Zamieszczamy listę szkół, które zgłosiły się do 42. OJA do dnia 24.10.2017.  By wyszukać szkołę należy przewinąć listę do danego województwa, następnie miasta. Dane pochodzą z wypełnionych formularzy zgłoszenia, za błędne dane w tabeli Komitet Główny OJA i organizator nie odpowiadają.

wojewodztwo miasto nazwa-szkoly adres
dolnośląskie Bielawa Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Szkolna 5
dolnośląskie Bolesławiec Zespół Szkół Elektronicznych ul. Tyrankiewiczów 2
dolnośląskie Bolesławiec Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego ul. Komuny Paryskiej 6
dolnośląskie Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu Tyrankiewiczów 11
dolnośląskie Bolesławiec II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka ul. Dolne Młyny 60
dolnośląskie Bolesławiec Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego ul. Zgorzelecka 18
dolnośląskie Brzeg Dolny Zespół Szkół Zawodowych 1-go Maja, 1a
dolnośląskie Chocianów Zespół Szkół w Chocianowie ul. Kolonialna 13
dolnośląskie Głogów Zespół Szkół Politechnicznych Plac Jana z Głogowa 7
dolnośląskie Głogów II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Daszyńskiego 15
dolnośląskie Głogów zespół Szkół Ekonomicznych I’m.  Jana Pawła II w Głogowie ul. K. Miarki 1
dolnośląskie Głogów Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie ul.Jedności Robotniczej 10
dolnośląskie Jawor I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Bolka I w Jaworze ul.Kościuszki 8
dolnośląskie Jelenia Góra Publiczne Katolickie Liceum Akademickie u św. Pankracego w Jeleniej Górze ul. PCK 23
dolnośląskie Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Jana Pawła II 25
dolnośląskie Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Ul. Kochanowskiego 18
dolnośląskie Kamienna Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze ul. Marii Curie-Skłodowskiej
dolnośląskie Kłodzko Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Bolesława Chrobrego w Kłodzku ul. Wojska Polskiego 11
dolnośląskie Kłodzko Alternatywne Liceum Ogólnokształcące Kłodzko, ul. Łużycka 8
dolnośląskie Kłodzko Alternatywne Liceum Ogólnokształcące w Kłodzku ul. Łużycka 8
dolnośląskie Kłodzko Społeczne Liceum Ogólnokształcące ul. Daszyńskiego 12
dolnośląskie Legnica Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy ul. Sejmowa 5C
dolnośląskie Legnica Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych ul. Skarbka 4, 59-220 Legnica
dolnośląskie Legnica Technikum Nr 2 pl. Słowiański 5
dolnośląskie Legnica Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego ul. Złotoryjska 144
dolnośląskie Legnica II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Zielona 17
dolnośląskie Legnica V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Heweliusza ul. Senatorska 32
dolnośląskie Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy Pl. Klasztorny 7
dolnośląskie Legnica Katolickie Liceum Ogólnokształcące ul.Ojców Zbigniewa i Michała 1
dolnośląskie Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubaniu Leśna 8
dolnośląskie Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu ul. Kopernika 31
dolnośląskie Lubań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu ul. Władysława Łokietka 2
dolnośląskie Lubin Zespół szkół nr 1 w Lubinie Kościuszki 9
dolnośląskie Lubin II Liceum Ogólnokształcące ul. Niepodległości 31
dolnośląskie Lubin Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Lubinie ul. Prusa 4
dolnośląskie Mirsk Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych Ul. Wodna 2
dolnośląskie Oborniki Śląski Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta ul. Wrocławska 18
dolnośląskie Oborniki Śląskie Powiatowy Zespół Szkół im. Władysłąwa Reymonta ul. Parkowa 8a
dolnośląskie Oleśnica I Liceum Ogólnkształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy ul. Słowackiego 4
dolnośląskie Oleśnica II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego ul. Wojska Polskiego 56
dolnośląskie Oława Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie pl. Zamkowy 10
dolnośląskie Polkowice Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy Skalników 6
dolnośląskie Strzelin Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. J. Pawła II 23
dolnośląskie Syców Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie ul. Kościelna 12
dolnośląskie Środa Śląska Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Wrocławska 12
dolnośląskie Świdnica III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Świdnicy Ul. Kościelna 32
dolnośląskie Świdnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza ul. Pionierów 30
dolnośląskie Świdnica II Liceum Ogólnokształcące ul.Równa 11
dolnośląskie Świebodzice Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. M. Skłodowskiej-Curie 9
dolnośląskie Trzebnica Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy. ul. Wojska Polskiego 17
dolnośląskie Wałbrzych Zespół Szkół nr 3 w Wałbrzychu Jordana 4 Wałbrzych
dolnośląskie WAŁBRZYCH ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH ENERGETYK ALEJA WYZWOLENIA 5
dolnośląskie Wałbrzych II LO im. Hugona Kołłątaja Aleja Wyzwolenia 34
dolnośląskie Wałbrzych Zespół Szkół nr 1 im Ignacego Paderewskiego ul. Paderewskiego 17
dolnośląskie WOŁÓW NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAUŁEK ZIELONY 20
dolnośląskie Wrocław Zespól Szkół Ogólnokształcących nr3 Liceum Ogólnokształcące nrIX im. Juliusza Słowackiego ul. Piotra Skargi 31
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu Wrocław, ul. Haukego-Bosaka 21
dolnośląskie Wrocław Zespól Szkół Nr 19 Spóldzielcza 2a
dolnośląskie Wrocław Elektroniczne Zaklady Naukowe Braniborska 57
dolnośląskie Wrocław Lotnicze Zakłady  Naukowe ul. Kiełczowska 43
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół nr 14,   Liceum Ogólnokształcące nr XIV,   im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Plastycznych im. S. Kopystyńskiego we Wrocławiu ul. Piotra Skargi 23b
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VIII im. Bolesława Krzywoustego Zaporoska 71
dolnośląskie Wrocław Szkoła Mistrzostwa Sportowego Junior Słubicka 29-33
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących nr3 Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego ul. Piotra Skargi 31
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr IV im. S. Żeromskiego ul. Stacha Świstackiego 12-14
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Nr 5 ul. Haukego Bosaka 33-37
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a
dolnośląskie Wrocław Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25
dolnośląskie Wrocław LO nr XVII im. A. Osieckiej we Wrocławiu ul. Tęczowa 60
dolnośląskie WROCŁAW SZKOŁA PODSTAWOWA NR 90 IM.PROF.ST. TOŁPY – ODDZIAŁY GIMNAZJALNE ORZECHOWA 62
dolnośląskie Wrocław Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Skwierzyńska 1-7
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XV im. mjr. Piotra Wysockiego ul. Wojrowicka 58
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokszałcące nr III im. Adam Mickiewicza ul. Składowa 5
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VII ul. Krucza 49
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 ul. J. Kuronia 14
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształacące Nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiuwe Wrocławiu ul.Parkowa 18-26
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Ekonomiczno –  Administracyjnych ul. Worcella 3
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XVI ul. Reja 3
dolnośląskie Ząbkowice Śląskie Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły ul. Powstańców Warszawy 8c
dolnośląskie Zgorzelec Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich ul . Partyzantów 4
kujawsko – pomorskie Brodnica I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej ul. Lidzbarska 14
kujawsko – pomorskie Brodnica III Liceum Ogólnokształcące Matejki 5
kujawsko – pomorskie BYDGOSZCZ ZESÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH ul. M. KARŁOWICZA 20
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 Szarych Szeregów 4a
kujawsko – pomorskie BYDGOSZCZ PAŃSTWOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. ARTURA RUBINSTEINA W BYDGOSZCZY ul. Andrzeja Szwalbego 1
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 Świętej Trójcy 37
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespoł Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Nowodworska 13
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Technikum Kolejowe im. Mikołaja Kopernika Unii Lubelskiej 4c
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko ul. Pod Reglami 1
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego ul. Gen. Z. Berlinga 13
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Bydgoszczy Plac Wolności 9
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy ul. 11 Listopada 4
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 ul. Stawowa 39
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Chemicznych Łukasiewicza 3
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz IX Liceum Ogólnokształcące Z. Nałkowskiej 9
kujawsko – pomorskie Bydgoszcz VI Liceum Ogólnokształcące ul. Staszica 4
kujawsko – pomorskie Chełmno Zespół Szkół Ogólnokształcących ”Liceum i Gimnazjum Chełmińskie” ul. Dominikańska 35
