Dzieci Warszawy 42
Mazowieckie Warszawa Warszawa XXXV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. Prusa Zwycięzców 7/9
Mazowieckie Warszawski Warszawa CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie Stefana Szolc-Rogozińskiego 2
Mazowieckie m.st. Warszawa Warszawa Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 76 im. Wisławy Szymborskiej ul. Rogatkowa 50
Mazowieckie Warszawa Warszawa XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego Ul.Żuromińska 4
Mazowieckie miasto st. Warszawa Warszawa Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 6 ul.Bacha 2
Mazowieckie Warszawa Warszawa LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. Broni Władysława Andersa Konwiktorska 5/7
Mazowieckie warszawski Warszawa Liceum Ogólnokształcące Społeczne Nr 17 Batorego 14
Mazowieckie Warszawa Warszawa XVIII L.O. im. Jana Zamoyskiego ul. Smolna 30
Mazowieckie Warszawa Warszawa CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie ul. Wojciecha Żywnego 25
Mazowieckie Warszawa Warszawa Społeczne Liceum Ogólnokszatłcące nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” Hawajska 4a
Mazowieckie Warszawa Warszawa 42 Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Iwicka 47b
Mazowieckie Warszawa Warszawa CV Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta ul. Van Gogha 1
Mazowieckie warszawski Warszawa I SLO z Oddziałami Międzynarodowymi (IB) im. Jam Saheba Digvijay Sinhji w Warszawie ul. Raszyńska 22
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka w Warszawie Kasprzaka 19/21
Mazowieckie warszawski Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. Sienna 53
Mazowieckie Warszawa Warszawa II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Myśliwiecka 6
Mazowieckie warszawski Warszawa XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja Pl. Małachowskiego 1
Mazowieckie Warszawa Warszawa LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry w Warszawie ul. Miła 7
Mazowieckie m. st. Warszawa Warszawa Bednarska Szkoła Realna ul. Kawalerii 5
Mazowieckie Warszawa Warszawa XLIII LiceumOgólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego Gandhiego 13
Mazowieckie Warszawa Warszawa XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Nowowiejska 37A
Mazowieckie m. st. Warszawa Warszawa XL z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1
Mazowieckie Warszawa Warszawa IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie ul. Saska 59
Mazowieckie Warszawa Warszawa Międzynarodowe Liceum Montessori ul. Dzierzby 26-28
Mazowieckie warszawski Warszawa V Liceum Ogólnokształcąe im.Ks.J.Poniatowskiego Nowolipie 8
Mazowieckie Warszawa Warszawa XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela ul. Kiwerska 3
Mazowieckie Warszawa-Wola Warszawa 161 Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ul. Smocza 19
Mazowieckie warszawski Warszawa Zespół Szkół nr 21 ul. Saska 78
Mazowieckie Warszawa Warszawa Autorskie Liceum Ogólnokształcące nr 42 ul.Iwicka 47 B
Mazowieckie Miasto Stołeczne Warszawa Warszawa 28 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Wiktorska 99
Mazowieckie śródmieście Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie Stawki 10
Mazowieckie Warszawa Warszawa LXI Liceum Ogólnokształcące im. Janiny Zawadowskiej przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr 1 „SOS” ul. Przemysława Gintrowskiego 36
Mazowieckie Warszawa Warszawa IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie ul. Saska 59
Mazowieckie m. st. Warszawa Warszawa XVIII LO im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie ul. Narbutta 31
Mazowieckie Warszawa Warszawa Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia ul. Kłopotowskiego 31
Mazowieckie warszawski Warszawa LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Hoża 11/15
Mazowieckie warszawski Warszawa LXXV LO im. Jana III Sobieskiego Ul. Czerniakowska 128
Mazowieckie Warszawa Warszawa XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.  Jose Marti ul. Staffa 111
Mazowieckie Warszawa Warszawa IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie ul. Saska 59
Mazowieckie m. st. Warszawa Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1
Mazowieckie Warszawa Warszawa LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego ul. Edwarda Dembowskiego 1
Mazowieckie Warszawa Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Jana Pawła Woronicza 8
Mazowieckie Warszawa Warszawa Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Międzynarodowymi ul. Czerniakowska 137
Mazowieckie Warszawa Warszawa XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego Ul.Żuromińska 4
Mazowieckie Warszawa Warszawa XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Świętokrzyska 1
Mazowieckie Warszawa Warszawa XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul.Naddnieprzańska 2/4
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół Poligraficznych  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Stawki 14
Mazowieckie Miasto Stołeczne Warszawa Warszawa XXV Liceum Ogólnokształcące im Józefa Wybickiego w Warszawie ul. Halna 20
Mazowieckie Warszawa Warszawa CXIX L.O. im. Jacka Kuronia ul. Złota 58
Mazowieckie Warszawa Warszawa Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II ul. Grzegorzewskiej 10
Mazowieckie Warszawa Warszawa 34 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa ul. Zakrzewska 24
Mazowieckie Warszawa Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące  im. S. I.Witkiewicza Ul. Elbląska 51
Mazowieckie Warszawa Warszawa XVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie Elektoralna 5/7
Mazowieckie Warszawa Warszawa I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI  im. BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO Felińskiego 15
Mazowieckie Warszawa Warszawa XV LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16
Mazowieckie m. st. Warszawa Warszawa XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Obozowa 60
Mazowieckie Warszawa Warszawa CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie Olgierda 35/41
Mazowieckie warszawski Warszawa CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Solipska 17/19
Mazowieckie warszawski Warszawa I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji ul. Zawiszy 13
Mazowieckie Warszawa Warszawa L LO im. Ruy Barbosy ul. Burdzińskiego 4
Mazowieckie Warszawa Warszawa XVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej ul. Ks J. Popieluszki 5
Mazowieckie warszawa Warszawa IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej Ul. Hoża 88
Mazowieckie Warszawa Warszawa Międzynarodowe LO Meridian ul. Gładka 31
Mazowieckie M.St. Warszawa Warszawa LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha ul. Hirszfelda 11
Mazowieckie M.St. Warszawa Warszawa LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha ul. Hirszfelda 11
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół nr. 22 im. E. Konopczyńskiego ul. Konopczyńskiego 4
Mazowieckie warszawski Warszawa Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie ul. Patriotów 148
Mazowieckie Warszawa Warszawa Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego ul. Odrowąża 75
Mazowieckie warszawski Warszawa Liceum Ogólnokształcące nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji Kolektorska 9/11
Mazowieckie Warszawa Warszawa XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Herberta ul. Fundamentowa 38/42
Mazowieckie warszawski Warszawa Zespól Szkól nr 26 ul. URBANISTÓW 3
Mazowieckie Warszawa Warzawa VIII Liceum Ogólnokształcące im.Władysława IV Jagiellońska 38
Mazowieckie węgrowski Węgrów I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 3
Mazowieckie otwocki Wiązowna Zespół Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu k/ Warszawy Zagórze
Mazowieckie wyszkowski Wyszków I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Wyszkowie ul. 11 Listopada 1
Mazowieckie Żyrardów Żyrardów Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. J. J. Kacperskiej 6A
Opolskie Kluczbork Bąków Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ks. Dr Jana Dzierżona w Bogdańczowicach Bogdańczowice 1A
Opolskie brzeski Brzeg II Liceum Ogólnokształcące im. Z.Herberta ul.  1-Maja 7
Opolskie Brzeg Brzeg I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego ul. Armii Krajowej 7
Opolskie opolski Dobrzeń Wielki Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim ul. Namysłowska 94
Opolskie głubczycki Głubczyce Zespół Szkół Ogolnokształcących ul. Kochanowskiego 22
Opolskie Krapkowicki Gogolin Zespół Szkół w Gogolinie ul. Szkolna 27
Opolskie brzeski Grodków Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Powstań Śląskich ul. Sienkiewicza 29
Opolskie Kędzierzyn Koźle Kędzierzyn Koźle Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte ul. Bohaterów Westerplatte 1
Opolskie kędzierzyńsko-kozielski Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19
Opolskie namysłowski Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza Mickiewicza 12
Opolskie Nyski Nysa Zespół Szkół i Placówek Artystycznych w Nysie Grodzka 19
