Lista aktualna na dzień 12.10.2018 godz. 16.00. Uwzględniono zgłoszenia, które wpłynęły do tego dnia. Lista uszeregowana jest alfabetycznie wg województw i miast. Dane widnieją takie, jakie zostały wprowadzone w formularzu rejestracji. Powtarzające się nazwy szkół oznaczają, że formularz wypełniony został więcej niż jeden raz.

wojewodztwo miasto nazwa-szkoly adres
dolnośląskie Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu Tyrankiewiczów 11
dolnośląskie Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu ul.Tyrankiewiczów 11
dolnośląskie Bolesławiec Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego ul. Zgorzelecka 18
dolnośląskie Brzeg Dolny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Ul. Młodziezowa 2
dolnośląskie Brzeg Dolny Zespół Szkół Zawodowych 1-go Maja, 1a
dolnośląskie Dzierżoniów 1 Liceum Ogólnokształcące ul. Piłsudskiego 10
dolnośląskie Głogów Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Jedności Robotniczej 10
dolnośląskie Głogów Zespół Szkół Politechnicznych Plac Jana z Głogowa 7
dolnośląskie Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Dwujęzyczne w Górze ul. Szkolna 1
dolnośląskie Jawor I Liceum Ogólnokształcące im.Księcia Bolka I w Jaworze Ul.Kościuszki 8
dolnośląskie Jelenia Góra Publiczne Katolickie Liceum Akademickie u św. Pankracego w Jeleniej Górze ul. Kopernika 1
dolnośląskie Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Jana Pawła II 25
dolnośląskie Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Kochanowskiego 18
dolnośląskie Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Cypriana Kamila Norwida Ul. Gimnazjalna 2
dolnośląskie Legnica Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy ul. Sejmowa 5c
dolnośląskie Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy Pl. Klasztorny 7
dolnośląskie Legnica II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy ul. Zielona 17
dolnośląskie Legnica Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych ul. Skarbka 4
dolnośląskie Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu ul. Władysława Łokietka 2
dolnośląskie Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu ul. Kopernika 31
dolnośląskie Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu ul. Kopernika 31
dolnośląskie Lubin I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie Kopernika 7
dolnośląskie Lubin Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Lubinie Ul. Prusa 4
dolnośląskie Oborniki Śląskie Powiatowy Zespół Szkół i. Władysława Reymonta Wrocławska 18
dolnośląskie Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie ul. ks. F. Kutrowskiego 31
dolnośląskie Polkowice Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy ul. Skalników 6
dolnośląskie Strzelin Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. J. Pawła II 23
dolnośląskie Świdnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30
dolnośląskie Świdnica Zespół Szkół Budowlano -Elektrycznych Wałbrzyska 35-37
dolnośląskie Świebodzice Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Marii Skłodowskiej – Curie 9
dolnośląskie Wałbrzych 2 Liceum Ogólnokształcące Aleja Wyzwolenia 34
dolnośląskie Wałbrzych Zespół Szkół nr 5 ul. Ogrodowa 2 a
dolnośląskie WAŁBRZYCH ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH „ENERGETYK” W WAŁBRZYCHU ALEJ WYZWOLENIA 5
dolnośląskie Wałbrzych ZS nr 1 im. Ignacego Paderewskiego ul Paderewskiego 17
dolnośląskie Wałbrzych ZS nr 1 im. Ignacego Paderewskiego ul Paderewskiego 17
dolnośląskie Wocław Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. Bolesława Krzywoustego z oddziałami gimnazjalnymi ul. Zaporoska 71
dolnośląskie Wołów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Tadeusza kościuszki Ul. T. Kościuszki 27
dolnośląskie Wołów Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika pl. Jana III Sobieskiego 2
dolnośląskie Wrocław Elektroniczne Zakłady NaukoweWrocław Braniborska 57
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokszałcące nr III im. Adam Mickiewicza ul. Składowa 5
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego z oddziałami gimnazjalnymi ul. Zaporoska 71
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr I im. Danuty Siedzikówny „Inki” Ul. Poniatowskiego 9
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. K. K. Baczyńskiego ul. Krucza 49
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu Plac Orląt Lwowskich 2a
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XVI ul. Reja 3
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XVII Tęczowa 60
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej pl. Nankiera 16
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcęce nr III ul. Składowa 5
dolnośląskie Wrocław Liceum Służb Mudnurowych we Wrocławiu ul. Ślężna 2-24
dolnośląskie Wrocław Szkoły  Europejskie ul. Sienkiewicza 6a
dolnośląskie Wrocław Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Skwierzyńska 1-7
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych ul. Worcella 3
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Nr 19 Spółdzielcza 2a
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół nr 6 ul. Nowodworska 70-82
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu ul. Haukego-Bosaka 21
dolnośląskie Ząbkowice Śląskie Liceum Ogólnokształcące im. Wł. JAgiełły ul. Powstańców Warszawy 8B
dolnośląskie Zgorzelec Europejskie Liceum Ogólnokształcace w Zgorzelcu Bohaterów II AWP 16
kujawsko – pomorskie Brodnica III Liceum Ogólnokształcące Matejki 5
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Nowakowskiego Z. Nałkowskiej 9
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina ul. Andrzeja Szwalbego 1
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz VI Liceum Ogólnokształcące ul. Staszica 4
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz XI LOMS w Zespole Szkół nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków ul. Cicha 59
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Chemicznych Łukasiewicza 3
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych Gajowa 98
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Gastronomicznych im. Jarosława Iwaszkiewicza Konarskiego 5
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Gastronomicznych im. Jarosława Iwaszkiewicza Konarskiego 5
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy Plac Wolności 9
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 ul. Stawowa 39
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Spożywczych ul. Toruńska 174
kujawsko – pomorskie Golub-Dobrzyń Zespół Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu Kilińskiego 31
kujawsko – pomorskie Grudziądz II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Marcinkowskiego 10
kujawsko – pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. 3 Maja 11/13
kujawsko – pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu ul. M. Konopnickiej 15
kujawsko – pomorskie Nakło nad Notecią I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego ul. Gimnazjalna 3
kujawsko – pomorskie Toruń I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu ul. Zaułek Prosowy 1