kujawsko – pomorskie Ciechocinek Liceum Ogólnokształcące im.St. Staszica w Ciechocinku Kopernika 1
kujawsko – pomorskie Grudziądz I liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego ul Sienkiewicza 27
kujawsko – pomorskie Grudziądz II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Marcinkowskiego 10
kujawsko – pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu ul. M. Konopnickiej 15
kujawsko – pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu ul. 3 Maja 11/13
kujawsko – pomorskie Izbica Kujawska Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza ul. Nowomiejska 5
kujawsko – pomorskie Lipno Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta u. Traugutta 1
kujawsko – pomorskie Mogilno ZESPÓŁ SZKÓŁ w Mogilnie ul. Dworcowa 9
kujawsko – pomorskie Nakło nad Notecią I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego ul. Gimnazjalna 3
kujawsko – pomorskie Nakło nad Notecią Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle nad Notecią Ul. Staszica 18
kujawsko – pomorskie Radziejów Zespół Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego ul. Kościuszki 58
kujawsko – pomorskie Skępe Zespół Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem ul. Wymyślińska 2
kujawsko – pomorskie Toruń V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Ul. Sienkiewicza 34
kujawsko – pomorskie Toruń Franciszkańskie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu ul. Poznańska 49
kujawsko – pomorskie Toruń I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu ul. Zaułek Prosowy 1
kujawsko – pomorskie Toruń Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 ul. Warszawska 1/5
kujawsko – pomorskie TORUŃ VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRUNWALDZKA 33/35
kujawsko – pomorskie Toruń ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie ul Szosa Chełmińska 83
kujawsko – pomorskie Toruń Technikum TEB Edukacja Lelewela 33
kujawsko – pomorskie Toruń Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha X Liceum Ogólnokształcące pl. św. Katarzyny 9,
kujawsko – pomorskie Wąbrzeźno Zespół Szkół Ogólnokształcących ul, Wolności 35
kujawsko – pomorskie Więcbork Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Więcborku Pocztowa 14 a
kujawsko – pomorskie Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych Toruńska 77/83
kujawsko – pomorskie Włocławek Zespół  Szkół Ogólnokształcących Mickiewicza 6
kujawsko – pomorskie Włocławek Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku ul. Łęgska 26
kujawsko – pomorskie Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Bechiego 1
kujawsko – pomorskie żnin I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie ul. Sienkiewicz 1
lubelskie Biała Podlaska II liceum Ogólnokształcące im. E. Plater w ul. Narutowicza 39
lubelskie Biała Podlaska Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida ul. Janowska 55
lubelskie Biała Podlaska Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnolształcące im. J.I. Kraszewskiego ul. Kraszewskiego 1
lubelskie Biała Podlaska IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Akademicka 8
lubelskie Biłgoraj I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych ul. Kościuszki 41/43
lubelskie Biłgoraj Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. J. Dechnika ul. Cegielniana 24
lubelskie Biłgoraj Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju ul.Kościuszki 98
lubelskie Bychawa Zespół Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego ul. M. J. Piłsudskiego 81
lubelskie Chełm Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Władysława Andersa ul.Sienkiewicza 22
lubelskie CHEŁM II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE IM.GENERAŁA ORLICZ-DRESZERA SZPITALNA 14
lubelskie CHEŁM IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁĄMI INTEGRACYJNYMI IM. DR JADWIGI MŁODOWSKIEJ UL. ŚW. MIKOŁAJA 4
lubelskie Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego ul. Czarnieckiego 8
lubelskie Dęblin Ogólnokształcące Liceum Lotnicze im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury ul. 2 Pułku Kraków 5
lubelskie Dęblin Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. 15 P.P. „Wilków” 6
lubelskie Janow Lubelski Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Ul. Jana Pawła II 1
lubelskie Janów Podlaski Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim ul. Siedlecka 1
lubelskie Komarówka Podlaska Zespół Szkół Samorządowych Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Podlaskiej ul. Waleriana Batki 20
lubelskie Krasnystaw Społeczne Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Wiedzy Powszechnej im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Krasnymstawie ul. Odrodzenia 45
lubelskie Krasnystaw I LO im. Władysława Jagiełły ul. Piłsudskiego 50
lubelskie Kraśnik I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Armii Krajowej 25
lubelskie Kraśnik Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku ul. Sikorskiego 25
lubelskie Lubartów Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej 1-go Maja, 82
lubelskie Lubartów II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie Ulica 1 Maja 66/74
lubelskie lubartów Zespół Szkół nr.2 im.Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie Chopina 6
lubelskie Lublin IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Struga 6
lubelskie Lublin IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie ul. Szkolna 4
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie Pl Wolności 4
lubelskie Lublin Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Lublinie ul. Symfoniczna 1
lubelskie Lublin XIX LO ul. Rzeckiego 10
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Lublinie Lublin, ul. Lipowa 7
lubelskie Lublin Zespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów ul. Bernardyńska 14
lubelskie Lublin Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie Aleje Racławickie 5, Lublin
lubelskie Lublin Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Lublinie al. Warszawska 31
lubelskie Lublin XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie ul. Wajdeloty 12
lubelskie Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki ul. Słowikowskiego 6
lubelskie Lublin XXIII Liceum Ogólnokształcące im.Nauczycieli Tajnego Nauczania ul.Poniatowskiego 5
lubelskie Lublin Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego Ul. Podwale 11
lubelskie LUBLIN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HETMANA JANA ZAMOYSKIEGO W LUBLINIE UL. OGRODOWA 16
lubelskie Lublin Liceum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie ul. Paśnikowskiego 6
lubelskie Lublin Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie Aleje Racławickie 17
lubelskie Lublin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Lublinie Radzyńska 5
lubelskie Lublin Zespól Szkół Elektronicznych ul Wojciechowska 38
lubelskie Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Aleje Racławickie 26
lubelskie LUBLIN ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 IM. JANA PAWŁA II W LUBLINIE UL. ELSNERA 5
lubelskie Łęczna Zespól Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka Bogdanowicza  9
lubelskie Łuków IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Kryńskiego 10
lubelskie Łuków I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 41
lubelskie Nałęczów Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie Lipowa  30
lubelskie Nałęczów Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie ul. B. Prusa 13
lubelskie Opole Lubelskie Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim ul. Lipowa 23
lubelskie Parczew I LO im. Mikołaja Kopernika w Parczewie ul. Mickiewicza 5
lubelskie Puławy ZST im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Wojska Polskiego 7
lubelskie Puławy Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Ch. P. Aignera w Puławach ul. Moniuszki 1
lubelskie Puławy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina, III Liceum Ogólnokształcące ul. Wróblewskiego 11
lubelskie Puławy I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach ul. Partyzantów 16
lubelskie Puławy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1  im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Kaniowczyków 32
lubelskie Radzyń Podlaski I Liceum Ogólnokształcące Partyzantów 8
lubelskie Świdnik Gimnazjum nr 3 w Świdniku Ul. Jarzębinowa 6
lubelskie Świdnik I Liceum Ogólnokształcące im.W.Broniewskiego w Świdniku ul.Okulickiego 13
lubelskie Tomaszów Lubelski Zespół Szkół Nr 2 im. Gen. Wł. Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim ul. Żwirki i Wigury 3
lubelskie Tomaszów Lubelski Zespół Szkół nr.1 Wyspianskiego 8
lubelskie Włodawa ZSZ nr 1 im. II Warszawskiej Brygady Saperów i II Liceum Ogólnokształcące im. A.F,Modrzewskiego ul. Modrzewskiego 24
lubelskie Włodawa I LO im. Tadeusza Kościuszki Ul. Szkolna 1
lubelskie Zamość I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu Koszary 14
lubelskie Zamość Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando w Zamościu ul. Pereca 17
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana |Zamoyskiego Akademicka 8
lubelskie Zamość II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Partyzantów 68
lubelskie Zamość II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Partyzantów 68