Opolskie Nysa Nysa Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie ul. Orkana 6
Opolskie Nysa Nysa Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie ul. Rodziewiczówny 1
Opolskie Nyski Nysa Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Sobieskiego 2
Opolskie Olesno Olesno Zespół Szkół im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2
Opolskie oleski Olesno ZseIo Olesno Powstańców Śl 4
Opolskie oleski Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Olesno Powstańców Sl.4
Opolskie opolski Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 8 im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu ul. Ozimska 48a
Opolskie opolski Opole Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego ul. Strzelców Bytomskich 10
Opolskie Opole Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul.Dubois 28
Opolskie Opolski Opole Zespół Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” ul. Tadeusza Kościuszki 43
Opolskie Opole Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul.Dubois 28
Opolskie Opole Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu ul. Licealna 3
Opolskie M.Opole Opole Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im.K. Gzowskiego w Opolu ul. J.Hallera 6
Opolskie m. Opole Opole Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu ul. E.Osmańczyka 22
Opolskie Miasto Opole Opole Zespół Szkół Elektrycznych  im. Tadeusza Kościuszki w Opolu ul. Tadeusza Kościuszki 39 – 41
Opolskie opolski Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V Kościuszki 14
Opolskie Opole Opole Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące Drobiarska 2
Opolskie Opolski Opole Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica Ul. Struga 16
Opolskie opolski Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3
Opolskie Olesno Praszka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sportowa 8
Opolskie strzelecki Strzelce Opolskie Zespół Szkół Ogólnokształcących Ul.Krakowska 38
Opolskie Kluczbork Wołczyn Liceum Ogólnokształcące w Wołczynie Wołczyn, ul. Rzeczna 6
PODKARPACKIE brzozowski Brzozów Zespół Szkół Ogólnokształcących Ul. Prof. W. Pańki 2
PODKARPACKIE Brzozów Brzozów Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie ul. Pańki 1
PODKARPACKIE Dębica Dębica Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka ul Ogrodowa 20
PODKARPACKIE Dębica Dębica II Liceum Ogólnokształcące im ks Twardowskiego w Dębicy ul Sportowa 24
PODKARPACKIE dębicki Dębica I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły ul. Słowackiego 9
PODKARPACKIE Rzeszów Dynów Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej ul. 1 Maja 17
PODKARPACKIE RZESZOWSKI Głogów Małopolski ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH WYSZYŃSKIEGO 2
PODKARPACKIE Jarosławski Jarosław Zespół Szkół Plastycznych im. Stanislawa Wyspiańskiego w Jarosławiu Jezuicka 1
PODKARPACKIE jarosławski Jarosław Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu ul. Św. Ducha 1
PODKARPACKIE jarosławski Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Sw Ducha 1
PODKARPACKIE Jarosław Jarosław I Liceum Ogólnokształcące im. M.Kopernika ul.3-go Maja 4
PODKARPACKIE Jarosław Jarosław I Liceum Ogólnokształcące im. M.Kopernika ul.3-go Maja 4
PODKARPACKIE jasielski Jasło II Liceum Ogólnokształcące im. ppłk J. Modrzejewskiego ul. Floriańska 24
PODKARPACKIE Jasło Jasło I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego ul. Czackiego 4
PODKARPACKIE Jasło Jasło Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Jaśle Jasło, ul. W. Pola 41
PODKARPACKIE krośnieński Jedlicze Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Dubisa 7
PODKARPACKIE kolbuszowski Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8
PODKARPACKIE Krosno Krosno Miejski Zespół Szkół Nr 4 w Krośnie – II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie ul. Kisielewskiego 18
PODKARPACKIE Krosno Krosno Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. B. Markiewicza Grodzka 6
PODKARPACKIE krośnieński Krosno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie ul. Rzeszowska 10
PODKARPACKIE Krosno Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika ul. Piotra Skargi 2
PODKARPACKIE leski Lesko Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku Al. Jana Pawła II 18 a
PODKARPACKIE leżajski Leżajsk Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego ul. M. Skłodowskiej 6
PODKARPACKIE leżajski Leżajsk Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego ul. M. Skłodowskiej 6
PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczow Zespół Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie Ul. T. Kościuszki 161
PODKARPACKIE Lubaczowski Lubaczów Zespół Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie ul. T.Kościuszki 161
PODKARPACKIE lubaczowski Lubaczów Liceum Ogfólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie ul.Kościuszki 26
PODKARPACKIE Łańcut Łańcut I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie ul. Mickiewicza 3
PODKARPACKIE Łańcut Łańcut II Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie Grunwaldzka 11
PODKARPACKIE krośnieński Miejsce Piastowe Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Ks. Br. Markiewicza 25 B
PODKARPACKIE krośnieński Miejscs Piastowe Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Ks. Br. Markiewicza 25 B
PODKARPACKIE mielecki Mielec Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego Kilińskiego 24
PODKARPACKIE Mielec Mielec I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu Ul. Jędrusiów 1
PODKARPACKIE mielecki Mielec Zespół Szkół Technicznych w Mielcu ul. Jagiellończyka 3
PODKARPACKIE mielecki Mielec II Liceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika ul.Żeromskiego 28
PODKARPACKIE Mielec Mielec I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu Ul. Jędrusiów 1
PODKARPACKIE Mielec Mielec I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu ul Jędrusiów 1
PODKARPACKIE mielecki Mielec Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego Kilińskiego 24
PODKARPACKIE tarnobrzeski Nowa Dęba Zespół Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Nowej Dębie Nowa Dęba ul. Kościuszki 101
PODKARPACKIE przemyski Przemyśl II Liceum Ogólnokształcące im. prof. K. Morawskiego Glazera 44
PODKARPACKIE Przemyśl Przemyśl I Liceum Ogólnokształcące im. J.Słowackiego  w Przemyślu ul.Słowackiego 21
PODKARPACKIE przemyski Przemyśl Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących ul. J.Kilińskiego 10
PODKARPACKIE Przeworsk Przeworsk Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku Szkolna 6
PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Ropczyce Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. A. Mickiewicza 12
PODKARPACKIE Krosno Rymanów Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie ul. Szkolna 2
PODKARPACKIE Krosno Rymanów Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Szkolna 2
PODKARPACKIE RZESZÓW RZESZÓW II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. płk. Leopolda Lisa-Kuli ul. Ks. Józefa Jałowego 22
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów IV LICEUM OGÓLNOKSZTA ŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W RZESZOWIE ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 82
PODKARPACKIE RZESZÓW RZESZÓW II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. płk. Leopolda Lisa-Kuli ul. Ks. Józefa Jałowego 22
PODKARPACKIE RZESZÓW RZESZÓW II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. płk. Leopolda Lisa-Kuli ul. Ks. Józefa Jałowego 22
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów Zespół Szkół Nr 1 ul. Towarnickiego 4
PODKARPACKIE miasto Rzeszów Rzeszów Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie ul. ks. Jałowego 1
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie Hoffmanowej 13
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów Zespół Szkół Nr 1 ul. Towarnickiego 4
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie ul. Spytka Ligęzy 12
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów Zespół Szkół Elektronicznych ul. Hetmańska 120
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie Szopena 11
PODKARPACKIE rzeszowski Rzeszów Zespoł Szkół Sportowych Hetmańska 38
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie ul. Sucharskiego 4
PODKARPACKIE miasto Rzeszów Rzeszów Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie ul. ks. Jałowego 1
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie Al. Rejtana 3
PODKARPACKIE rzeszowski Rzeszów Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie ul. Moniuszki 10, adres korespondencyjny al. Rejtana 16c
PODKARPACKIE rzeszowski Rzeszów IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie ul. Orzeszkowej 8a
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów Akademickie Liceum Ogólnokształcące u. Kopaczewskiego 2
PODKARPACKIE rzeszowski Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego w Rzeszowie ul. 3 Maja 15
PODKARPACKIE RZESZÓW RZESZÓW II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. płk. Leopolda Lisa-Kuli ul. Ks. Józefa Jałowego 22
PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie ul. Piłsudskiego 2
PODKARPACKIE SANOK SANOK ZESPOŁ SZKÓŁ NR 2 IM. GRZEGORZA Z SANOKA UL. STRÓŻOWSKA 15
PODKARPACKIE Sanok Sanok Zespół Szkół Nr 3 im. Walentego Lipińskiego i Mateusza Beksińskiego w Sanoku. ul. Stróżowska 16
PODKARPACKIE sanocki Sanok II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ul. Mickiewicza 11
PODKARPACKIE Sanok Sanok Zespół Szkół nr.3 im. Walentego Lipińskiego i Mateusza Beksińskiego w Sanoku. ul. Stróżowska 16
PODKARPACKIE Sanok Sanok I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku ul.Zagrody 1
PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Sędziszów Małopolski Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi ul. Fabryczna 5
PODKARPACKIE stalowowolski Stalowa Wola Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Sikorskiego ul. Hutnicza 17
PODKARPACKIE stalowowolski Stalowa Wola Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli ul. Kwiatkowskiego 1
PODKARPACKIE stalowowolski Stalowa Wola Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Staszica 5
PODKARPACKIE stalowowolski Stalowa Wola Liceum Ogólnokształcące im. KEN ul. Staszica 5
PODKARPACKIE Stalowowolski Stalowa Wola Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki ul. 1-Go Sierpnia 26
PODKARPACKIE stalowowolski Stalowa Wola Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Wojska Polskiego 9
PODKARPACKIE strzyżowski Strzyżów Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie Ul. Mickiewicza 11
PODKARPACKIE Tarnobrzeg Tarnobrzeg Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu ul. Wyspiańskiego 12
PODKARPACKIE Tarnobrzeg Tarnobrzeg Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tarnobrzegu ul. Kopernika 18
PODKARPACKIE Tarnobrzeg Tarnobrzeg Zespół Szkół Społecznych nr 1 Dominikańska 7
PODKARPACKIE Tarnobrzeg Tarnobrzeg Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Jachowicza 13
PODKARPACKIE Tarnobrzeg Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica Tarnobrzeg, ul. Kopernika 1
PODKARPACKIE Tarnobrzeg Tarnobrzeg LO im. M. Kopernika Jachowicza 13
PODKARPACKIE bieszczadzki Ustrzyki Dolne Zespół Szkół LIcealnych im. Józefa Piłsudskiego ul. Kopernika 4
PODKARPACKIE Stalowa Wola Zaklików Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Sapińskiego ul. Sandomierska 56
PODLASKIE Augustów Augustów Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie ul. Śródmieście 31
PODLASKIE Augustów Augustów II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie al.Kardynała Wyszyńskiego 1
PODLASKIE Augustów Augustów II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie al.Kardynała Wyszyńskiego 1
PODLASKIE Miasto Białystok Bialystok VII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku ul. Wierzbowa 7
PODLASKIE Białystok Białystok III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego ul. Pałacowa 2/1
PODLASKIE Białystok Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9A
PODLASKIE Białystok Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku ul. Narewska 11
PODLASKIE Białystok Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku ul. Narewska 11
PODLASKIE białostocki Białystok XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku ul. Grottgera 9
PODLASKIE Białystok Białystok Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. Stefana Władysława Bryły ul. Słonimska 47/1
PODLASKIE BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RYSZARDA KACZOROWSKIEGO W BIAŁYMSTOKU UL. UPALNA 26
PODLASKIE Białystok Białystok Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika Białystok, ul. Gen. J. Bema 105
PODLASKIE Białystok Białystok III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego ul. Pałacowa 2/1
PODLASKIE białostocki Białystok XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku ul. Grottgera 9
PODLASKIE Białystok Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul.Brukowa 2
PODLASKIE Białystok Białystok Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku 1000-lecia Państwa Polskiego 14
PODLASKIE Białystok Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Brukowa 2
PODLASKIE Białystok Białystok VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Warszawska 8
PODLASKIE Białystok Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego ul. Piastowska 5
PODLASKIE Białystok Białystok Zespół Szkół Gastronomicznych ul. Knyszyńska 12
PODLASKIE Białystok Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego ul. Piastowska 5
PODLASKIE Białystok Białystok Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej Wiejska 45A
PODLASKIE bielski Bielsk Podlaski I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. 11 listopada 6
PODLASKIE Bielsk Podlaski Bielsk Podlaski II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza Kopernika 4
PODLASKIE wysokomazowiecki Ciechanowiec Zespół Szkół Ogólnokszłcących i Zawodowych w Ciechanowcu ul.Szkolna 8
PODLASKIE sokólski Dąbrowa Białostocka Zespół Szkół im. gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej ul. 1000-lecia PP, 24
PODLASKIE Grajewo Grajewo Zespół Szkół nr 1 w Grajewie ul. A. Mickiewicza 3
PODLASKIE Hajnówka Hajnówka II Liceum Ogólnokształcące z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego ul. Piłsudskiego 3
PODLASKIE hajnowski Hajnówka Zespół Szkół Ogólnokształcących Ul. Piłsudskiego 7
PODLASKIE hajnowski Hajnówka Zespół Szkół Ogólnokształcących Ul. Piłsudskiego 7
PODLASKIE kolneński Kolno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w kolnie ul. Wojska Polskiego 34
PODLASKIE Łapy Łapy I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach ul. Boh. Westerplatte 10
PODLASKIE Łomża Łomża Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży ul.Przykoszarowa 22
PODLASKIE Łomża Łomża Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży ul. Przykoszarowa 22
PODLASKIE łomżyński Łomża Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży ul. Sadowa 12
PODLASKIE Łomża Łomża III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży ul. Senatorska 13
PODLASKIE Łomża Łomża II Liceum Ogólnokształcące Plac Kościuszki 3
PODLASKIE Łomża Łomża III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży ul. Senatorska 13
PODLASKIE Łomża Łomża Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łomży 1 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza  Kościuszki ul. Bernatowicza 4
PODLASKIE moniecki Mońki ZSOiZ w Mońkach ul. Tysiąclecia 15
PODLASKIE Siemiatycki Siemiatycze Zespół Szkół Kościuszki 43
PODLASKIE Suwałki Suwałki Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego  w Suwałkach ul. Sikorskiego 21
PODLASKIE Suwałki Suwałki II LO im. gen. Zygmunta Podhorskiego w Suwałkach Kościuszki 36
PODLASKIE Suwałki Suwałki I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Mickiewicza 3
PODLASKIE Suwałki Suwałki Zespół Szkół nr 1 w Suwałkach III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach ul. T. Noniewicza 83
PODLASKIE Wysokie Mazowieckie Wysokie Mazowieckie Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych ul. 1000-lecia 15
PODLASKIE Wysokie Mazowieckie Wysokie Mazowieckie Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych ul. 1000-lecia 15
PODLASKIE zambrowski Zambrów I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie Ul. Marii Konopnickiej 16
POMORSKIE rzeszowski Boguchwała Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale ul. Suszyckich 11
POMORSKIE Chojnice Chojnice Zespół Szkół Ul. Nowe Miasto 4-6
POMORSKIE Chojnice Chojnice Katolickie Liceum Ogólnokształcące  im. Romualda Traugutta w Chojnicach ul. Grunwaldzka 1
POMORSKIE Chojnice Chojnice Zespół Szkół Ul. Nowe Miasto 4-6
POMORSKIE Chojnice Chojnice Zespół Szkół Ul. Nowe Miasto 4-6
POMORSKIE Chojnice Chojnice II Liceum Ogólnokształcące im.  gen.W. Andersa ul. Świętopęłka 1
POMORSKIE chojnicki Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. T.O.W. ‚ Gryf Pomorski” Kościerska 11
POMORSKIE Chojnicki Czersk Liceum Ogólnokształcące im. W. Pola w Czersku Ul. Szkolna 3
POMORSKIE Człuchów Człuchów Zespół Szkół Społecznych „STO” ul. Sobieskiego 7A
POMORSKIE Człuchów Człuchów Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków ul.Koszalińska 2b
POMORSKIE Człuchów Człuchów Liceum Ogólnokształcące ul. Kusocińskiego 1
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 ul. Płk Wilka Krzyżanowskiego 8
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Zespół Szkół Łączności im.Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku ul. Podwale Staromiejskie 51/52
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, Vi Liceum Ogólnokształcące Ul. GŁęboka11
POMORSKIE GDAŃSK GDAŃSK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KEN KARTUSKA 128
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk III LO im. Boh. Westerplatte ul. Topolowa 7
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk X Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 8b
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Technikum TEB Edukacja ul. Dmowskiego 16A