kujawsko – pomorskie Toruń V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Sienkiewicza 34
kujawsko – pomorskie Toruń VII Liceum Ogólnokształcące  im. Wandy Szuman ul. Batorego 39b
kujawsko – pomorskie Toruń Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha Plac Świętej Katarzyny 9
kujawsko – pomorskie Toruń Zespół Szkół Ogólnokształcąch nr 4 ul. Warszawska 1/5
kujawsko – pomorskie Toruń Zespół Szkół Ogólnokształcąch nr 4 ul. Warszawska 1/5
kujawsko – pomorskie Toruń Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 Targowa 36/38
kujawsko – pomorskie Toruń ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO I VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRUNWALDZKA 33/35
kujawsko – pomorskie Toruń ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Ul Szosa Chełmińska 83
kujawsko – pomorskie Wąbrzeźno Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Wolności 35
kujawsko – pomorskie Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Bechiego 1
kujawsko – pomorskie Włocławek Zespół Szkół nr 4, IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego ul. Kaliska 108
kujawsko – pomorskie WŁOCŁAWEK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MICKIEWICZA 6
kujawsko – pomorskie Włocławek Zespół Szkół Technicznych we Włocławku ul. Ogniowa 2
kujawsko – pomorskie Żnin I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie ul. Sienkiewicza 1
lubelskie Biała Podlaska Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnolształcące im. J.I. Kraszewskiego ul. Kraszewskiego 1
lubelskie Biłgoraj Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej ul. Kościuszki 98
lubelskie Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego ul. Czarnieckiego 8
lubelskie Chełm II Liceum Ogólnokształcące ul. Szpitalna 14
lubelskie CHEŁM IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁĄMI INTEGRACYJNYMI IM. DR JADWIGI MŁODOWSKIEJ UL. ŚW. MIKOŁAJA 4
lubelskie Chełm Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Wł. Andersa w Chełmie ul. Sienkiewicza 22
lubelskie Dęblin Ogólnokształcące Liceum Lotnicze w Dęblinie ul. 2 Pułku „Kraków” 5
lubelskie Krasnystaw 1 LO im. Władysława Jagiełły ul. Piłsudskiego 50
lubelskie KRAŚNIK Zespół Szkół nr 1 w Kraśniku: I LO im. T. Kościuszki ul. Armii Krajowej 25
lubelskie Kraśnik Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. Sikorskiego 25
lubelskie Lubartów Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie 1-go Maja 82
lubelskie lubartów Zespół Szkół nr.2 im.Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie Chopina 6
lubelskie LUBLIN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HETMANA JANA ZAMOYSKIEGO W LUBLINIE UL. OGRODOWA 16
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im . Unii Lubelskiej w Lublinie Plac Wolności 4
lubelskie Lublin IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie ul. Szkolna 4
lubelskie Lublin Liceum im. Jana III Sobieskiego Paśnikowskiego 6
lubelskie Lublin Pallotyńskie Liceum Ogolnokształcące im. Stefana Batorego w Lublinie al. Warszawska 31 , Lublin
lubelskie LUBLIN PRYWATNE LO IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W LUBLINIE DŁUGOSZA 8A
lubelskie Lublin VI Liceum Ogólnokształcące im . Hugona Kołłątaja w Lublinie ul.Mickiewicza 36
lubelskie Lublin XXIII Liceum Ogólnokształcące im.Nauczucieli Tajnego Nauczania ul. Józefa Poniatowskiego 5
lubelskie Lublin XXX  Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie ul. Wajdeloty 12
lubelskie Lublin Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5
lubelskie Łuków I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Ks. Kard. St. Wyszynskiego 41
lubelskie Nałęczów Zespół Szkół nr 2 w  Nałęczowie ul. B. Prusa 13
lubelskie Niemce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Różana 8
lubelskie Niemce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach ul. Różana 8
lubelskie Opole Lubelskie Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim ul. Lipowa 23
lubelskie Poniatowa Zespół Szkół w Poniatowej Fabryczna 16c
lubelskie Puławy I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach ul. Partyzantów 16
lubelskie Puławy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1  im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Kaniowczyków 32
lubelskie Puławy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 i.m  F.D. Kniaźnina Wróblewskiego 11
lubelskie Świdnik Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku ul. Jarzębinowa 6
lubelskie Tomaszów Lubelski Zespół Szkół Nr 2 im. Gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim ul. Żwirki i Wigury 3
lubelskie Tomaszów Lubelski Zespół Szkół nr.1 Wyspianskiego 8
lubelskie Włodawa I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Szkolna 1
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana |Zamoyskiego Akademicka 8
lubelskie ZAMOŚĆ I SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. UNII EUROPEJSKIEJ W ZAMOŚCIU UL. KOSZARY 14
lubelskie Zamość II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Zamościu ul. Partyzantów 68
lubelskie ZAMOŚĆ III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida Kilińskiego 15
lubelskie Zamość Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando w Zamościu ul.Pereca 17
lubelskie Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Łukasińskiego 8
lubuskie Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 ul.Warszawska 18
lubuskie Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 ul.Warszawska 18
lubuskie Gorzów Wlkp. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Puszkina 31
lubuskie Gorzów Wlkp. IV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego Kosynierów Gdyńskich 8
lubuskie Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych ul. Okrzei 42
lubuskie Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Elektrycznych ul. Dąbrowskiego 33
lubuskie Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Mechanicznych Dąbrowskiego 32
lubuskie GORZÓW WLKP. ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH ul. CZEREŚNIOWA 4e
lubuskie Gubin Europejskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Pułaskiego 1
lubuskie Nowa Sól CKZiU Elektryk Witosa 25
lubuskie Rzepin Technikum Leśne im.prof. Jana Miklaszewskiego Starościn 34
lubuskie Szprotawa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego ul. Niepodległości 7
lubuskie Świebodzin I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Senkiewicza Park Chopina 2
lubuskie Zielona Góra Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka” ul. Botaniczna 50
lubuskie Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego ul. Kilińskiego 7
lubuskie Zielona Góra III Liceum Ogólnokształcące im. prof. T. Kotarbińskiego ul. Strzelecka 9
lubuskie Żary 1. Liceum ogólnokształcące im. B. Prusa w Żarach Ul. Podwale 16
lubuskie Żary Katolickie Liceum Ogólnokształcące Ul. O.R. Kalinowskiego 15
lubuskie Żary Społeczne Liceum Ogólnokształcące ul. 11 Listopada 33
lubuskie Żary ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W ŻARACH, TECHNIKUM NR 4 UL.GÓRNOŚLĄSKA  2
łódzkie Bełchatów I LO im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie ul. 1-go Maja 6