lubelskie ZAMOŚĆ III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida Kilińskiego 15
lubelskie Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 ul. Łukasińskiego 8
lubuskie Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogrodniczych Poznańska 23
lubuskie Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Ekonomicznych im.Stefana Starzyńskiego Technikum Nr 2 ul.30 Stycznia 29
lubuskie Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Puszkina 31
lubuskie Gorzów Wlkp. IV LIceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego Kosynierów Gdyńskich 8
lubuskie Gorzów Wlkp. II Liceum Ogólnokształcace im. Marii Skłodowskiej-Curie ul.Przemysłowa 22
lubuskie Gorzów Wlkp. Zespół Szkół Mechanicznych ul. Dąbrowskiego 32
lubuskie Iłowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej ul. Pałacowa 1
lubuskie krosno odrzańskie zespół szkół ponadgimnazjalnych ul. szkolna 1
lubuskie Lubsko Zespół Szkół Ogólnokształcących I Ekonomicznych Ul. Chopina 10
lubuskie Międzyrzecz Technikum nr 1 im Stanisława Staszica w Międzyrzeczu Libelta 4
lubuskie Międzyrzecz Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica Libelta 4
lubuskie Międzyrzecz Liceum Ogólnokształcące im. Heliodora Święcickiego Staszica  22b
lubuskie Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli ul. Gimnazjalna 9
lubuskie Nowa Sól Zespół  Szkół  Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana Pawła II Wojska Polskiego 106
lubuskie Nowa Sól Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego ELEKTRYK Witosa 25
lubuskie Nowogród Bobrzański Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim (z oddziałami gimnazjum) ul. Kościuszki 41
lubuskie Słubice Zespół Szkół Licealnych im.Zbigniewa Herberta w Słubicach ul.Boh.Warszawy 3,
lubuskie Swiebodzin I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Senkiewicza Park Chopina 2
lubuskie Szprotawa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie ul. Niepodległości 7
lubuskie Szprotawa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego ul. Niepodległości 7
lubuskie Witnica Zespół Szkół Samorządowych w Witnicy ul. Traugutta 1
lubuskie Zielona Góra Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika ul. Wrocławska 65a
lubuskie Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego w Zielonej Górze ul. Zachodnia 63
lubuskie Zielona Góra Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze ul. Francuska 25a
lubuskie Zielona Góra Zespół Szkół Akademickich ul. Szosa Kisielińska 18
lubuskie Zielona Góra Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze ul. Długa 5
lubuskie Zielona Góra Technikum nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych ul. Staszica 2
lubuskie Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. E.Dembowskiego ul. Kilińskiego7
lubuskie Zielona Góra Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego ul. Botaniczna 66
lubuskie Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki ul. Botaniczna 50
lubuskie Zielona Góra III Liceum Ogólnokształcące im. prof. T. Kotarbińskiego ul. Strzelecka 9
lubuskie Żagań Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu gimnazjalna 13
lubuskie Żagań Zespół Szkół Ogólnokształcących- Liceum Ogólnokształcące im. S. Banacha plac Orląt Lwowskich 4
lubuskie Żagań Zespół Szkół Technicznych i Licealnych ul. Pomorska 7
lubuskie Żary Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach Długosza 23
lubuskie Żary Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Żarach Podwale 16
lubuskie Żary Społeczne Liceum Ogólnokształcące ul. 11 Listopada 33
łódzkie Bełchatów II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie ul. Czapliniecka 72
łódzkie Brzeziny Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza ul. Okrzei 1
łódzkie Kleszczów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie ul. Sportowa 8
łódzkie Koluszki I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza ul. T.  Kościuszki nr 16
łódzkie Kutno Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica ul. Oporowska 7
łódzkie Łask I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łasku Łask, ul. Mickiewicza 1
łódzkie Łowicz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu ul. Kaliska 5a 99-400 Łowicz
łódzkie Łowicz Pijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju ul. Pijarska 2
łódzkie Łowicz I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu ul. Bonifraterska 3
łódzkie Łódź Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Bosko Wodna 34
łódzkie Łódź Liceum ogólnokształcące GKJ w Łodzi al. Piłsudskiego 135
łódzkie Łódź Katolickie Liceum Ogólnokształcące oo. Bernardynów ul. Anastazego Pankiewicza 15
łódzkie Łódź Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej ul.Pomorska 83/85
łódzkie Łódź XV Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza Ul. Traktorowa 77
łódzkie Łódź XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm. Janka Bytnara ” Rudego „ ul . Zelwerowicza 38/44
łódzkie Łódź III Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Łodzi ul.Sienkiewicza 46
łódzkie Łódź 24 Liceum Ogólnokształcące Marysińska 61/67
łódzkie Łódź XXXII Liceum Ogólnokształcące im. H. Poświatowskiej w Łodzi Czajkowskiego  14
łódzkie Łódź XXI LO im B. Prusa Kopernika 2
łódzkie Łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące im. L. Zamenhofa ul. Kruczkowskiego 5 b
łódzkie Łódź I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi ul. Więckowskiego 41
łódzkie Łódź Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej ul. Różyckiego 5
łódzkie Łódź IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi ul. Pomorska 16
łódzkie Łódź XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego ul.Wileńska 22 a
łódzkie Łódź VIII Liceum Ogólnokształcące Ul. Pomorska 105
łódzkie Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Łodzi ul. Pomorska 161
łódzkie Łódź XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Łodzi Podhalańska 2a
łódzkie Łódź XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego al. Karola Anstadta 7
łódzkie Łódź XX Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Łodzi ul. Obywatelska 57
łódzkie Łódż XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa w Łódzi ul. Kruczkowskiego 5b
łódzkie Opoczno Samorządowe Liceum Ogólnokształcące ul. M. Curie – Skłodowskiej 5
łódzkie Opoczno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Kossaka 1a
łódzkie Opozno I Liceum Ogólnokształcące im. S.Żeromskiego ul. Żeromskiego,3
łódzkie Ozorków Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie Ozorków, ul. Słowackiego 2
łódzkie Pabianice I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego Ul. Moniuszki 132
łódzkie Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Pułaskiego 29
łódzkie Pajęczno Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie ul. Sienkiewicza 5
łódzkie Piotrków Tryb Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Roosevelta 1
łódzkie Piotrków Trybunalski II Liceum Ogólnokształcące im.M.Skłodowskiej-Curie Żeromskiego 11
łódzkie Piotrków Trybunalski I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Aleje Kopernika 1
łódzkie Piotrków Trybunalski III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim ul. Armii Krajowej 17
łódzkie Radomsko Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku ul. Narutowicza 12
łódzkie Rawa Mazowiecka Liceum Ogólnokształcace im. Marii Skłodowskiej -Curie ul. Kościuszki 20
łódzkie Sieradz I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu ul.Żwirki i Wigury 3
łódzkie Sieradz II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Sieradzu ul. S. Żeromskiego 8
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Henryka Sienkiewicza 10
łódzkie Skierniewice Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego w Skierniewicach ul. ks. St. Wyszyńskiego 12
łódzkie SKIERNIEWICE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3  IM. W.SZYMBORSKIEJ W SKIERNIEWICACH UL.DZIAŁKOWA 10
łódzkie Tomaszów Maz Liceum Ogólnokształcące THOMAS ul. Sosnowa 62/70
łódzkie Tomaszów Mazowiecki I Liceum Ogólnokształcące  im.Jarosława Dąbrowskiego Ul. Prezydenta I. Mościckiego  22/24
łódzkie Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące Jałowcowa 10
łódzkie WIELUŃ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI UL. NADODRZAŃSKA 4
łódzkie Wieluń II LO im. J.Korczaka ul. Pilsudskiego 6
łódzkie Wieruszów Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Mikołaja Kopernika 2A
łódzkie Zduńska Wola Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica ul. Łaska 61
łódzkie Zduńska Wola II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Komisji Edukacji Narodowej 6
łódzkie Zduńska Wola I Liceum ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli Dąbrowskiego 6
łódzkie Zgierz Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Zgierzu Musierowicza 2, 95-100 Zgierz
łódzkie Zgierz Społeczne Liceum Towarzystwa Przyjaciół Zgierza ul. Leśmiana 1b
łódzkie Złoczew Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie Złoczew, ul. Szeroka 1/7
małopolskie Bochnia I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni pl. ks. A. Czaplińskiego 1
małopolskie Bochnia Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni ul. Windakiewicza 23
małopolskie Brzesko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w  Brzesku ul. Okulickiego 2