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk TEB Edukacja Sp. z o.o. ( technikum) ul. Dmowskiego 16 A
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Zespół Szkół Łączości im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku ul.Podwale Staromiejskie 51/52
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Zespół Szkół Energetycznych ul. Reja 25
POMORSKIE gdański Gdańsk III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w Gdańsku im. Boh. Westerplatte ul. Topolowa 7
POMORSKIE miasto Gdańsk Gdańsk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Wodnika 57
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Zespół Szkół Morskich ul. Wyzwolenia 8
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku ul. Pestalozzioego 7/9
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk VII Liceum Ogólnokształcące ul. Chałubińskiego 13
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Liceum Ogólnokształcące nr 1 Wały Piastowskie 6
POMORSKIE gdański Gdańsk Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Thinking Zone ul. Grunwaldzka 472
POMORSKIE Gdańsk m.p. Gdańsk V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130
POMORSKIE gdański Gdańsk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Gdańsku Dobrowolskiego 6
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego ul. Gnilna 3
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk XV Liceum Ogónlokształcące im. Zjednoczonej Europy ul. Pilotów 7
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk II Liuceum Ogólnokształcące im dr Władysława Pniewskiego ul. Pestalozziego 7/9
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Akademickie Liceum Ogólnokształcące Lingwista w Gdańsku Gdyńskich Kosynierów 11/8
POMORSKIE Gdańsk Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12
POMORSKIE Gdynia Gdynia 2 LO z oddziałami dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Gdyni ul. Wolności 22 B
POMORSKIE Gdynia Gdynia X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni ul. Władysława IV 58
POMORSKIE Gdynia Gdynia Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Wejherowska 55
POMORSKIE Gdynia Gdynia Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych Ul. Morska  186
POMORSKIE Gdynia Gdynia VI Liceum Ogólnokształcące im.Wacława Sierpińskiego Gdynia, ul.Kopernika 34
POMORSKIE Gdynia Gdynia X Liceum Ogólnokształcące Władysława IV 58
POMORSKIE Gdynia Gdynia Zespół Szkół Hotelarsko – Gastronomicznych ul. Morska 77
POMORSKIE Gdynia Gdynia Ogólnokształcące Liceum Jezuitów ul.Tatrzańska 35
POMORSKIE Gdynia Gdynia Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni ul. Sambora 48
POMORSKIE Gdynia Gdynia 17 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni ul. 10-Lutego 26
POMORSKIE Gdynia Gdynia I Akademickie Liceum Ogólnokształcące Narcyzowa 6
POMORSKIE Gdynia Gdynia IX Liceum Ogólnokształcące ul. Orłowska 57
POMORSKIE Gdynia Gdynia III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni im. Marynarki Wojennej RP Legionów 27
POMORSKIE m. Gdynia Gdynia Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Plac św. Andrzeja 2
POMORSKIE kartuski Kartuzy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach ul. Klasztorna 4
POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Konarskiego 12
POMORSKIE Kwidzyn Kwidzyn Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie Ul. Słoneczna 2
POMORSKIE Kwidzyn Kwidzyn Społeczne Liceum Ogolnokztałcące im. Polskich Noblistów w Kwidzynie Chopina 4
POMORSKIE Lębork Lębork Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Stefana Żeromskiego Dygasińskiego 14
POMORSKIE Malbork Malbork II Liceum Ogólnokształcące w Malborku Aleja Wojska Polskiego 493
POMORSKIE malborski Malbork I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Malborku ul. 17-go Marca 6
POMORSKIE nowodworski Nowy Dwór Gdański Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim ul. 3 Maja 3
POMORSKIE pucki Puck I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Pucku ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18
POMORSKIE wejherowski Reda Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Łąkowa 36/38
POMORSKIE Słupski Słupsk Zespół Szkoł Ekonomicznych i Technicznych im.Stanislawa Staszica w Słupsku ul. Partyzantów 24
POMORSKIE Słupsk Słupsk zespół szkół informatycznych Koszalińska 9
POMORSKIE m. Słupsk SŁUPSK V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Zbigniewa Herberta w Słupsku ul. Deotymy 15A;
POMORSKIE Słupsk Słupsk II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 32
POMORSKIE Słupsk Słupsk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr.1 w Słupsku Szczecińska 60
POMORSKIE Słupsk Słupsk Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im.inż. Tadeusza Tańskiego ul. Niedziałkowskiego 2
POMORSKIE słupsk Słupsk II Liceum Ogólnokształcąe ul. Mickiewicza 32
POMORSKIE Słupsk Słupsk II Liceum Ogólnokształcące w Słupsku im. A. Mickiewicza ul. Mickiewicza 32
POMORSKIE miasto Słupsk Słupsk I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku ul. Szarych Szeregów 15
POMORSKIE Sopot Sopot Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Książąt Pomorskich 16-18
POMORSKIE Sopot Sopot II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Al. Niepodległości 751
POMORSKIE Starogardzki Starogard Gdański Zespół Szkół Ekonomicznych Sobieskiego 6
POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Hallera 34
POMORSKIE Tczewski Tczew Zespół Szkół Technicznych ul. Parkowa 1
POMORSKIE tczewski Tczew I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie ul. Szkoły Morskiej 1
POMORSKIE Tczew Tczew I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie Szkoły Morskiej 1
POMORSKIE tczewski Tczew Zespół Szkół Technicznych ul. Parkowa 1
POMORSKIE tczewski Tczew II Liceum Ogólnokształacące im. Jana III Sobieskiego w Tczewie ul. Królowej Marysieńki 10
POMORSKIE wejherowski Wejherowo Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Wejherowie ul. Bukowa 1
ŚLĄSKIE będziński Będzin II Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Będzinie ul. Teatralna 5
ŚLĄSKIE Będzin Będzin I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Kopernika 2
ŚLĄSKIE Bielski Bielsko – Biała II LO im. A. Asnyka ul. Jutrzenki 13 Bielsko
ŚLĄSKIE bielski Bielsko Biała Zespół Szkół Medycznych i Ogólnokształcących im. Hanny Chrzanowskiej Ul. Konopnicka nr 6
ŚLĄSKIE bielski Bielsko Biała Zespół Szkół Ogólnokształcących i Medycznych ul. M. Konopnickiej 6
ŚLĄSKIE bielski Bielsko- Biała Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ul. Legionów 30
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku-Białej ul. Legionów 30
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała Zespół Szkół im. Juliana Tuwima ul. Filarowa 52
ŚLĄSKIE bielski Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Krasińskiego 17
ŚLĄSKIE bielski Bielsko-Biała Ośrodek Edukacji “Sokrates” Sp. Z o o ul. 1 Maja 6
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Lompy 10
ŚLĄSKIE bielski Bielsko-Biała I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej ul. Listopadowa 70
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej ul. Słowackiego 24
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej ul. prof. dr. M. Michałowicza 55
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO ul. Bohaterów Warszawy 20
ŚLĄSKIE bieruńsko – lędziński Bieruń Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bieruniu ul. Licealna 17
ŚLĄSKIE Bytom Bytom I LO im. Jana Smolenia Ul. Strzelcow Bytomskich 11
ŚLĄSKIE Bytom Bytom Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Bytomiu Modrzewskiego 5
ŚLĄSKIE Bytom Bytom IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego gen.  Władysława Sikorskiego 1
ŚLĄSKIE Bytom Bytom IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego gen.  Władysława Sikorskiego 1
ŚLĄSKIE Chorzów Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Dąbrowskiego 36
ŚLĄSKIE Chorzów Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Farna 7
ŚLĄSKIE Cieszyn Cieszyn Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. M.Grodzieckiego Plac Dominikański 2
ŚLĄSKIE Cieszyński Cieszyn Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Ciezynie Plac Ks. Józefa Londzina 3
ŚLĄSKIE Cieszyński Cieszyn Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie Plac Ks. Józefa Londzina 3
ŚLĄSKIE cieszyński Cieszyn I Liceum Ogólnokszkałcące im. Antoniego Osuchowskiego pl. Słowackiego 2
ŚLĄSKIE Cieszyński Cieszyn Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie. Plac ks. Józefa Londzina 3
ŚLĄSKIE cieszyński Cieszyn Szkoła Organizacji i Zarządzania ul. Mała Łąka 10
ŚLĄSKIE Cieszyn CIESZYN Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego ul. Sienkiewicza 2
ŚLĄSKIE cieszyński Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika plac Wolności 7b
ŚLĄSKIE bielski Czechowice-Dziedzice Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. M. Konopnickiej 9
ŚLĄSKIE rybnicki Czerwionka-Leszczyny Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach ul. 3 Maja 42
ŚLĄSKIE —– Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskeigo 18