łódzkie Koluszki I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. T. Kościuszki 16
łódzkie Kutno I Liceum Ogólnokszałcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie ul. Dąbrowskiego 1
łódzkie Łowicz I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego ul. Bonifraterska 3
łódzkie Łowicz Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w Łowiczu ul. Pijarska 2,
łódzkie Łódź Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej Pomorska 83/85
łódzkie Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego ul. Pomorska 161
łódzkie Łódź XI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi ul. dr. Stefana Kopcińskiego 54
łódzkie Łódź XXI LO im. B. Prusa Kopernika 2
łódzkie Łódź XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łodzi ul. Marysińska 61/67
łódzkie Łódź Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Króla Bolesława Chrobrego ul. Drewnowska 88
łódzkie Łódź Zespół Szkół Przemysłu Mody Naruszewicza 35
łódzkie Opoczno I Liceum Ogólnokształcące im. Żeromskiego w Opocznie Opoczno, ul. Żeromskiego,3
łódzkie Pabianice I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Moniuszki 132
łódzkie Pabianice I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Moniuszki 132
łódzkie Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Pabianicach ul. Pułaskiego 29
łódzkie Pajęczno Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie ul. Sienkiewicza 5
łódzkie Piotrków Trybunalski I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Aleje Kopernika 1
łódzkie Piotrków Trybunalski Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Owocowa 12
łódzkie Piotrków Trybunalski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Roosevelta 1
łódzkie Poddębice Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Łęczycka 13/15
łódzkie Radomsko I Liceum Ogólnokształcące im. F.Fabianiego Armii Krajowej 30
łódzkie Radomsko Zespół Szkół Elektryczno- Elektronicznych Narutowicza 12
łódzkie Tomaszów Maz. I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego ul.  Mościckiego  22/24
łódzkie WIELUŃ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI UL. NADODRZAŃSKA 4
łódzkie Wieluń II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka ul. Piłsudskiego 6
łódzkie Wieluń II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu Wieluń, ul. Józefa Piłsudskiego 6
łódzkie WIELUŃ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. WOJSKA POLSKIEGO 32
łódzkie Zduńska Wola II Liceum Ogólnokształcące im.Jana Pawła II KEN 6
łódzkie Zduńska Wola Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli ul. Sieradzka 29
łódzkie Zduńska Wola Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli ul. Sieradzka 29
łódzkie Zgierz Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta w Zgierza ul. Musierowicza 2
małopolskie ANDRYCHÓW 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE UL. PACHLA 16
małopolskie Bielsko-Biała Prywatne Technikum Informatyczne Legionów 81
małopolskie Bochnia Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni ul. Windakiewicza 23
małopolskie Chrzanów 1 Liceum Ogólnokształcące im.St.Staszica w Chrzanowie ul..Piłsudskiego 14
małopolskie Dąbrowa Tarnowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Piłsudskiego  44
małopolskie Gdów Zespół Szkól ul. Bocheńska 405
małopolskie Gdów Zespół Szkół Bocheńska 405 Gdów
małopolskie Gorlice I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicah ul. Marcina Kromera 1
małopolskie Gorlice Zespół Szkół Nr 1 im.Ignacego Łukasiewicza ul. Ks.Kard. Stefana Wyszyńskiego 18
małopolskie Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. St. Wyspiańskiego Ul. Wyspiańskiego 2
małopolskie Krakow V Prywatne Liceum Ogólnokształcące Ul. Smoleńsk 14
małopolskie Krakow XIII Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów Westerplatte Ul.Sądowa 4
małopolskie Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego plac Na Groblach 9
małopolskie Kraków IX Prywatne Liceum Ogólnokształcące o kierunku aktorskim ul. Brzozowa 6
małopolskie Kraków Katolickie Liceum Montessori Ul.Pawlickiego 1
małopolskie Kraków Kolegium Europejskie – Europejskie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Metalowców 6
małopolskie Kraków Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego‎ TSSP ul. Piotra Michałowskiego 10
małopolskie Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34
małopolskie Kraków Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata Osiedle Kościuszkowskie 2a
małopolskie Kraków V  Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12
małopolskie Kraków VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie ul. Wąska 7
małopolskie Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej ul. Skarbińskiego 5
małopolskie Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie ul. Grzegórzecka 24
małopolskie Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie ul. Grzegórzecka 24
małopolskie Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie ul. Grzegórzecka 24
małopolskie Kraków VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące ul. Karmelicka 45
małopolskie Kraków XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej os. Teatralne 33
małopolskie Kraków XII Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida os. Kolorowe 29a
małopolskie Kraków XIII Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów Westerplatte Ul.Sądowa 4
małopolskie Kraków XVII Liceum Ogólnokształcące im.Młodej Polski ul.Złoty Róg 30
małopolskie Kraków XXIII Liceum Ogólnokształcące im. płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego ul. Seniorów Lotnictwa 5
małopolskie Kraków Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie ul. Kapucyńska 2
małopolskie Kraków Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 Os. Złota Jesień 16
małopolskie Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 os.Dywizjonu 303, bl.66
małopolskie Kraków Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Krakowie os. Jagiellońskie 17
małopolskie Kraków ZSO nr 19 os. Willowe 1
małopolskie Krościenko nad Dunajcem Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Zdrojowa 11
małopolskie Krościenko nad Dunajcem Zespół Szkół Zawodowych i Placówek sekretariat@zszip-kroscienko.nowotarski.pl
małopolskie Limanowa I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Limanowej ul. Orkana 1
małopolskie Limanowa Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego ul. J. Piłsudskiego 81
małopolskie Myślenice I LO im. T. Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach ul. Jagiellońska 8
małopolskie Myślenice NEO TM SCHOOL Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Rynek 23
małopolskie Nowy Sącz II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej0 ul. Żeromskiego 16
małopolskie Nowy Sącz Liceu Ogólnokształcące im. Jana Długosza  z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Jana Długosz 5, Nowy Sącz
małopolskie Nowy Sącz Zespół Szkół Ekonomicznych ul.Grodzka 34
małopolskie Nowy Sącz Zespół Szkół Ekonomicznych ul.Grodzka 34
małopolskie Nowy Targ Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu Plac Słowackiego 13