małopolskie Bukowno Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wł. St. Reymonta w Bukownie ul. Sławkowska 133
małopolskie Chrzanów I Liceum Ogólnokształcące im. St.Staszica w Chrzanowie ul. Piłsudskiego 14
małopolskie Chrzanów II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Chrzanowie ul. Kardynała Wyszyńskiego 19
małopolskie Dąbrowa Tarnowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Piłsudskiego 44
małopolskie Dąbrowa Tarnowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Ul. Piłsudskiego 44
małopolskie Gorlice Zespół Szkół Nr 1 im.Ignacego Łukasiewicza ul. Ks.Kard. Stefana Wyszyńskiego 18
małopolskie Gorlice I Liceum Ogólnokształcące w Gorlicach ul. M.Kromera 1
małopolskie Gromnik Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Chojniku Chojnik 287
małopolskie Jordanów Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja ul. Kolejowa 9
małopolskie Kalwaria Zebrzydowska Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika Ul. Mickiewicza 9, Kalwaria Zebrzydowska
małopolskie Kęty Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej w Kętach ul. Kościuszki 29
małopolskie Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. S. Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2
małopolskie Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34
małopolskie Kraków Technikum TEB Edukacja Zacisze 8
małopolskie Kraków III Liceum Ogólnokształcące im . J. Kochanowskiego w Krakowie os. Wysokie 6
małopolskie Kraków XII Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida w Krakowie os. Kolorowe 29 a
małopolskie Kraków Zespół Szkół Energetycznych ul. Loretańska 16
małopolskie Kraków IX Liceum Ogólnokształcące ul. K.Czapińskiego 5
małopolskie Kraków Liceum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie ul. Piotra Michałowskiego 10
małopolskie Kraków IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królów Polskich w Krakowie u. Basztowa 17
małopolskie Kraków I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. X.B.W. Ignacego Krasickiego ul. Dunajewskiego 6
małopolskie Kraków Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie os. Tysiąclecia 38
małopolskie Kraków II Liceum Ogólnokształcące im.  Króla Jana III Sobieskiego Ul. Sobieskiego 9
małopolskie Kraków Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie ul. Macieja Miechowity 8
małopolskie Kraków XIV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Krakowie ul. Chełmońskiego 24
małopolskie Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Grzegórzecka 24
małopolskie Kraków XLIV Liceum Ogólnokształcące im.Ks.Stanisława Konarskiego ul.Bernardyńska 7
małopolskie Kraków Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie os. Szkolne 26
małopolskie Kraków IV Liceum Ogólnokształcące ul. Krzemionki 11
małopolskie Kraków Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie ul. Mlaskotów 6
małopolskie Kraków VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie ul. Wąska 7
małopolskie Kraków Zaspół Szkół Ogólnokształcących nr 19 os.Willowe 1
małopolskie Kraków X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ul. Wróblewskiego 8
małopolskie Kraków XV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie al. Dygasińskiego 15
małopolskie Kraków Zespół Szkół Łączności ul. Monte Cassino 31
małopolskie Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Grzegórzecka 24
małopolskie Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 XXX Liceum Ogólnokształcące os. Dywizjonu 303 bl. 66
małopolskie Kraków Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. St. Konarskiego ul. Akacjowa 5
małopolskie Kraków Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 Os. Złota Jesień 16
małopolskie Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego plac Na Groblach 9
małopolskie Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej ul. Skarbińskiego 5
małopolskie Kraków XVII Liceum Ogólnokształcące ul. Złoty Róg 30
małopolskie Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12
małopolskie Kraków VII Prywatne Liceum im. Mikołaja Reja ulica Grodzka 60
małopolskie Kraków Zespół Szkół Łączności ul. Monte Cassino 31
małopolskie Kraków Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 ul. Kapucyńska 2
małopolskie Kraków XXIII Liceum Ogólnokształcące im. płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego ul. Seniorów Lotnictwa 5
małopolskie Kraków Publiczne Liceum  Ogólnokształcące Specjalne ul.Siostry Faustyny 3
małopolskie Kraków Zespół Szkół Chemicznych ul. Krupnicza 44
małopolskie Kraków XI Liceum Ogólnokształcące im. M. Dąbrowskiej w Krakowie os. Teatralne 33
małopolskie Kraków VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące ul. Karmelicka 45
małopolskie Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego plac Na Groblach 9
małopolskie KRAKÓW KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEJ RODZINY Z NAZARETU UL. PĘDZICHÓW 13
małopolskie Kraków I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego al. Dygasińskiego 5b
małopolskie Kraków XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte ul. Sądowa 4
małopolskie Kraków XXI Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza-Witkacego os Tysiąclecia 15
małopolskie Krościenko nad Dunajcem LO im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n.D ul. Zdrojowa11
małopolskie Krynica-Zdrój Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju ul. Nadbrzeżna 3
małopolskie Krynica-Zdrój Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju ul. Nadbrzeżna 3
małopolskie Libiąż Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Libiążu ul. Heleny Kmieć 2
małopolskie Limanowa Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej Jana Pawła II 42a
małopolskie Limanowa Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej ul. Jana Pawła II 42 A
małopolskie Limanowa I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Limanowej ul. Orkana 1
małopolskie Liszki Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” Piekary 2
małopolskie Miechów Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki ul. Konoponickiej 2
małopolskie Muszyna Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie ul. Rynek 13
małopolskie Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18
małopolskie Myślenice Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Jagiellońska 8
małopolskie Niepołomice Zespół Szkół im.Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach Plac Kazimierza Wielkiego 1
małopolskie Nowy Sącz Prywatne Technikum Ekonomiczne w Nowym Sączu Ul.Kochanowskiego 3
małopolskie Nowy Sącz Zespół Szkół Katolickich im. bł. Piotra Jerzego Frassati w Nowym Sączu Plac Kolegiacki 2
małopolskie Nowy Sącz Zespół Szkół Ekonomicznych ul.Grodzka 34
małopolskie Nowy Sącz Elitarne Liceum Ogólnokształcące ul. Zielona 27
małopolskie Nowy Sącz Zespół Szkół Nr 1 im. KEN w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 84
małopolskie Nowy Sącz Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen Józefa Kustronia w Nowym Sączu ul. Limanowskiego 4, 33-300 Nowy Sącz
małopolskie Nowy Sącz II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej ul. Żeromskiego 16
małopolskie Nowy Sącz Zespół Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego ul. Jagiellońska 63
małopolskie Nowy Sącz I  Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza ul. Długosza 5
małopolskie Nowy Targ Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2  im.Św.Jadwigi Królowej ul.Ludźmierska 32
małopolskie Nowy Targ Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Pl. Krasińskiego 1
małopolskie Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej ul. Żeromskiego 1
małopolskie Olkusz Zespół Szkół nr 3 im. A.Kocjana ul.Nullo 32
małopolskie Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego Korczaka 7
małopolskie Oświęcim Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych nr 2 ul. Bema 8
małopolskie Oświęcim Liceum Ogólnokształcące im. ks. S. Konarskiego w Oświęcimiu ul Konarskiego 24
małopolskie Oświęcim Liceum Ogólnokształcące im. ks.Stanisława Konarskiego ul. Stanisława Konarskiego 24
małopolskie Rabka-Zdrój I LO im. E. Romera ul. Jana Pawła II 41
małopolskie Rabka-Zdrój Zespół Szkół w Rabce-Zdroju im. ks. prof. Józefa Tischnera ul. Kościuszki 9
małopolskie Skawina Liceum Ogólnokształcące im.Marii Skłodowskiej-Curie ul.Żwirki i Wigury 17
małopolskie Skawina Liceum Ogólnokształcące im.Marii Skłodowskiej-Curie ul.Żwirki i Wigury 17
małopolskie Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Walerego Goetla ul. Kościelna 5
małopolskie Sucha Beskidzka Liceum Ogólnokształcące  nr I im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. płk. T. Semika 1
małopolskie Szczucin Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych ul. Witosa 2
małopolskie Świątniki Górne Zespół Szkół w Świątnikach Górnych ul. Bruchnalskiego 35
małopolskie Tarnów Zespół Szkół Plastycznych ul. Westwalewicza 6
małopolskie Tarnów III LO im. Adama Mickiewicza w Tarnowie ul. Brodzińskiego 6
małopolskie Tarnów III LO im. Adama Mickiewicza w Tarnowie ul. Brodzińskiego 6
małopolskie Tarnów V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Tarnowie ul. Rejtana 20
małopolskie Tarnów Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych ul. Szujskiego  13