ŚLĄSKIE Częstochowa Częstochowa Techniczne Zakłady Naukowe ul. Jasnogórska 84/90
ŚLĄSKIE Częstochowa Częstochowa IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie ul. Jasnogórska 8
ŚLĄSKIE Częstochowa Częstochowa II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta ul. Kilińskiego 62
ŚLĄSKIE Częstochowa Częstochowa II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta ul. Kilinskiego 62
ŚLĄSKIE Częstochowa Częstochowa VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe w Częstochowie Częstochowa, ul. Worcella 22
ŚLĄSKIE Częstochowa Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8
ŚLĄSKIE Częstochowa Częstochowa IV LO im.Henryka Sienkiewicza w Częstochowie Aleja NMP 56
ŚLĄSKIE częstochowski Częstocowa V LIceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Krakowska 29
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej ul. Górnicza 17
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej ul.Czapińskiego 8
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza I LO im. Waleriana Łukasińskiego  w Dąbrowie Górniczej Ul. Kopernika 40,
ŚLĄSKIE pszczyński Gilowice Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach ul. Korfantego 38
ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice Technikum TEB Edukacja ul. Akademicka 5
ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych Chorzowska 5
ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice Zespół Szkół Łączności ul. Warszawska 35
ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice Górnośląskie Centrum Edukacyjne ul. Okrzei 20
ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy Politechnice Śląskiej ul. Strzody 10
ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice I Liceum Dwujęzyczne im.E.Dembowskiego Zimnej Wody 8
ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice I Liceum Ogolnokształcące Dwujęzyczne Zimnej Wody 8
ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Struga ul. Górnych Wałów 29
ŚLĄSKIE Gliwicki Gliwice II Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach Wróblewskiego 9
ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 ul. Kozielska 1a
ŚLĄSKIE Gliwice Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących nr4 im. Piastów Śląskich ul. Orląt Śląskich 25
ŚLĄSKIE Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół Nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju ul. Graniczna 2
ŚLĄSKIE Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im.Króla Jana III Sobieskiego ul.Harcerska 12
ŚLĄSKIE m. Jaworzno Jaworzno II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza w Jaworznie ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6
ŚLĄSKIE Jaworzno Jaworzno I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Licealna 3
ŚLĄSKIE Katowice Katowice I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.M.Kopernika Sienkiewicza 74
ŚLĄSKIE Katowice Katowice Zespół Szkół Plastycznych ul. Ułańska 7a
ŚLĄSKIE Katowice Katowice Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Korfantego Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli ul. Francuska 80
ŚLĄSKIE Katowice Katowice ŚLĄSKIE TECHNICZNE ZAKŁADY NAUKOWE Ul.Sokolska 26
ŚLĄSKIE Katowice Katowice X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderewskiego K. Miarki 6
ŚLĄSKIE Katowice Katowice VII Liceum Ogólnokształcące ul. Panewnicka 13
ŚLĄSKIE Katowice Katowice Technikum Lotnicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach ul. Krasińskiego 2
ŚLĄSKIE Katowice Katowice IV LO im. gen. St. Maczka w Katowicach ul. Katowicka 54
ŚLĄSKIE Katowice Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach ul. Głowackiego 6
ŚLĄSKIE katowicki Katowice Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Katowicach ul. Kobylińskiego 4
ŚLĄSKIE Katowice Katowice III Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11
ŚLĄSKIE Katowce Katowice Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. M.Wańkowicza ul.Witosa 18
ŚLĄSKIE Katowice Katowice VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach. ul. 3 Maja 42
ŚLĄSKIE gliwicki Knurów Zespół Szkół im. I.J.Paderewskiego ul. 1 Maja 21
ŚLĄSKIE Kłobuck Krzepice Zespół Szkół Krzepice ul. Ryły 26
ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec Zespół Szkół Ogólnokszta.lcąco-Technicznych ul. Szymały 3
ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec Zespół Szkół Nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu ul. Sobieskiego 22
ŚLĄSKIE Mikołów Mikołów I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki ul. Żwirki i Wigury 25
ŚLĄSKIE mikołowski Mikołów Zespół Szkół Technicznych Rybnicka 44
ŚLĄSKIE żywiecki Milówka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej Milówka 17
ŚLĄSKIE Mysłowice Mysłowice II Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach Ul. Mikołowska 3
ŚLĄSKIE Mysłowice Mysłowice I LO im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach, ZSO w Mysłowicach ul. Mickiewicza 6-8
ŚLĄSKIE mikołowski Ornontowice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach ul. Dworcowa 1
ŚLĄSKIE Piekary Śląskie Piekary Śląskie I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Akademickim Zespole Szkół ul. Gimnazjalna 24
ŚLĄSKIE Racibórz Racibórz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” Zamkowa 1
ŚLĄSKIE Racibórz Racibórz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” Zamkowa 1
ŚLĄSKIE raciborski Racibórz II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Raciborzu ul. kard. Stefana Wyszyńskiego3
ŚLĄSKIE Racibórz Racibórz Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu ul.Gimnazjalna 3
ŚLĄSKIE Racibórz Racibórz Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu ul.Gimnazjalna 3
ŚLĄSKIE Racibórz Racibórz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Ul. Kasprowicza 11
ŚLĄSKIE Ruda Śląska Ruda Śląska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 15
ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik ZespółSzkół Ekonomiczno-Usługowych ul. św. Józefa 30
ŚLĄSKIE rybnicki Rybnik Liceum Ogólnokształcące w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach Klasztorna 14
ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej ul. Rudzka 13e
ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich ul. Tadeusza Kościuszki 41
ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Ul. 1 maja 91a
ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej ul. Rudzka 13e
ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich ul. Tadeusza Kościuszki 41
ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik Zespół Szkół Nr 3 w Rybniku Orzepowicka 15a
ŚLĄSKIE rybnicki Rybnik II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ul. Mikołowska 19
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Siemianowice Śląskie Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum ul. Katowicka 1
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Siemianowice Śląskie Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siemianowicach Śląskich ul. 1 Maja 1
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Siemianowice Śląskie Zespół Szkół nr 2 w Siemianowicach Śląskich ul. Wyspiańskiego 5
ŚLĄSKIE SOSNOWIEC SOSNOWIEC IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. St. Staszica Plac Zillingera 1
ŚLĄSKIE SOSNOWIEC SOSNOWIEC II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII PLATER  W SOSNOWCU UL. PARKOWA 1
ŚLĄSKIE Sosnowiec Sosnowiec Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Bosko ul. Mariacka 18
ŚLĄSKIE Sosnowiec Sosnowiec VI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka ul. Zamenhofa 15
ŚLĄSKIE Sosnowiec Sosnowiec Zespół Szkół Katolickich ul. Mariacka 18
ŚLĄSKIE Sosnowiec Sosnowiec IX Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu ul. Jana Dormana 9a
ŚLĄSKIE Sosnowiec Sosnowiec Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych ul. Jagiellońska 13
ŚLĄSKIE Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych ul. Legionów 35
ŚLĄSKIE Tarnogórski Tarnowskie Góry I LO im.S. Sempołowskiej Ul. Opolska 28
ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry Salezjański Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Śniadeckiego 1
ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych ul. Legionów 35
ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach ul. Piłsudskiego 1
ŚLĄSKIE Tychy Tychy Zespół Szkół nr 1 im. G. Morcinka w Tychach 43-100 Tychy, ul. Bajkowa 17
ŚLĄSKIE tyski Tychy II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida ul. Norwida 40
ŚLĄSKIE Tychy Tychy Zespół Szkół nr 2 w Tychach ul. Elfów 9
ŚLĄSKIE tyski Tychy II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach ul. Norwida 40
ŚLĄSKIE tyski Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego ul. Korczaka 6
ŚLĄSKIE cieszyński Wisła Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta ul. Reymonta 2
ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski Liceum Plastyczne ul. Wyszyńskiego 41
ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera ul. Wyszyńskiego 41
ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich ul. Szkolna 1
ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski Zespół Szkół Technicznych im. rotmistrza W. Pileckiego ul. Pszowska 92
ŚLĄSKIE Zabrze Zabrze II Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu, ZSO nr w Zabrzu ul. Piłsudskiego 29
ŚLĄSKIE Zabrze Zabrze Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Wolności 323
ŚLĄSKIE Zabrze Zabrze II Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr5 w Zabrzu ul. Piłsudskiego 29
ŚLĄSKIE ZABRZE ZABRZE CENTRUM EDUKACJI W ZABRZU UL. 1-GO MAJA 12
ŚLĄSKIE ZABRZE ZABRZE ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 / IV LO W ZABRZU UL. GEN. WŁ. ANDERSA 64, 41 – 808 ZABRZE
ŚLĄSKIE Zabrze Zabrze Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu im. prof. Janusza Groszkowskiego ul. Chopina 26
ŚLĄSKIE Zabrze Zabrze Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego Tarnopolska 3
ŚLĄSKIE Zabrze Zabrze Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 ul. Sienkiewicza 33
ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie l Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu ul Wojska Polskiego 55,
ŚLĄSKIE Zawierciański Zawiercie II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu ul. Daszyńskiego 2
ŚLĄSKIE myszkowski Żarki Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki ul. Myszkowska 50
ŚLĄSKIE Żory Żory I Liceum Ogólnokształcące  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki ul. Powstańców 6
ŚLĄSKIE Żory Żory Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Powstańców 6
ŚLĄSKIE Żory Żory Zespół SZkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki ul. Powstańców 6
ŚLĄSKIE żywiecki Żywiec I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Żywcu ul. Słowackiego 2
ŚLĄSKIE Żywiecki Żywiec I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Żywcu ul. Słowackiego 2
ŚLĄSKIE żywiecki Żywiec Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych ul. Mickiewicza 6
ŚLĄSKIE Żywiec Żywiec Szkoła Podstawowa nr  9 ul. Dworcowa 26
Świętokrzyskie buski Busko – Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki al. Mickiewicza 13
Świętokrzyskie buski Busko-Zdrój Niepubliczne Technikum Zawodowe w Busku-Zdroju Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach Wojska  Polskiego 31
Świętokrzyskie jędrzejowski Jędrzejów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego ul. Przypkowskiego 49
Świętokrzyskie Jędrzejów Jędrzejów I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie Ul.: 11 Listopada 37
Świętokrzyskie kazimierski Kazimierza Wielka Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej ul. Partyzantów 3
Świętokrzyskie Kielce Kielce III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida ul. Jagiellońska 3
Świętokrzyskie Kielce Kielce Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach ul. Słowackiego 5
Świętokrzyskie Kielce Kielce Zespół Szkół Elekktrycznych im R. Kaczorowskiego w Kielcach ul. Prez. R. Kaczorowskiego 8
Świętokrzyskie miasto Kielce Kielce Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach ul. Langiewicza 18
Świętokrzyskie kielecki Kielce IV Liceum Ogólnokształcące Kielce, ul. Radiowa 1
Świętokrzyskie Kielce Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego ul. Śniadeckich 9
Świętokrzyskie Kielce Kielce VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach ul. Gagarina 5
Świętokrzyskie M. Kielce Kielce I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana zeromskiego w Kielcach ul. Ściegiennego 15
Świętokrzyskie Kielce Kielce Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Kielce Aleja Legionów 4
Świętokrzyskie Kielce Kielce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Aleja Legionów 4
Świętokrzyskie konecki Końskie II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Sportowa 9
Świętokrzyskie konecki Końskie II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Sportowa 9
Świętokrzyskie konecki Końskie I Liceum Ogólnokształcące im Komisji Edukacji Narodowej ul. Kpt. Stoińskiego 4
Świętokrzyskie Opatów Opatów Zespół Szkół Nr 1 Słowackiego 56
Świętokrzyskie opatowski Opatów Zespół Szkół Nr 2 w Opatowie Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego ul. Sempołowskiej 1
Świętokrzyskie ostrowiecki Ostrowiec Św. Liceum Ogólnokształcące NR III im. Wł. Broniewskiego ul. Henryka Sienkiewicza 67A
Świętokrzyskie ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski Zespół Szkół Nr 3 Ul.Sandomierska 2
Świętokrzyskie Ostrowiec Świętokrzyski Ostrowiec Świętokrzyski Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego ul. Sienkiewicza 65
Świętokrzyskie ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski Zespół Szkół Ogólnokształcących / Liceum Ogólnokształcące Nr I im. S Staszica ul. Kilińskiego 19
Świętokrzyskie ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Joachima Chreptowicza ul. Rosłońskiego 1
Świętokrzyskie Opatów Ożarów Zespół Szkół w Ożarowie im. M. Skłodowskiej-Curie Os. Wzgórze 56
Świętokrzyskie pińczowski Pińczów Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Nowy Świat 2
Świętokrzyskie staszowski Połaniec Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK „Jędrusie” w Połańcu Ruszczańska 23
Świętokrzyskie Sandomierz Sandomierz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu ul. Mickiewicza 9
Świętokrzyskie sandomierski Sandomierz I LO Collegium Gostomianum Długosza 7
Świętokrzyskie Skarżysko-Kamienna Skarżysko-Kamienna I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. 1-go Maja 82
Świętokrzyskie skarżyski Skarżysko-Kamienna II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Piłsudskiego 50
Świętokrzyskie starachowicki Starachowice I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Starachowicach ul. Radomska 37
Świętokrzyskie Starachowice Starachowice II Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Staszica u. Szkolna 12
Świętokrzyskie Starachowice Starachowice Zespół Szkół Zawodowych nr 2 ul. 1go Maja 4
Świętokrzyskie staszowski Staszów Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego ul. 11 listopada 3
Świętokrzyskie staszowski Staszów Zespół Szkół im. Stanisława Staszica ul. Koszarowa 7
Świętokrzyskie staszowski Staszów Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie ul. 11 listopada 3
Świętokrzyskie Włoszczowa Włoszczowa I Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Sikorskiego we Włoszczowie ul. Wiśniowa 12
Świętokrzyskie włoszczowski Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego Koniecpolska 40
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Bartoszyce Bartoszyce LO im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach ul. Monte Cassio 9
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Braniewo Braniewo Liceum Ogólnokształcące im. F. Nowowiejskiego ul. Sikorskiego15
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dobre Miasto Zespół Szkół w Dobrym Mieście Ul. Fabryczna 6
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Działdowo Działdowo Zespół Szkół Nr 1 Ul Grunwaldzka 4
WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II ul. Polna 11
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Działdowo Działdowo Zespół Szkół Nr 1 ul Grunwaldzka 4
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg Niepubliczne Liceum Regent z Oddzialami Dwujęzycznymi w Elblągu ul. Królewiecka 100
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul Królewiecka 42
WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Pocztowa 2                                     e-mail       kontakt@1lo.elblag.pl
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul Królewiecka 42
WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im.Jana Pawła II ul.Browarna 1
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Elbląg Elbląg Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych ul. Rycerska 2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku Sikorskiego 5
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku ul. Piłsudskiego 3
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Giżycko Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego ul. Traugutta 1
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Gołdapski Gołdap Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi ul. Ks. Popiełuszki 2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Górowo Iławeckie Zespół Szkół ul. Wyszyńskiego 1
WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Sienkiewicza 1
WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Kętrzyn I Liceum Ogólnokształcące CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Kętrzynie Asnyka 10
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Działdowo Lidzbark Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego ul. Garbuzy 20
WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Lidzbark Warmiński Zespół Szkół Ogólnokształcącyc im. Kazimierza Jagiellończyka Krasickiego 4
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Morąg Zespół Szkół Licealnych w Morągu 11-go Listopada 7
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Morąg Zespół Szkół Licealnych w Morągu 11-go Listopada 7