małopolskie Nowy Targ Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej ul. Ludźmierska 32
małopolskie Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Olkuskiej ul. Żeromskiego 1
małopolskie Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego Korczaka 7
małopolskie Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego Korczaka 7
małopolskie Oświęcim Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych ul. Bema 8
małopolskie Skawina Liceum Ogólnokształcące im.Marii Skłodowskiej-Curie ul. Żwirki i Wigury 17
małopolskie Skawina Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie ul.Kopernika 13
małopolskie Sucha Beskidzka Liceum Ogólnokształcące nr Iim. Marii Skłodowskiej-Curie ul. płk. T. Semika 1
małopolskie Szczucin Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych ul. Witosa 2
małopolskie Tarnów I Liceum Ogólnokształcące ul. Piłsudskiego 4
małopolskie Tarnów III LO im. Adama Mickiewicza w Tarnowie ul. Brodzińskiego 6
małopolskie Tarnów IV LO w ZSO nr 1 w Tarnowie ul.Norwida 22
małopolskie Tarnów XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Tarnowie al. Solidarności 18
małopolskie Wadowice Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach ul. Wojska Polskiego 13
małopolskie Wadowice I Liceum Ogólnokształcące im. M. Wadowity w Wadowicach ul. Mickiewicza 16
małopolskie Zakopane Zespół Szkół Budowlanych im. dra Władysława Matlakowskiego ul. Krupówki 8
małopolskie Żegocina Zespół Szkół im. Św. Jadwigi Królowej w Żegocinie Żegocina 50
mazowieckie Ciechanów I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego ul. 17 Stycznia 66
mazowieckie Garwolin Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Garwolinie ul. Staszica 11
mazowieckie Józefów Strumienie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Sternik ul. 3 maja 129
mazowieckie Konstancin-Jeziorna Szkoła podstawowa nr 1 ul. Wojewódzka 12
mazowieckie Legionowo Zespół Szkół  Ogólnokształcących nr 2 im.Króla Jana III Sobieskiego ul.Królowej Jadwigi  11
mazowieckie Legionowo Zespół Szkół Ogólnokształcących nr2 im. Króla Jana III Sobieskiego ul.Królowej Jadwigi 11
mazowieckie Łosice I Liceum Ogólnokształcące ul. Szkolna 3
mazowieckie MAŁKINIA GÓRNA Zespół Szkół im.St.Staszica w Małkini Górnej 07-320 Małkinia Górna, ul.Nurska 150
mazowieckie Milanówek Zespół Szkół nr 1 w Milanówku Piasta 14
mazowieckie Mińsk Mazowiecki Zespół Szkół Ekonomicznych Kazikowskiego 18
mazowieckie Mińsk Mazowiecki Zespół Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4
mazowieckie Ostrołęka III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej ul. Ks. Franciszka Blachnickiego 5
mazowieckie OTWOCK Liceum Ogólnokształcące nr I im. K. I. Gałczyńskiego Filipowicza 9
mazowieckie Otwock Zespół Szkoł Nr 1 w Otwocku Słowackiego 4/10
mazowieckie Piaseczno Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego  im. Cecylii Plater – Zyberkówny ul. Chyliczkowska 20
mazowieckie Płock Zespół  Szkół nr 3 III Lo im. M. Dabrowskiej Łukasiewicza 11
mazowieckie Płock ZS nr 3 III LO im. M. Dąsbrowskiej ŁukAsiewicza 11
mazowieckie Pruszków Liceum ogólnokształcące imienia Tadeusza Kościuszki ulica Kościuszki 37
mazowieckie Pułtusk Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku ul. Piotra Skargi 2
mazowieckie Radom I Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika ul. Żeromskiego 10
mazowieckie Radom I Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO ul. Sandomierska 20
mazowieckie Radom II Liceum Ogólmokształcące im.Marii Konopnickiej w Radomiu Kusocińskiego 8
mazowieckie Radom IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu ul. Mariacka 25
mazowieckie Radom V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Romualda Traugutta ul.R.Traugutta 52a
mazowieckie Radom VI LO im.Jana Kochanowskiego Kilińskiego 25
mazowieckie Radom Zespół Szkół Elektronicznych im Bohaterów Westerplatte w Radomiu Ul Sadkowska 19
mazowieckie Radzymin Zespół Szkół Ogółnokształcących w Radzyminie ul. Konstytucji 3 Maja 26
mazowieckie Siedlce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 ul. Chopina 6
mazowieckie Siedlce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 ul. Chopina 6
mazowieckie Sierpc Liceum Ogólnokształcące im. Biksupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu ul. Braci Tułodzieckich 2
mazowieckie Sochaczew Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Piłsudskiego 63
mazowieckie Sokołów Podlaski Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St. Reymonta ul. Oleksiaka Wichury 3
mazowieckie Sokołów Podlaski Zespół Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego ul. Marii Skłodowskiej – Curie
mazowieckie Warszawa 161 Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ul. Smocza 19
mazowieckie Warszawa 28 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Wiktorska 99
mazowieckie Warszawa 34 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa ul. Zakrzewska 24
mazowieckie Warszawa Autorskie Liceum Ogólnokształcące nr 42 ul.Iwicka 47 B
mazowieckie Warszawa CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Solipska 17/19
mazowieckie Warszawa CXIX L.O. im. Jacka Kuronia ul. Złota 58
mazowieckie Warszawa CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie Olgierda 35/41
mazowieckie Warszawa I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI  im. BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO Felińskiego 15
mazowieckie Warszawa I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji ul. Zawiszy 13
mazowieckie Warszawa IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie ul. Saska 59
mazowieckie Warszawa IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie ul. Saska 59
mazowieckie Warszawa IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie ul. Saska 59
mazowieckie Warszawa IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej Ul. Hoża 88
mazowieckie Warszawa L LO im. Ruy Barbosy ul. Burdzińskiego 4
mazowieckie Warszawa Liceum Ogólnokształcące nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji Kolektorska 9/11
mazowieckie Warszawa Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II ul. Grzegorzewskiej 10
mazowieckie Warszawa LXI Liceum Ogólnokształcące im. Janiny Zawadowskiej przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr 1 „SOS” ul. Przemysława Gintrowskiego 36
mazowieckie Warszawa LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha ul. Hirszfelda 11
mazowieckie Warszawa LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha ul. Hirszfelda 11
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące  im. S. I.Witkiewicza Ul. Elbląska 51
mazowieckie Warszawa LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Hoża 11/15
mazowieckie Warszawa LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego ul. Edwarda Dembowskiego 1
mazowieckie Warszawa LXXV LO im. Jana III Sobieskiego Ul. Czerniakowska 128
mazowieckie Warszawa Międzynarodowe Liceum Montessori ul. Dzierzby 26-28
mazowieckie Warszawa Międzynarodowe LO Meridian ul. Gładka 31
mazowieckie Warszawa Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Międzynarodowymi ul. Czerniakowska 137