małopolskie Tarnów Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych ul. Szujskiego  13
małopolskie Tarnów Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Mickiewicza 16
małopolskie Tarnów I Liceum Ogólnokształcące im.K.Brodzińskiego ul. Piłsudskiego 4
małopolskie Tarnów IV Liceum Ogólnokształcace w ZSO nr 1 ul.Norwida 22
małopolskie Tarnów XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Tarnowie al. Solidarności 18
małopolskie Trzebinia Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini ul. Gwarków 3
małopolskie Trzebinia Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini Głogowa 12
małopolskie Wadowice I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity ul. Mickiewicza 16
małopolskie Wadowice Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 ul. Zegadłowicza 36
małopolskie Wieliczka Liceum Ogólnokształcące im Jana Matejki ul. Piłsudskiego 18
małopolskie Zakopane Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Słoneczna 1
małopolskie Zakopane Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych ul. Partyzantów 1/5
małopolskie Zakopane Regionalne Liceum Ogólnokształcące ul. Tytusa Chałubińskiego 30
mazowieckie Białobrzegi Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej ul Targowicka 3
mazowieckie Ciechanów I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie ul. 17 Stycznia 66
mazowieckie CIECHANÓW Zespół Szkół nr 2 Orylska 9
mazowieckie Garwolin Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie ul. Długa 35
mazowieckie Gąbin Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie ul. Staszica 1
mazowieckie GRÓJEC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PIOTRA SKARGI POŚWIĘTNE 17, 05-600 GRÓJEC
mazowieckie Iłża Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Iłży ul. Jakuba Starszego 6
mazowieckie Kozienice Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich Warszawska 72
mazowieckie Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego Ul. Warszawska 25
mazowieckie Legionowo Zespół Szkół nr2 im. Króla Jana III Sobieskiego ul.Królowej Jadwigi 11
mazowieckie Legionowo Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie ul. Piłsudskiego 26
mazowieckie Legionowo Zespół Szkół Salezjańskich ul. Mickiewicza 35A
mazowieckie Lipsko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku ul. Zwoleńska 12
mazowieckie Łazy Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im.bł. ks. Jerzego Popiełuszki ul. Wiejska 2
mazowieckie ŁOSICE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŁOSICACH SZKOLNA 3
mazowieckie Maków Mazowiecki Liceum Ogólmokształcące nr 1 ul. Kopernika 2
mazowieckie Milanówek Zespół Szkół nr 1 w Milanówku ul. Piasta 14
mazowieckie Mińsk Mazowiecki Zespół SZkół Ekonomicznych ul. Z. Kazikowskiego 18
mazowieckie Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7A
mazowieckie Mława I Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego Wyspiańskiego 1
mazowieckie Mława I Liceum Oólnokształcące im. St. Wyspiańskiego Ul. Wyspiańskiego 1
mazowieckie Ostrołęka II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce ul.Romualda Traugutta 2
mazowieckie Ostrołęka I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema ul. Traugutta 1
mazowieckie Otwock Liceum Ogólnokształcące nr III im. Juliusza Słowackiego Słowackiego 4/10
mazowieckie Otwock Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego ul. Filipowicza 9
mazowieckie Piaseczno IV Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej Ul. Chyliczkowska 17
mazowieckie Piastów Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Piastowie ul. 11-go listopada 2A
mazowieckie Pionki Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Pionkach ul. Aleje Lipowe 23
mazowieckie Płock Liceum Ogólnokształcące  im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku ul. Małachowskiego 1
mazowieckie Płock Zespół Szkół nr 5 w Płocku im. Aleksandra Macieszy ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 2a
mazowieckie Płock Zespoł Szkół nr 3 Łukasiewicza 11
mazowieckie Płock Zespół Szkół nr 6 w Płocku ul. 3 Maja 4
mazowieckie PŁOŃSK Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku ul. Sienkiewicza 8
mazowieckie Płońsk Zespół Szkół nr 2 im. Leona Rutkowskiego ul. ks. Jerzego Popiełuszki 14
mazowieckie Płońsk I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. Płocka 56
mazowieckie Pruszków Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 23 w Pruszkowie ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10
mazowieckie Pruszków Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki Pruszków ul.Kościuszki 38
mazowieckie PRZASNYSZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI 15
mazowieckie Radom IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Dra Tytusa Chałubińskiego ul. Mariacka 25
mazowieckie Radom III Liceum Ogólnokształcące im. płk. D. Czachowskiego ul. Traugutta 44
mazowieckie Radom Zespół Szkół Elektronicznych Sadkowska 19
mazowieckie Radom VI LO im.Jana Kochanowskiego ul.Kilińskiego 25
mazowieckie Radom I Liceum Ogólnokształcące im. Mikolaja Kopernika Żeromskiego 10
mazowieckie Radom V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im R. Traugutta w Radomiu ul Traugutta 52 a
mazowieckie Radzymin Loceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida ul. Konstytucji 3 Maja 26
mazowieckie Siedlce IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach ul. Sokołowska 161B
mazowieckie Siedlce II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach ul. B.Prusa 12
mazowieckie Siedlce I liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Floriańska 10
mazowieckie Siedlce I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny Ul. B-pa Ignacego Świrskiego 54
mazowieckie Siedlce II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach ul. B.Prusa 12
mazowieckie Siedlce, IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach ul. Sokołowska 161B
mazowieckie Sierpc Liceum Ogólokształcące im mjraH.Sucharskiego Sucharskiego 2
mazowieckie Sochaczew Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sochaczewie 15sierpnia 4
mazowieckie Sochaczew Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie Chopina 99a
mazowieckie Sokołów Podlaski I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Sadowa 11
mazowieckie Sokołów Podlaski Zespół Szkół Nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim ul. M.Curie-Skłodowskiej 24
mazowieckie Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek Ul. Szkolna 2
mazowieckie Warka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1PLM „Warszawa” w Warce ul. Obwodowa 2
mazowieckie Warszawa LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego ul. Samuela Bogumiła Lindego 20
mazowieckie Warszawa Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 42 Iwicka 47B
mazowieckie Warszawa XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida Obozowa 60
mazowieckie Warszawa LI LO im. Tadeusza Kościuszki ul. Kadrowa 9
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Wiśniowa 56
mazowieckie Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1
mazowieckie Warszawa Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „Kąt” ul. Zorzy 17
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Nr 26 ul. Urbanistów 3
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5
mazowieckie Warszawa VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana ul. Wiktorska 30/32
mazowieckie Warszawa XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego Ul. Halna 20
mazowieckie Warszawa XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego Ul. Halna 20
mazowieckie Warszawa 28 Liceum Ogólnokształcące Wiktorska 99
mazowieckie Warszawa Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 17 Ul. Stefana Batorego 14
mazowieckie Warszawa XXIII Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie ul. Naddnieprzańska 2/4
mazowieckie Warszawa XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Warszawie Kiwerska 3
mazowieckie Warszawa LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry Ul. Miła 7
mazowieckie Warszawa CV Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta ul. Van Gogha 1
mazowieckie Warszawa Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Meridian ul. Gładka 31
mazowieckie Warszawa Młodzieżowy Ośrodek Sicjoterapii nr 2 ‚Kąt’ Zorzy 17
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Nr 7 im. Szczepana Bońskowskiego Chłodna 36/46
mazowieckie Warszawa XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego Gandhiego 13
mazowieckie Warszawa CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im Roberta Schumana Olgierda 35/41
mazowieckie Warszawa IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej ul. Hoża 88
mazowieckie Warszawa Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. R. Archutowskiego Dewajtis 3
mazowieckie Warszawa LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego ul. Dembowskiego 1
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego ul. Odrowąża 75
mazowieckie Warszawa XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Zakrzewska 24
mazowieckie Warszawa Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Kolegium Św. Stanisława Kostki KSW ul. Bobrowiecka 9 bud. A
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego Warszawa, ul. F. Joliot-Curie 13