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Mrągowski Mrągowo Zespół Szkół nr 2 Mrągowo Mrongowiusza1 3b
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Mrągowo Mrągowo Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły ul. Mrongowiusza 13B
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Nowe Miasto Lubawskie Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół im. C.K.Norwida – LO ul. 3 Maja 24
WARMIŃSKO-MAZURSKIE OLECKI OLECKO I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W OLECKU KOŚCIUSZKI 29
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie im. Świętej Rodziny Mickiewicza 10
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyn Olsztyn XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie im. Świętej Rodziny ul. Mickiewicza 10
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Olsztyn II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego ul. Roberta i Karola Małłków 3
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy ul. Krasickiego 2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Olsztyn II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. I. Gałczyńskiego ul. K. i R. Małłków 3
WARMIŃSKO-MAZURSKIE m. Olsztyn Olsztyn XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie Bałtycka 4
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego ul. Jagiellończyka 32
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn IV Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie ul. Piłsudskiego 56
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn Zespół Szkół Ekonomicznych im.Mikołaja Kopernika w Olsztynie Bałtycka 37
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn XI Liceum Ogólnokształcące Kołobrzeska 9
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie ul. Żołnierska 45
WARMIŃSKO-MAZURSKIE OLSZTYN OLSZTYN PAŃSTWOWE LICEUM PLASTYCZNE IM. ERICA MENDELSOHNA W OLSZTYNIE UL. PARTYZANTÓW 85
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Olsztyn I Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza ul.Mickiewicza 6
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Ostróda Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie ul. Drwęcka 2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku al. Wojska Polskiego 36
WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Pisz Zespół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Piszu Pl. Daszyńskiego 9A
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Szczytno Szczytno Zespół Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego ul. Lanca 10
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie Bolesława Prusa 10
Wielkopolskie Gnieźnieński Gniezno I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego ul. Kostrzewskiego 3
Wielkopolskie gnieźnieński Gniezno Akademickie Liceum Milenium ul. Okulickiego 3a
Wielkopolskie gnieźnieński Gniezno II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki ul. Łubieńskiego 3/5
Wielkopolskie jarociński Jarocin Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie Franciszkańska 2
Wielkopolskie Jarocin Jarocin Społeczne Liceum Ogólnokształcące ul. Przemysłowa 1
Wielkopolskie Jarocin Jarocin I Liceum ogólnokształcące im. Tadeusz Kościuszki w Jarocinie Kościuszki 31
Wielkopolskie rawicki Jutrosin Zespół Szkół im.Jana Pawła II ul.Wrocławska 39
Wielkopolskie Kalisz Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołąja Kopernika w Kaliszu ul. Kościuszki 10
Wielkopolskie Miasto Kalisz Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Szkolna 5
Wielkopolskie Kalisz Kalisz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 ul. Rzemieślnicza 6
Wielkopolskie Miasto Kalisz Kalisz I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Kaliszu ul. Grodzka 1
Wielkopolskie kaliski Kalisz Zespół Szkół Technicznych Diecezji Kaliskiej ul. Złota 144
Wielkopolskie Kalisz Kalisz IV Liceum im. Ignacego Jana Paderewskiego Widok 96a
Wielkopolskie kępiński Kępno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie ul. Sienkiewicza 25
Wielkopolskie kępiński Kępno Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Kępnie Dąbrowskiego 3
Wielkopolskie kolski Koło Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole Blizna 37
Wielkopolskie koniński Konin I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Koninie ul. Mickiewicza 14
Wielkopolskie Konin Konin III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida ul. Szymanowskiego 5
Wielkopolskie Konin Konin II Liceum Ogólnoksztalcące im. K.K. Baczyńskiego w Koninie ul. 11 listopada 7a
Wielkopolskie Konin Konin II Liceum Ogólnoksztalcące im. K.K. Baczyńskiego w Koninie ul. 11 listopada 7a
Wielkopolskie kościański Kościan I Liceum  im. Oskara KolbergaOgólnokształcące Al. Kościuszki 3
Wielkopolskie kolski Kościelec Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu ul. Długa 1
Wielkopolskie Leszno Leszno II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi Ul. B. Prusa 33
Wielkopolskie Leszno Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Kurpińskiego 1
Wielkopolskie leszczyński Leszno III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego pl Kościuszki 5
Wielkopolskie międzychodzki Międzychód Zespół Szkół Technicznych ul. Św. Jana Pawła II 6
Wielkopolskie nowotomyski Nowy Tomyśl Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu Ul. Emilii Sczanieckiej 1
Wielkopolskie nowotomyski Nowy Tomyśl Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych im. M. Kopernika ul. Tysiąclecia 6
Wielkopolskie obornicki Oborniki Liceum Ogólnokształcące im.Stanistława Wyspiańskiego ul.Adama Mickiewicza 3
Wielkopolskie ostrowski Ostrów Wielkopolski III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim ul. Wojska Polskiego 17
Wielkopolskie ostrowski Ostrów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące im.ks.J.Kompałły i W.Lipskiego w Ostrowie Wielkopolskim ul. Gimnazjalna 9
Wielkopolskie Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim Wrocławska 48
Wielkopolskie Ostrów Wielkopolski,gmina miejska Ostrów Wielkopolski,gmina miejska Liceum Ogólnokształcące Sióśtr Salezjanek im. Piątki Poznańskiej al. Słowackiego 33a
Wielkopolskie ostrzeszowski Ostrzeszów Zespół Szkół Nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie ul. Krańcowa 7
Wielkopolskie Ostrzeszów Ostrzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ulica Zamkowa 21
Wielkopolskie pilski Piła Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile al. Powstańcow Wielkopolskich 18
Wielkopolskie pilski Piła I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Wincentego Pola 11
Wielkopolskie pilski Piła Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Pile ul. Dembowskiego 4
Wielkopolskie pleszewski Pleszew Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie ul. B. Krzywoustego 4
Wielkopolskie pleszewski Pleszew Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie ul. B.Krzywoustego4
Wielkopolskie Pleszewski Pleszew I Liceum Ogólnokształcące i. St. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38
Wielkopolskie szamotulski Pniewy Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK ul. św. U. Ledóchowskiej 2
Wielkopolskie szamotulski Pniewy Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK ul. św. U. Ledóchowskiej 2
Wielkopolskie Poznan Poznan Zespół Szkół Zakonu Pijarów Os. Sobieskiego 113
Wielkopolskie Poznan Poznan III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kantego ul. Strzelecka 10
Wielkopolskie Miasto Poznań Poznań 38. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Małoszyńska 38
Wielkopolskie Poznań Poznań Liceum Ogólnokształcące nr 4 ul. Swojaka 6
Wielkopolskie Poznań POznań VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki ul.Żeromskiego 8/12
Wielkopolskie Poznań Poznań Technikum TEB Edukacja Rynek Jeżycki 1
Wielkopolskie poznański Poznań Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 ul. Św. Floriana 3, 60-536 Poznań
Wielkopolskie poznański Poznań Prywatna Szkoła Podstawowa Anglojęzyczna Poznań British International School ul. Darzyborska 1a
Wielkopolskie Poznań Poznań Liceum Ogólnokształące Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu os. Tysiąclecia 43
Wielkopolskie poznański Poznań Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika ul. Przełajowa 4
Wielkopolskie poznański Poznań Zespół Szkół im. J.i W. Zamoyskich w Rokietnicy – Technikum w Poznaniu ul. Rubież 20
Wielkopolskie Poznań Poznań XX liceum Ogólnokształcące im. K.I. Gałczyńskiego os. Wichrowe Wzgórze 111
Wielkopolskie Poznań Poznań Zespół Szkół Komunikacji ul. Fredry 13
Wielkopolskie Miasto Poznań Poznań 38. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Małoszyńska 38
Wielkopolskie poznański Poznań Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56 ul. Śniadeckich 54/58
Wielkopolskie Poznań Poznań Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Pozananiu ul. Marszałkowska 40
Wielkopolskie Poznań Poznań Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego Raszyńska 48
Wielkopolskie poznański Poznań Zespół Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56 ul. Śniadeckich 54/58