mazowieckie Warszawa Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie ul. Patriotów 148
mazowieckie Warszawa V Liceum Ogólnokształcąe im.Ks.J.Poniatowskiego Nowolipie 8
mazowieckie Warszawa Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia ul. Kłopotowskiego 31
mazowieckie Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Jana Pawła Woronicza 8
mazowieckie Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1
mazowieckie Warszawa XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela ul. Kiwerska 3
mazowieckie Warszawa XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego Ul.Żuromińska 4
mazowieckie Warszawa XV LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16
mazowieckie Warszawa XVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej ul. Ks J. Popieluszki 5
mazowieckie Warszawa XVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie Elektoralna 5/7
mazowieckie Warszawa XVIII LO im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie ul. Narbutta 31
mazowieckie Warszawa XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.  Jose Marti ul. Staffa 111
mazowieckie Warszawa XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul.Naddnieprzańska 2/4
mazowieckie Warszawa XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Obozowa 60
mazowieckie Warszawa XXV Liceum Ogólnokształcące im Józefa Wybickiego w Warszawie ul. Halna 20
mazowieckie Warszawa XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Świętokrzyska 1
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego ul. Odrowąża 75
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie Stawki 10
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół nr 21 ul. Saska 78
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół nr. 22 im. E. Konopczyńskiego ul. Konopczyńskiego 4
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Poligraficznych  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Stawki 14
mazowieckie Warzawa VIII Liceum Ogólnokształcące im.Władysława IV Jagiellońska 38
mazowieckie Węgrów I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 3
opolskie Brzeg I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego ul. Armii Krajowej 7
opolskie Dobrzeń Wielki Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim ul. Namysłowska 94
opolskie Głubczyce Zespół Szkół Ogolnokształcących ul. Kochanowskiego 22
opolskie Kędzierzyn Koźle Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte ul. Bohaterów Westerplatte 1
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19
opolskie Nysa Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie ul. Rodziewiczówny 1
opolskie Nysa Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Sobieskiego 2
opolskie Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V Kościuszki 14
opolskie Opole Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące Drobiarska 2
opolskie Opole Zespół Szkół Elektrycznych  im. Tadeusza Kościuszki w Opolu ul. Tadeusza Kościuszki 39 – 41
opolskie Opole Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu ul. E.Osmańczyka 22
opolskie Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3
opolskie Opole Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica Ul. Struga 16
opolskie Wołczyn Liceum Ogólnokształcące w Wołczynie Wołczyn, ul. Rzeczna 6
podkarpackie Brzozów Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie ul. Pańki 1
podkarpackie Dębica I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły ul. Słowackiego 9
podkarpackie Dynów Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej ul. 1 Maja 17
podkarpackie Jarosław I Liceum Ogólnokształcące im. M.Kopernika ul.3-go Maja 4
podkarpackie Jarosław I Liceum Ogólnokształcące im. M.Kopernika ul.3-go Maja 4
podkarpackie Jarosław Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu ul. Św. Ducha 1
podkarpackie Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Sw Ducha 1
podkarpackie Jasło Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Jaśle Jasło, ul. W. Pola 41
podkarpackie Jedlicze Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Dubisa 7
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8
podkarpackie Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika ul. Piotra Skargi 2
podkarpackie Krosno Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. B. Markiewicza Grodzka 6
podkarpackie Krosno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie ul. Rzeszowska 10
podkarpackie Leżajsk Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego ul. M. Skłodowskiej 6
podkarpackie Leżajsk Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego ul. M. Skłodowskiej 6
podkarpackie Lubaczów Liceum Ogfólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie ul.Kościuszki 26
podkarpackie Nowa Dęba Zespół Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Nowej Dębie Nowa Dęba ul. Kościuszki 101
podkarpackie Przemyśl I Liceum Ogólnokształcące im. J.Słowackiego  w Przemyślu ul.Słowackiego 21
podkarpackie Przemyśl II Liceum Ogólnokształcące im. prof. K. Morawskiego Glazera 44
podkarpackie Przeworsk Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku Szkolna 6
podkarpackie Rymanów Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Szkolna 2
podkarpackie Rymanów Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie ul. Szkolna 2
podkarpackie Rzeszów Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie ul. Piłsudskiego 2
podkarpackie Sanok I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku ul.Zagrody 1
podkarpackie Sanok II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ul. Mickiewicza 11
podkarpackie Sanok Zespół Szkół Nr 3 im. Walentego Lipińskiego i Mateusza Beksińskiego w Sanoku. ul. Stróżowska 16
podkarpackie Sanok Zespół Szkół nr.3 im. Walentego Lipińskiego i Mateusza Beksińskiego w Sanoku. ul. Stróżowska 16
podkarpackie Stalowa Wola Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Wojska Polskiego 9
podkarpackie Stalowa Wola Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki ul. 1-Go Sierpnia 26
podkarpackie Strzyżów Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie Ul. Mickiewicza 11
podkarpackie Tarnobrzeg Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Jachowicza 13
podkarpackie Tarnobrzeg LO im. M. Kopernika Jachowicza 13
podkarpackie Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica Tarnobrzeg, ul. Kopernika 1
podkarpackie Tarnobrzeg Zespół Szkół Społecznych nr 1 Dominikańska 7
podkarpackie Zaklików Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Sapińskiego ul. Sandomierska 56
podlaskie Augustów II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie al.Kardynała Wyszyńskiego 1
podlaskie Augustów II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie al.Kardynała Wyszyńskiego 1
podlaskie Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul.Brukowa 2
podlaskie Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Brukowa 2
podlaskie Białystok Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej Wiejska 45A
podlaskie Białystok VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Warszawska 8
podlaskie Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego ul. Piastowska 5