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół nr 22 ul. Konopczyńskiego 4
mazowieckie Warszawa XVI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi i. Stefanii Sempołowskiej ul. ks. J. Popiełuszki
mazowieckie Warszawa XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Herberta ul. Fundamentowa 38/42
mazowieckie Warszawa Liceum Filmowe z Oddziałami Dwujęzycznymi przy Warszawskiej Szkole Filmowej ul. Gen. J. Zajączka 7
mazowieckie Warszawa 72 LO im. gen. Jakuba Jasińskiego ul. Grochowska 346/346
mazowieckie Warszawa Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Międzynarodowymi ul Czerniakowska 137
mazowieckie Warszawa XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Grójecka 93
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół nr 49 w Warszawie Tołstoja 2
mazowieckie Warszawa Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza ul. Moliera 4/6
mazowieckie Warszawa XVIII L.O. im. Jana Zamoyskiego ul. Smolna 30
mazowieckie Warszawa XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy w Warszawie ul. Zbaraska, 1
mazowieckie Warszawa LXI Liceum Ogólnokształcące im. Janiny Zawadowskiej przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr 1 „SOS” Rzymowskiego 36
mazowieckie Warszawa LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Hoża 11/15
mazowieckie Warszawa XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie Nowowiejska 37A
mazowieckie Warszawa XLVIII Liceum Ogólnokształcące  im. Edwarda Dembowskiego  w Warszawie Szczęśliwicka 50/54
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół nr 59 Sobieskiego 68
mazowieckie Warszawa XXXV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa Zwycięzców 7/9
mazowieckie Warszawa II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego ul. Myśliwiecka 6
mazowieckie Warszawa Szkoła Liderów Liceum Ogólnokształcące ul. Bobrowiecka 9
mazowieckie WARSZAWA LO nr 50 SKiE Kolektorska 9/11
mazowieckie Warszawa LO Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II ul. Grzegorzewskiej 10
mazowieckie Warszawa LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha ul. Hirszfelda 11
mazowieckie Warszawa XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego ulica Świętokrzyska 1
mazowieckie Warszawa XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego Wiertnicza 26
mazowieckie Warszawa Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 76 im. Wisławy Szymborskiej ul. Rogatkowa 50
mazowieckie Warszawa IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicz w Warszawie 03-914 Warszawa, ul. Saska 59
mazowieckie Warszawa XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa – Kuli Oszmiańska  23/25
mazowieckie Warszawa I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI im. BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO Felinskiego 15
mazowieckie Warszawa XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti ul. L. Staffa 111
mazowieckie Warszawa III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego ul. Rogalińska 2
mazowieckie Warszawa CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia w Warszawie Złota 58
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska 60
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 Stawki 10
mazowieckie Warszawa XLIX  Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J.W. Goethego ul. Juliot-Curie 14
mazowieckie Warszawa LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie ul. Narbutta 31
mazowieckie Warszawa LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej ul.Anieli Krzywoń 3
mazowieckie Warszawa LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema ul. Marynarska 2/6
mazowieckie Warszawa VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Warszawie ul. Wawelska 46
mazowieckie Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Jagiellońska 38
mazowieckie Warszawa Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PJATK Szczęśliwicka 33a
mazowieckie Warszawa CXXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, im. Ignacego Domeyki ul. Staffa 3/5
mazowieckie Warszawa Bednarska Szkoła Realna ul. Kawalerii 5
mazowieckie Warszawa LXXV L.O. im. Jana III Sobieskiego Czerniakowska 128
mazowieckie Warszawa Społeczne Liceum Ogólnokształcace nr 3 STO Białostocka 4
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku ul. Gładka 16
mazowieckie Warszawa CLV Liceum Ogólnokształcące im.  Bohaterek Powstania Warszawskiego Żywnego 25
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Społecznych STO im. Pawła Jasienicy ul. Nowowiejska 5
mazowieckie Warszawa Akademickie Liceum Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie ul. Kawęczyńska 36
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska 1/3
mazowieckie Warszawa Liceum Sióstr Zmartchwywstanek Krasińskiego 31
mazowieckie Warszawa L LO im. Ruy Barbosy z Oddziałami Integracyjnymi Ul. Burdzińskiego 4
mazowieckie Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. J. P. Woronicza 8
mazowieckie Warszawa XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja PL. Małachowskiego 1
mazowieckie Warszawa XLII LO im. M. Konopnickiej ul. Madalińskiego 22
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej al. Stanów Zjednoczonych 24
mazowieckie Warszawa XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16
mazowieckie Warszawa Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” ul Hawajska 14 a
mazowieckie Warszawa CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Świętokrzyska 18A
mazowieckie Warszawa 44 Liceum Ogólnokształcące im.A. Dobiszewskiego ul.Dolna 6
mazowieckie Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Warszawa ul. Sienna 53
mazowieckie Warszawa XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Józefa Bema 76
mazowieckie Warszawa V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie Nowolipie 8
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Nr 18 Żeromskiego 81
mazowieckie Warszawa XVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie ul. Elektoralna 5/7
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół nr 21 ul. Saska 78
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka Kasprzaka 19/21
mazowieckie Warszawa I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji ul. Zawiszy 13
mazowieckie Warszawa Dwujęzyczne Gimnazjum Mentis w Warszawie Piwoniowa 18
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I.Witkiewicza ul. Elbląska 51
mazowieckie Warszawa XCIV  Liceum Ogólnokształcące im. Gen. St. Maczka ul. Gwiaździsta 35
mazowieckie Warszawa XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego ul. Wolność 1/3
mazowieckie Węgrów I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 3
mazowieckie Wiązowna Zespół Szkół Specjalnych  Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagóru Zagórze
mazowieckie Wyszków I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie ul. 11 Listopada 1
mazowieckie Żyrardów Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. J. J. Kacperskiej 6a
opolskie Brzeg I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego ul. Armii Krajowej 7
opolskie Brzeg II Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta ul. 1-Maja 7
opolskie Dobrzeń Wielki Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim ul. Namysłowska 94
opolskie Głogówek Zespół Szkół w Głogówku ul. Powstańców 34
opolskie Gogolin Zespół Szkół w Gogolinie ul. Szkolna 27
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19
opolskie Kędzierzyn-Koźle I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu Ul. Piramowicza 36
opolskie Kędzierzyn-Koźle Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte ul. Bohaterów Westerplatte 1
opolskie Kędzierzyn-Koźle Zespół Szkół Nr 3 im. Mikołaja Reja ul. Sławięcicka 79
opolskie Kluczbork Zespół Szkół Licealno- Technicznych ul. Sienkiewicza 20
opolskie Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształcacych im. Adama Mickiewicza w Kluczborku ul. Mickiewicza 10
opolskie Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im J.Iwaszkiewicza ul.Mickiewicza 12
opolskie Namysłów Zespół Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 Roku ul. Pułaskiego 10
opolskie Nysa Diecezjalne Liceum Humanistyczne św. Piotra 1a
opolskie Nysa Zespół Szkół i Placówek Artystycznych Grodzka 19
opolskie Nysa Zespoł Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie Ul. Rodziewiczówny 1
opolskie Nysa Zespół Szkół Ogólnokształcących Sobieskiego 2
opolskie Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie ul. Powstańców Śląskich 4
opolskie Olesno Zespół Szkół im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2
opolskie Opole Zespół Szkół Ekonomicznych im.Gen.Stefana Roweckiego „Grota” Ul.Kościuszki 43, Opole
opolskie Opole Zespół Szkół Zawodowych nr 4 ul. Hallera 4
opolskie OPOLE ZESPÓŁ  SZKÓŁ  ELEKTRYCZNYCH  IM.  T. KOŚCIUSZKI  W  OPOLU UL. KOŚCIUSZKI 39-41
opolskie Opole Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące WSERO ul. Drobiarska 2,  Opole
opolskie Opole Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego ul. Strzelców Bytomskich 10
opolskie Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Dubois 28
opolskie Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V ul. Kościuszki 14
opolskie Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II w Opolu ul. Kazimierza Pułaskiego 3