Wielkopolskie Miasto Poznań Poznań XVI Liceum Ogólnokształcące im Charles de Gaulle’a w Poznaniu ul. Tarnowska 27
Wielkopolskie Poznań Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny ul. Garbary 24
Wielkopolskie Poznań Poznań IX Liceum Ogólnokształcące im.Karola Libelta ul. Warzywna 24
Wielkopolskie Poznań Poznań V Liceum Ogólnokształcące ul. Zmartwychwstańców 10
Wielkopolskie poznański Poznań XV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu im. prof. Wiktora Degi Osiedle Bolesława Chrobrego 107
Wielkopolskie Poznań Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu Os. Czecha 59
Wielkopolskie Poznań Poznań International School of Poznan ul. Taczanowskiego 18
Wielkopolskie Poznań Poznań VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Hipolita Cegielskiego 1
Wielkopolskie poznański Poznań XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JADWIGI I WACŁAWA ZEMBRZUSKICH ul. Ściegiennego 134
Wielkopolskie Poznań Poznań VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu ul. Krakowska 17a
Wielkopolskie poznański Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące KSW im.bł.N.Tułasiewiczówny ul. Głogowska 92
Wielkopolskie poznański Poznań Liceum Akademickie Da Vinci ul.gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Wielkopolskie poznański Poznań XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Marii Skłodowskiej-Curie w Poznaniu ul. Generała T. Kutrzeby 8
Wielkopolskie poznański Poznań 1 Liceum Ogólnokształcące ul. Bukowska 16
Wielkopolskie miasto Poznań Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu ul. Matejki 8/10
Wielkopolskie poznański Poznań Technikum nr 19 Ul.28 Czerwca 1956 352/360
Wielkopolskie Miasto Poznań Poznań XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Poznaniu Tarnowska 27
Wielkopolskie ostrowski Przygodzice Zespół Szkół Ponadgimnzjalnych CKU ul. PTR 6
Wielkopolskie obornicki Rogoźno Liceum Ogólnokształcące im.Przemysława II w Rogoźnie ul.Wielka Poznańska 61
Wielkopolskie Słupecki Słupca Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Władysława Sikorskiego w Słupcy ul. Kopernika 11A
Wielkopolskie Słupca Słupca Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Plac Szkolny 1
Wielkopolskie koniński Sompolno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Gimnazjalna 2
Wielkopolskie poznański Swarzędz I Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu Ul. St. Kwaśniewskiego 2
Wielkopolskie szamotulski Szamotuły Zespół Szkół nr 1 – Gimnazjum i Liceum im. Ks. Piotra Skargi ul. Mickiewicza 9
Wielkopolskie śremski Śrem Zespół Szkół Ogólnokształcących ul.Poznańska 11
Wielkopolskie śremski Śrem Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II ul. Staszica 1,
Wielkopolskie czarnkowsko-trzcianecki Trzcianka Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance ul. Żeromskiego 28
Wielkopolskie turecki Turek I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul.Kościuszki 4
Wielkopolskie wągrowiecki Wągrowiec Zespół Szkół nr 2 im. ppłk. dr. St. Kulińskiego ul. Kościuszki 49
Wielkopolskie wolsztyński Wolsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Poniatowskiego 7
Wielkopolskie wrzesiński Września Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni ul. Witkowska 1
Wielkopolskie słupecki Zagórów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich ul. Pyzderska 75
Wielkopolskie złotowski Złotów I Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie ul. Boh. Westerplatte 9
ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X Ul. Grunwaldzka 46
ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X ul. Grunwaldzka 46
ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Biały Bór Zespól Szkół Nr 7 Ul. Brzeźnicka 10
ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Biały Bór I Liceum Ogólnokształcące im.Tarasa Szewczenki Ul. Dworcowa 25
ZACHODNIOPOMORSKIE Choszczno Choszczno Zespół Szkół Nr 1 ul. B. Chrobrego 31a
ZACHODNIOPOMORSKIE goleniowski Goleniów Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie ul. Maszewska 6
ZACHODNIOPOMORSKIE Gryfice Gryfice LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa 18
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika ul. Łopuskiego 42-44
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Kołobrzeg Zespół Szkół nr1 im. H.Sienkiewicza ul. 1-go Maja 47
ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Koszalin Zespół Szkół Nr9 im.Romualda Traugutta Jedności 9
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin Zespół Szkół Nr 9 im Romualda Traugutta Jedności 9
ZACHODNIOPOMORSKIE koszalin koszalin Publiczne technikum informatyczne „Computer College” H. Modrzejewskiej 71
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema, V Liceum Ogólnokształcące ul. Jedności 9
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika Andersa 30
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie Koszalin, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Ul. Chełmońskiego 7
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin Koszalin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois ul. Komisji Edukacji Narodowej 1
ZACHODNIOPOMORSKIE policki Police Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach ul. Siedlecka 6
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Kopernika oś. Zachód B15a
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Ul. Staszica 2
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Zespół Szkół nr 1 Park 3 Maja 2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Zespół Szkół nr 5 ul. Hoża 3
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Ofiar Oswięcimia 14
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin IV Liceum Ogólnokształcące im. B.  Prusa ul. Świętej Kingi 2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin 6 Liceum Ogólnokształącące Jagiellońska 41
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin SZCZECIN V Liceum Ogólnokształcące im.  Adama Asnyka w Szczecinie ul. Ofiar Oświęcimia 14
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Szczecinie ul. Romera 2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie Staromłyńska 13
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie Staromłyńska 13
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin XVI Liceum Ogólnokształcące ul.Dunikowskiego 1
ZACHODNIOPOMORSKIE szczeciński Szczecin Centrum Edukacji Zdroje, Danuta Langowska ul. Jabłoniowa 15
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Technikum Informatyczne SCI Mazowiecka 13
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Szczecinie Kopernika 16A
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin IV Liceum Ogólnokształcące im. B.  Prusa ul. Świętej Kingi 2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im.Mieszka I w Szczecinie Henryka Pobożnego 2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Zespół Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie Ul. 3 Maja 1a
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Szczecinie ul.Małkowskiego 12
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusi w Szczecinie ul Kurkowa 1 Szczecin
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej -Curie Al.Piastów 12,
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Ul. Unisławy 26
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące Al. Wojska Polskiego 76
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin I Prywatne Liceum Ogólnokształcące Ul. Klonowica 3
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH SZCZECIN, XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ul. Małopolska 22a,
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące Al. Wojska Polskiego 76
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Plac Mariacki 1
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin I Prywatne Liceum Ogólnokształcące Klonowica 3
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin ZSEE w Szczecinie ul. Racibora 60/61
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecinek Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku ul. Ks.Elżbiety 1
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecinek Szczecinek Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO Słowiańska 2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu ul. Niedziałkowskiego 2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście LiIceum Społeczne Fundacji „LOGOS” ul.Grunwaldzka 47
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki Gdyńska 26
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej Matejki 35
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta Plac Lipowy 15
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta Plac Lipowy 15
ZACHODNIOPOMORSKIE Białogardzki Tychowo Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tychowie ul. Parkowa 20,
ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tychowie ul. Parkowa 20
ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tychowie Parkowa 20
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego ul. Południowa 10a