podlaskie Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego ul. Piastowska 5
podlaskie Białystok Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku 1000-lecia Państwa Polskiego 14
podlaskie Białystok Zespół Szkół Gastronomicznych ul. Knyszyńska 12
podlaskie Ciechanowiec Zespół Szkół Ogólnokszłcących i Zawodowych w Ciechanowcu ul.Szkolna 8
podlaskie Hajnówka Zespół Szkół Ogólnokształcących Ul. Piłsudskiego 7
podlaskie Hajnówka Zespół Szkół Ogólnokształcących Ul. Piłsudskiego 7
podlaskie Łapy I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Łapach ul. Boh. Westerplatte 10
podlaskie Łomża II Liceum Ogólnokształcące Plac Kościuszki 3
podlaskie Łomża III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży ul. Senatorska 13
podlaskie Łomża III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży ul. Senatorska 13
podlaskie Łomża Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łomży 1 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza  Kościuszki ul. Bernatowicza 4
podlaskie Mońki ZSOiZ w Mońkach ul. Tysiąclecia 15
podlaskie Zambrów I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie Ul. Marii Konopnickiej 16
pomorskie Chojnice II Liceum Ogólnokształcące im.  gen.W. Andersa ul. Świętopęłka 1
pomorskie Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. T.O.W. ‚ Gryf Pomorski” Kościerska 11
pomorskie Człuchów Liceum Ogólnokształcące ul. Kusocińskiego 1
pomorskie Człuchów Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków ul.Koszalińska 2b
pomorskie Gdańsk Akademickie Liceum Ogólnokształcące Lingwista w Gdańsku Gdyńskich Kosynierów 11/8
pomorskie Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12
pomorskie Gdańsk II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku ul. Pestalozzioego 7/9
pomorskie Gdańsk II Liuceum Ogólnokształcące im dr Władysława Pniewskiego ul. Pestalozziego 7/9
pomorskie Gdańsk III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w Gdańsku im. Boh. Westerplatte ul. Topolowa 7
pomorskie Gdańsk Liceum Ogólnokształcące nr 1 Wały Piastowskie 6
pomorskie Gdańsk Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Thinking Zone ul. Grunwaldzka 472
pomorskie Gdańsk Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego ul. Gnilna 3
pomorskie Gdańsk V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130
pomorskie Gdańsk VII Liceum Ogólnokształcące ul. Chałubińskiego 13
pomorskie Gdańsk XV Liceum Ogónlokształcące im. Zjednoczonej Europy ul. Pilotów 7
pomorskie Gdańsk Zespół Szkół Energetycznych ul. Reja 25
pomorskie Gdańsk Zespół Szkół Morskich ul. Wyzwolenia 8
pomorskie Gdańsk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Gdańsku Dobrowolskiego 6
pomorskie Gdańsk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Wodnika 57
pomorskie Gdynia 17 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni ul. 10-Lutego 26
pomorskie Gdynia I Akademickie Liceum Ogólnokształcące Narcyzowa 6
pomorskie Gdynia III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni im. Marynarki Wojennej RP Legionów 27
pomorskie Gdynia IX Liceum Ogólnokształcące ul. Orłowska 57
pomorskie Gdynia Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Plac św. Andrzeja 2
pomorskie Gdynia Ogólnokształcące Liceum Jezuitów ul.Tatrzańska 35
pomorskie Gdynia Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni ul. Sambora 48
pomorskie Gdynia Zespół Szkół Hotelarsko – Gastronomicznych ul. Morska 77
pomorskie Kartuzy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach ul. Klasztorna 4
pomorskie Kwidzyn Społeczne Liceum Ogolnokztałcące im. Polskich Noblistów w Kwidzynie Chopina 4
pomorskie Kwidzyn Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie Ul. Słoneczna 2
pomorskie Lębork Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Stefana Żeromskiego Dygasińskiego 14
pomorskie Malbork I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Malborku ul. 17-go Marca 6
pomorskie Malbork II Liceum Ogólnokształcące w Malborku Aleja Wojska Polskiego 493
pomorskie Reda Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Łąkowa 36/38
pomorskie Słupsk I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku ul. Szarych Szeregów 15
pomorskie Sopot II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Al. Niepodległości 751
pomorskie Starogard Gdański I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Hallera 34
pomorskie Tczew II Liceum Ogólnokształacące im. Jana III Sobieskiego w Tczewie ul. Królowej Marysieńki 10
pomorskie Wejherowo Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Wejherowie ul. Bukowa 1
śląskie Będzin I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Kopernika 2
śląskie Będzin II Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Będzinie ul. Teatralna 5
śląskie Bielsko – Biała II LO im. A. Asnyka ul. Jutrzenki 13 Bielsko
śląskie Bielsko Biała Zespół Szkół Medycznych i Ogólnokształcących im. Hanny Chrzanowskiej Ul. Konopnicka nr 6
śląskie Bielsko Biała Zespół Szkół Ogólnokształcących i Medycznych ul. M. Konopnickiej 6
śląskie Bielsko- Biała Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ul. Legionów 30
śląskie Bielsko-Biała I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej ul. Listopadowa 70
śląskie Bielsko-Biała IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej ul. prof. dr. M. Michałowicza 55
śląskie Bielsko-Biała Ośrodek Edukacji “Sokrates” Sp. Z o o ul. 1 Maja 6
śląskie Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Lompy 10
śląskie Bielsko-Biała Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej ul. Słowackiego 24
śląskie Bielsko-Biała ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO ul. Bohaterów Warszawy 20
śląskie Bytom IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego gen.  Władysława Sikorskiego 1
śląskie Bytom IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego gen.  Władysława Sikorskiego 1
śląskie Bytom Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Bytomiu Modrzewskiego 5
śląskie Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika plac Wolności 7b
śląskie CIESZYN Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego ul. Sienkiewicza 2
śląskie Cieszyn Szkoła Organizacji i Zarządzania ul. Mała Łąka 10
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8
śląskie Częstochowa IV LO im.Henryka Sienkiewicza w Częstochowie Aleja NMP 56
śląskie Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskeigo 18
śląskie Częstocowa V LIceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Krakowska 29
śląskie Gliwice I Liceum Dwujęzyczne im.E.Dembowskiego Zimnej Wody 8
śląskie Gliwice I Liceum Ogolnokształcące Dwujęzyczne Zimnej Wody 8
śląskie Gliwice II Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach Wróblewskiego 9
śląskie Gliwice V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Struga ul. Górnych Wałów 29
śląskie Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 ul. Kozielska 1a
śląskie Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących nr4 im. Piastów Śląskich ul. Orląt Śląskich 25
śląskie Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół Nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju ul. Graniczna 2