opolskie Opole Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu ul. Osmańczyka 22
opolskie Ozimek Zespół Szkół w Ozimku Ul. Częstochowska 24
opolskie Praszka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ul. Sportowa 8
opolskie Praszka I LO im. Powstańców Śl. w Praszce ul. Kaliska 38
opolskie PRÓSZKÓW ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JÓZEFA WARSZEWICZA W PRÓSZKOWIE UL. POMOLOGIA 11
opolskie Prudnik Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Prudniku ul. Gimnazjalna 1
opolskie Strzelce Opolskie Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Krakowska 38
opolskie Zawadzkie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Krótka 1
podkarpackie Boguchwała Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale ul. Suszyckich 9
podkarpackie Czudec Zespół Szkół ul. Parkowa 7
podkarpackie Dębica II Liceum Ogólnokształące im ks Twardowskiego w Dębicy Sportowa 24
podkarpackie Dębica I Liceum Ogólnokształcące im. króla Władysława Jagiełły ul. Słowackiego 9
podkarpackie Jarosław I Liceum Ogólnokształcące im. M.Kopernika ul.3-go Maja 4
podkarpackie Jarosław Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego w Jarosławiu ul. Św. Ducha 1
podkarpackie Jasło II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle ul. Floriańska 24
podkarpackie Jasło I Liceum Ogólnokształcące im. Króla St. Leszczyńskiego ul. Czackiego 4
podkarpackie Jedlicze Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej  w Jedliczu ul. Dubisa 7
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8
podkarpackie Kołaczyce Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Aleja Jana Pawła II 3
podkarpackie Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Krośnie ul. Piotra Skargi 2
podkarpackie Krosno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 ul, Rzeszowska 10
podkarpackie Krosno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. I.Łukasiewicza ul.Boh.Westerplatte 20
podkarpackie Krosno Zespół Szkół Muzycznych w Krośnie sekretariat@zsmkrosno.pl
podkarpackie Krosno Miejski Zespół Szkół Nr 4 w Krośnie- II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja w Krośnie ul. Kisielewskiego 18
podkarpackie Leżajsk Zwspół Szkół Licealnych im B. Chrobrego ul. Skłodowskiej 6
podkarpackie Lubaczów Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie ul. Kościuszki 161
podkarpackie Lubaczów Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie ul.Kościuszki 26
podkarpackie Łańcut II Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie Grunwaldzka 11
podkarpackie Miejsce Piastowe Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych u. Ks. Bronisława Markiewicza 25 B, Miejsce Piastowe
podkarpackie Mielec I Liceum Ogólnokształcące im. S. Konarskiego w Mielcu Jędrusiów 1
podkarpackie Mielec Zespół Szkół Technicznych w Mielcu ul. Jagiellończyka 3
podkarpackie Mielec II Liceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika ul.Żeromskiego 28
podkarpackie Nisko Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Plac Wolności 3
podkarpackie Nowa Sarzyna Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Nowej Sarzynie ul. I. Łukasiewicza 3
podkarpackie Przemyśl Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących ul. Jana Kilińskiego 10
podkarpackie Przemyśl I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu ul.Słowackiego 21
podkarpackie Przeworsk Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku Szkolna 6
podkarpackie Ropczyce Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Mickiewicza 12
podkarpackie Rymanów Zespół Szkół Pyblicznych LO im.Stanisława Wyspiańskiego ul.Szkolna 2
podkarpackie RZESZÓW IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. MIKOŁAJA KOPERNIKA ul. gen. J. Dąbrowskiego 82
podkarpackie Rzeszów Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie ul. Spytka Ligęzy 12
podkarpackie Rzeszów Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek ul. ks. Jałowego 1
podkarpackie Rzeszów Zespół Szkół Nr 1 ul. Towarnickiego 4
podkarpackie Rzeszów Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie Al. Rejtana 16C
podkarpackie Rzeszów IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie ul. Orzeszkowej 8a
podkarpackie Rzeszów Akademickie Liceum Ogólnokształcące ul. Antoniego Kopaczewskiego 2
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego 3 Maja 15
podkarpackie Rzeszów II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. płk. Leopolda Lisa-Kuli ul. Ks. J. Jałowego 22
podkarpackie Rzeszów Zespół Szkół Sportowych Hetmańska 38
podkarpackie Rzeszów III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Szopena 11
podkarpackie Sanok I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej ul.Zagrody 1
podkarpackie Sanok II Liceum Ogólnokształcące ul. Mickiewicza 11
podkarpackie Sanok Zespół Szkół Nr 2 im. Grzegorza z Sanoka ul. Stróżowska 15
podkarpackie Sędziszów Młp. Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim ul. Fabryczna 5
podkarpackie Stalowa Wola Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Wojska Polskiego 9
podkarpackie Stalowa Wola Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza kościuszki w Stalowej Woli ul. 1-Go Sierpnia 26
podkarpackie Stalowa Wola Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli ul. Kwiatkowskiego 1
podkarpackie Stalowa Wola ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH – LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ul. Staszica 5
podkarpackie Strzyżów Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie Ul. Mickiewicza 11
podkarpackie Tarnobrzeg Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu ul. Kopernika 18, 39 -400 Tarnobrzeg
podkarpackie Tarnobrzeg Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu ul. Jasińskiego 23
podkarpackie Tarnobrzeg Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 ul. Św.Barbary 1B
podkarpackie Tarnobrzeg Zespół Szkół Społecznych nr 1 Dominikańska 7
podkarpackie Tarnobrzeg Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia ul. Wyspiańskiego 12
podkarpackie Ustrzyki Dolne Zespół Szkół Licealnych im. Józefa Piłsudskiego ul. Kopernika 4
podlaskie Augustów Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie ul. Śródmieście 31
podlaskie Augustów II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie al.K. Wyszyńskiego 1
podlaskie Białystok XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku ul. Grottgera 9
podlaskie Białystok Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku ul. Bema 105
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Białymstoku ul. Zwierzyniecka 9A
podlaskie Białystok VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Warszawska 8
podlaskie Białystok III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku ul. Pałacowa 2/1
podlaskie Białystok Zespół Szkół Gastronomicznych ul. Knyszyńska 12
podlaskie Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok ul. Brukowa 2
podlaskie Białystok Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku ul. Narewska 11
podlaskie Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul.  Brukowa 2
podlaskie Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im.Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku ul. Piastowska 5
podlaskie Białystok Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej Wiejska 45A
podlaskie Białystok Zespół Szkół Społecznych Fundacji Edukacji „Fabryczna 10” w Białymstoku Fabryczna 10
podlaskie Białystok VII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku ul. Wierzbowa 7
podlaskie Bielsk Podlaski II LO z BJN im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim ul. Kopernika 4
podlaskie Bielsk Podlaski I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. 11 listopada 6
podlaskie Ciechanowiec Zespół Szkół Ogólnokszłcących i Zawodowych w Ciechanowcu ul.Szkolna 8
podlaskie Czyżew Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Ul. Niepodległości 3
podlaskie Dąbrowa Białostocka Zespół Szkół im. Gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej ul. 1000-lecia PP, 24
podlaskie Drohiczyn Liceum Ogólnokształcące Benedykta w Drohiczynie Kraszewskiego 4
podlaskie Hajnówka Zespół Szkół Ogólnokształcących Ul. Piłsudskiego 7
podlaskie Hajnówka II Liceum Ogólnokształcące z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego ul. Piłsudskiego 3
podlaskie Kolno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kolnie ul. Wojska Polskiego34
podlaskie Łomża Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łomży 1 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza  Kościuszki ul. Bernatowicza 4
podlaskie Łomża II Liceum Ogólnokształcące im.Marii Konopnickiej w Łomży pl. Kościuszki 3
podlaskie Łomża II Liceum Ogólnokształcące Plac Kościuszki 3
podlaskie Łomża Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego ul. Sadowa 12
podlaskie Łomża Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących im. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 5 ul. Przykoszarowa 22
podlaskie Łomża Akademicka Szkoła Ponadgimnazjalna w Łomży Studencka 19
podlaskie Mońki ZSOiZ w Mońkach ul. Tysiąclecia 15
podlaskie Siemiatycze Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Kościuszki 43
podlaskie Suwałki Akademicki Zespół Szkół w Suwałkach przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach VII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Suwałkach ul. Noniewicza 10