śląskie Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach ul. Głowackiego 6
śląskie Katowice III Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11
śląskie Katowice IV LO im. gen. St. Maczka w Katowicach ul. Katowicka 54
śląskie Katowice Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. M.Wańkowicza ul.Witosa 18
śląskie Katowice Technikum Lotnicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach ul. Krasińskiego 2
śląskie Katowice VII Liceum Ogólnokształcące ul. Panewnicka 13
śląskie Katowice VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach. ul. 3 Maja 42
śląskie Katowice Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Katowicach ul. Kobylińskiego 4
śląskie Knurów Zespół Szkół im. I.J.Paderewskiego ul. 1 Maja 21
śląskie Krzepice Zespół Szkół Krzepice ul. Ryły 26
śląskie Mikołów Zespół Szkół Technicznych Rybnicka 44
śląskie Milówka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej Milówka 17
śląskie Ornontowice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach ul. Dworcowa 1
śląskie Racibórz II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Raciborzu ul. kard. Stefana Wyszyńskiego3
śląskie Racibórz Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu ul.Gimnazjalna 3
śląskie Racibórz Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu ul.Gimnazjalna 3
śląskie Racibórz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Ul. Kasprowicza 11
śląskie Ruda Śląska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 15
śląskie Rybnik II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ul. Mikołowska 19
śląskie Rybnik Zespół Szkół Nr 3 w Rybniku Orzepowicka 15a
śląskie Siemianowice Śląskie Zespół Szkół nr 2 w Siemianowicach Śląskich ul. Wyspiańskiego 5
śląskie SOSNOWIEC II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII PLATER  W SOSNOWCU UL. PARKOWA 1
śląskie SOSNOWIEC IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. St. Staszica Plac Zillingera 1
śląskie Sosnowiec IX Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu ul. Jana Dormana 9a
śląskie Sosnowiec Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych ul. Jagiellońska 13
śląskie Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach ul. Piłsudskiego 1
śląskie Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego ul. Korczaka 6
śląskie Wodzisław Śląski I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich ul. Szkolna 1
śląskie Wodzisław Śląski Zespół Szkół Technicznych im. rotmistrza W. Pileckiego ul. Pszowska 92
śląskie Zabrze Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego Tarnopolska 3
śląskie Zabrze Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu im. prof. Janusza Groszkowskiego ul. Chopina 26
śląskie Zabrze Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 ul. Sienkiewicza 33
śląskie ZABRZE ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 / IV LO W ZABRZU UL. GEN. WŁ. ANDERSA 64, 41 – 808 ZABRZE
śląskie Żarki Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki ul. Myszkowska 50
śląskie Żywiec Szkoła Podstawowa nr  9 ul. Dworcowa 26
śląskie Żywiec Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych ul. Mickiewicza 6
świętokrzyskie Busko – Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki al. Mickiewicza 13
świętokrzyskie Jędrzejów I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie Ul.: 11 Listopada 37
świętokrzyskie Jędrzejów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego ul. Przypkowskiego 49
świętokrzyskie Kazimierza Wielka Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej ul. Partyzantów 3
świętokrzyskie Kielce I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana zeromskiego w Kielcach ul. Ściegiennego 15
świętokrzyskie Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego ul. Śniadeckich 9
świętokrzyskie Kielce IV Liceum Ogólnokształcące Kielce, ul. Radiowa 1
świętokrzyskie Kielce VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach ul. Gagarina 5
świętokrzyskie Kielce Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Kielce Aleja Legionów 4
świętokrzyskie Kielce Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach ul. Langiewicza 18
świętokrzyskie Kielce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Aleja Legionów 4
świętokrzyskie Końskie I Liceum Ogólnokształcące im Komisji Edukacji Narodowej ul. Kpt. Stoińskiego 4
świętokrzyskie Ostrowiec Św. Liceum Ogólnokształcące NR III im. Wł. Broniewskiego ul. Henryka Sienkiewicza 67A
świętokrzyskie Ostrowiec Świętokrzyski Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Joachima Chreptowicza ul. Rosłońskiego 1
świętokrzyskie Ostrowiec Świętokrzyski Zespół Szkół Ogólnokształcących / Liceum Ogólnokształcące Nr I im. S Staszica ul. Kilińskiego 19
świętokrzyskie Ożarów Zespół Szkół w Ożarowie im. M. Skłodowskiej-Curie Os. Wzgórze 56
świętokrzyskie Sandomierz I LO Collegium Gostomianum Długosza 7
świętokrzyskie Sandomierz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu ul. Mickiewicza 9
świętokrzyskie Skarżysko-Kamienna I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. 1-go Maja 82
świętokrzyskie Skarżysko-Kamienna II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Piłsudskiego 50
świętokrzyskie Starachowice II Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Staszica u. Szkolna 12
świętokrzyskie Starachowice Zespół Szkół Zawodowych nr 2 ul. 1go Maja 4
warmińsko- mazurskie Braniewo Liceum Ogólnokształcące im. F. Nowowiejskiego ul. Sikorskiego15
warmińsko- mazurskie Działdowo II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II ul. Polna 11
warmińsko- mazurskie Działdowo Zespół Szkół Nr 1 Ul Grunwaldzka 4
warmińsko- mazurskie Działdowo Zespół Szkół Nr 1 ul Grunwaldzka 4
warmińsko- mazurskie Elbląg Niepubliczne Liceum Regent z Oddzialami Dwujęzycznymi w Elblągu ul. Królewiecka 100
warmińsko- mazurskie Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul Królewiecka 42
warmińsko- mazurskie Elbląg Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych ul. Rycerska 2
warmińsko- mazurskie Ełk I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku ul. Piłsudskiego 3
warmińsko- mazurskie Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego ul. Traugutta 1
warmińsko- mazurskie Iława Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Sienkiewicza 1
warmińsko- mazurskie Lidzbark Warmiński Zespół Szkół Ogólnokształcącyc im. Kazimierza Jagiellończyka Krasickiego 4
warmińsko- mazurskie Mrągowo Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły ul. Mrongowiusza 13B
warmińsko- mazurskie Mrągowo Zespół Szkół nr 2 Mrągowo Mrongowiusza1 3b
warmińsko- mazurskie Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół im. C.K.Norwida – LO ul. 3 Maja 24
warmińsko- mazurskie OLECKO I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W OLECKU KOŚCIUSZKI 29
warmińsko- mazurskie Olsztyn I Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza ul.Mickiewicza 6
warmińsko- mazurskie OLSZTYN PAŃSTWOWE LICEUM PLASTYCZNE IM. ERICA MENDELSOHNA W OLSZTYNIE UL. PARTYZANTÓW 85
warmińsko- mazurskie Olsztyn V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy ul. Krasickiego 2
warmińsko- mazurskie Olsztyn XI Liceum Ogólnokształcące Kołobrzeska 9
warmińsko- mazurskie Olsztyn Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie ul. Żołnierska 45
warmińsko- mazurskie Pisz Zespół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Piszu Pl. Daszyńskiego 9A
wielkopolskie Gniezno Akademickie Liceum Milenium ul. Okulickiego 3a
wielkopolskie Jarocin I Liceum ogólnokształcące im. Tadeusz Kościuszki w Jarocinie Kościuszki 31
wielkopolskie Kalisz IV Liceum im. Ignacego Jana Paderewskiego Widok 96a
wielkopolskie Kalisz Zespół Szkół Technicznych Diecezji Kaliskiej ul. Złota 144
wielkopolskie Kępno Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Kępnie Dąbrowskiego 3
wielkopolskie Kępno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie ul. Sienkiewicza 25
wielkopolskie Koło Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole Blizna 37
wielkopolskie Konin II Liceum Ogólnoksztalcące im. K.K. Baczyńskiego w Koninie ul. 11 listopada 7a
wielkopolskie Konin II Liceum Ogólnoksztalcące im. K.K. Baczyńskiego w Koninie ul. 11 listopada 7a
wielkopolskie Kościan I Liceum  im. Oskara KolbergaOgólnokształcące Al. Kościuszki 3
wielkopolskie Kościelec Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu ul. Długa 1
wielkopolskie Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Kurpińskiego 1
wielkopolskie Leszno III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego pl Kościuszki 5
wielkopolskie Międzychód Zespół Szkół Technicznych ul. Św. Jana Pawła II 6
wielkopolskie Ostrów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące im.ks.J.Kompałły i W.Lipskiego w Ostrowie Wielkopolskim ul. Gimnazjalna 9
wielkopolskie Ostrów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim Wrocławska 48
wielkopolskie Ostrzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ulica Zamkowa 21
wielkopolskie Piła I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Wincentego Pola 11
wielkopolskie Piła Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Pile ul. Dembowskiego 4
wielkopolskie Pleszew I Liceum Ogólnokształcące i. St. Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38
wielkopolskie Poznan III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kantego ul. Strzelecka 10
wielkopolskie Poznan Zespół Szkół Zakonu Pijarów Os. Sobieskiego 113
wielkopolskie Poznań 1 Liceum Ogólnokształcące ul. Bukowska 16
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu ul. Matejki 8/10
wielkopolskie Poznań International School of Poznan ul. Taczanowskiego 18
wielkopolskie Poznań IX Liceum Ogólnokształcące im.Karola Libelta ul. Warzywna 24
wielkopolskie Poznań Liceum Akademickie Da Vinci ul.gen. Tadeusza Kutrzeby 10
wielkopolskie Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące KSW im.bł.N.Tułasiewiczówny ul. Głogowska 92
wielkopolskie Poznań Technikum nr 19 Ul.28 Czerwca 1956 352/360
wielkopolskie Poznań V Liceum Ogólnokształcące ul. Zmartwychwstańców 10
wielkopolskie Poznań VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu ul. Krakowska 17a
wielkopolskie Poznań VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Hipolita Cegielskiego 1
wielkopolskie Poznań XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JADWIGI I WACŁAWA ZEMBRZUSKICH ul. Ściegiennego 134
wielkopolskie Poznań XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Marii Skłodowskiej-Curie w Poznaniu ul. Generała T. Kutrzeby 8
wielkopolskie Poznań XV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu im. prof. Wiktora Degi Osiedle Bolesława Chrobrego 107
wielkopolskie Poznań XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Poznaniu Tarnowska 27
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu Os. Czecha 59
wielkopolskie Słupca Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Plac Szkolny 1
wielkopolskie Śrem Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II ul. Staszica 1,
wielkopolskie Trzcianka Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance ul. Żeromskiego 28
wielkopolskie Wolsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Poniatowskiego 7
wielkopolskie Września Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni ul. Witkowska 1
wielkopolskie Złotów I Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie ul. Boh. Westerplatte 9
zachodniopomorskie Białogard Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X Ul. Grunwaldzka 46
zachodniopomorskie Białogard Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X ul. Grunwaldzka 46
zachodniopomorskie Choszczno Zespół Szkół Nr 1 ul. B. Chrobrego 31a
zachodniopomorskie Gryfice LO im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa 18
zachodniopomorskie Kołobrzeg Zespół Szkół nr1 im. H.Sienkiewicza ul. 1-go Maja 47
zachodniopomorskie Koszalin I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie Koszalin, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1
zachodniopomorskie Koszalin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois ul. Komisji Edukacji Narodowej 1
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Ul. Chełmońskiego 7
zachodniopomorskie koszalin Publiczne technikum informatyczne „Computer College” H. Modrzejewskiej 71
zachodniopomorskie Koszalin Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika Andersa 30
zachodniopomorskie Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema, V Liceum Ogólnokształcące ul. Jedności 9
zachodniopomorskie Police Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach ul. Siedlecka 6
zachodniopomorskie Stargard Zespół Szkół nr 1 Park 3 Maja 2
zachodniopomorskie Szczecin I Prywatne Liceum Ogólnokształcące Ul. Klonowica 3
zachodniopomorskie Szczecin I Prywatne Liceum Ogólnokształcące Klonowica 3
zachodniopomorskie Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące Al. Wojska Polskiego 76
zachodniopomorskie Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące Al. Wojska Polskiego 76
zachodniopomorskie Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Plac Mariacki 1
zachodniopomorskie Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Ul. Unisławy 26
zachodniopomorskie Szczecin ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH SZCZECIN, XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ul. Małopolska 22a,
zachodniopomorskie Szczecin ZSEE w Szczecinie ul. Racibora 60/61
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku ul. Ks.Elżbiety 1
zachodniopomorskie Szczecinek Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO Słowiańska 2
zachodniopomorskie Świnoujście Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki Gdyńska 26
zachodniopomorskie Świnoujście Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej Matejki 35
zachodniopomorskie Tychowo Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tychowie ul. Parkowa 20,
zachodniopomorskie Tychowo Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tychowie ul. Parkowa 20
zachodniopomorskie Tychowo Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tychowie Parkowa 20
zachodniopomorskie Wałcz Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego ul. Południowa 10a