podlaskie Suwałki Zespół Szkół nr 1 w Suwałkach III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach ul. Noniewicza 83
podlaskie Suwałki I Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej Adama Mickiewicza 3
podlaskie Suwałki Zespoł Szkół nr 2 Kościuszki 36
podlaskie Wysokie Mazowieckie Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych ul. 1000- lecia 15
podlaskie Zambrów Zespół Szkół Ogólnoszkatłcących w Zambrowie ul. Marii  Konopnickiej  16
pomorskie Chojnice II Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Andersa ul. Świętopełka 1
pomorskie Czersk Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola ul. Szkolna 3
pomorskie Człuchów Zespół Szkól Społecznych „STO” ul. Sobieskiego 7a
pomorskie Człuchów Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących Kusocińskiego 1
pomorskie Człuchów Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków Koszalińska 2b
pomorskie Dzierzgoń Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu ul. T. Zawadzkiego ,Zośki, 15
pomorskie Gdańsk Liceum Ogólnokształcące nr 24 ul. Wodnika 57
pomorskie Gdańsk XIX Liceum Ogólnokształcące ul. Pestalozziego 11/13
pomorskie Gdańsk X Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku ul. Kościuszki 8b
pomorskie Gdańsk Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego ul. Gnilna 3
pomorskie Gdańsk Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista” w Gdańsku ul. Gdyńskich Kosynierów 11/8
pomorskie Gdańsk TEB Edukacja Technikum Gdańsk ul. Dmowskiego 16A
pomorskie Gdańsk International School of Gdańsk Ul. Sucha 29
pomorskie Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne ul.Osiek 11/12
pomorskie Gdańsk V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130
pomorskie Gdańsk IX LO im. Krzysztofa Kolbergera w Gdańsku Gdańsk ul. Wilka Krzyżanowskiego 8
pomorskie Gdańsk I Liceum Ogólnokształcące im. Mikolaja Kopernika ul Wały Piastowskie 6
pomorskie Gdańsk VII LO im. Józefa Wybickiego w ZSO Nr 7 w Gdańsku ul. Chałubińskiego 13
pomorskie Gdańsk VIII Liceum Ogólnokształcące im. KEN Kartuska 128
pomorskie Gdańsk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 Dobrowolskiego 6
pomorskie Gdańsk III Liceum Ogólnokształcące im. Boh. Westerplatte Gdańsk, ul. Topolowa 7
pomorskie Gdańsk II Liceum Ogólnokształcące im. dr W. Pniewskiego ul. Pestalozziego 7/9
pomorskie Gdynia Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. A. Mickiewicza w Gdyni ul. Wolności 22 B
pomorskie Gdynia X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej Władysława IV 58
pomorskie Gdynia Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni Orłowska 39
pomorskie Gdynia VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego ul.Kopernika 34
pomorskie Gdynia Ogólnokształcące Liceum Jezuitów Gdynia ul.Tatrzańska 35
pomorskie Gdynia 17 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni 10 Lutego 26
pomorskie Gdynia I Akademickie Liceum Ogólnokształcące ul. Narcyzowa 6
pomorskie Gdynia Zespół Szkół Katolickich Plac Św. Andrzeja 2
pomorskie Gdynia XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im Mikołaja Kopernika w Gdyni Wejherowska 55
pomorskie Gdynia III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni im. Marynarki Wojennej RP ul. Legionów 27
pomorskie Gdynia IX Liceum Ogólnokształcące ul. Orłowska 57
pomorskie Kartuzy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach ul. Klasztorna 4
pomorskie Kwidzyn Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Kwidzynie Ul. Konarskiego 12
pomorskie Kwidzyn Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów ul.Chopina 4
pomorskie Kwidzyn liceum Ogólnokształcące numer 2 ul.Słoneczna 2
pomorskie Lębork Społeczne Liceum Ogólnokształcące ul. Okrzei 8
pomorskie Lębork Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Marcinkowskiego 1
pomorskie Lębork I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Dygasińskiego 14
pomorskie Malbork II Liceum Ogólnokształcące Aleja Wojska Polskiego 493
pomorskie Malbork I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Malborku 17-go Marca 6
pomorskie Puck I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18
pomorskie Reda Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Łąkowa 36/38
pomorskie Rumia I Liceum Ogólnokształcące im. Książąt Pomorskich w Rumi ul. Starowiejska 4
pomorskie Słupsk I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku ul. Szarych Szeregów 15
pomorskie Słupsk II Liceum Ogólnokształcące ul. Mickiewicza 32
pomorskie Słupsk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr.1 Szczecińska 60
pomorskie Sopot II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Al. Niepodległości 751
pomorskie Sopot Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Książąt Pomorskich 16-18
pomorskie Starogard Gdański I liceum Ogólnoksztłacące im. Marii Skłodowskiej Curie ul. Hallera 34
pomorskie STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH ul. SOBIESKIEGO 6
pomorskie SZTUM ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. J. KASPROWICZA W SZTUMIE SZTUM, UL. KASPROWICZA 3
pomorskie Tczew II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Tczewie ul. Królowej Marysieńki 10
pomorskie Wejherowo Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Wejherowie ul. Bukowa 1
śląskie Będzin I Liceum Ogólnokształcce im. M. Kopernika ul.Kopernika 2
śląskie Będzin II Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego ul. Teatralna 5
śląskie Bielsko Biała VIII Liceum Ogólnokształcące im. Hanny Chrzanowskiej ul Marii Konopnickiej 6
śląskie Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. F.Lechner ul.Broniewskiego 13
śląskie Bielsko-Biała Ośrodek Edukacji „Sokrates” Sp. Z o o ul. 1 Maja 6
śląskie Bielsko-Biała I Liceum Ogólnoksztełcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej ul. Listopadowa 70
śląskie Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Tow. Szkolnego im. M. Reja 43-300 Bielsko-Biała, ul. Modrzewskiego 12
śląskie Bielsko-Biała Zespół Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia im S.Moniuszki ul.Wyspiańskiego 5a
śląskie BIELSKO-BIAŁA BIELSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO I PRAKTYCZNEGO UL. PIASTOWSKA 21
śląskie Bielsko-Biała Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej Nadbrzeżna 12
śląskie Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Krasińskiego 17
śląskie Bielsko-Biała Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kaleckiego ul. Komorowicka 26
śląskie Bielsko-Biała Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Bohaterów Warszawy 20
śląskie Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Lompy 10
śląskie Bielsko-Biała „Edukacja” Liceum Ogolnokształcące ul. 3 Maja 31
śląskie Bielsko-Biała II LO im. Adama Asnyka Ul. Jutrzenki 13
śląskie Bielsko-Biała Zespół Szkół Elektronicznych , Elektrycznych i Mechanicznych Ul. Słowackiego 24
śląskie Bielsko-Biała II Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Bielsku-Biała Ul. Jutrzenki 13
śląskie Bieruń Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu ul. Granitowa 130
śląskie Bieruń Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bieruniu Ul. Licealna 17
śląskie Bytom Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Ludomira Różyckiego ul. Jagiellońska 21-23
śląskie Bytom I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia ul. Strzelców Bytomskich 11
śląskie Chorzów Zespół Szkół technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 w Chorzowie ul. St. Batorego 37
śląskie Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Farna 5 -7
śląskie Chorzów Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące imienia Juliusza Słowackiego ul Dąbrowskiego 36
śląskie Cieszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie pl.Słowackiego 2
śląskie Cieszyn Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie ul. Sienkiewicza 2
śląskie Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika plac Wolności 7b
śląskie Cieszyn Zespół Szkół Ekonomiczo-Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Ciezyńskiej Plac Londzina 3
śląskie Czechowice-Dziedzice Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. M. Konopnickiej 9
śląskie Czerwionka-Leszczyny Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 44-230 Czerwionka -Leszczyny, ul. 3 Maja 42
śląskie Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18
śląskie CZĘSTOCHOWA III Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Biegańskiego ul. Dąbrowskiego 75
śląskie Częstochowa II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta ul. Kilińskiego 62
śląskie Częstochowa IV Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Częstochowie Aleja NMP 56
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Al. Kościuszki 8
śląskie Częstochowa VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe ul. Worcella 22
śląskie Częstochowa V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul Krakowska 29
śląskie Częstochowa Techniczne Zakłady Naukowe im. Gen. Władysława Sikorskiego  w Częstochowie ul. Jasnogórska 84/90
śląskie Częstochowa IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Częstochowie ul. Jasnogórska 8
śląskie Dąbrowa Górnicza II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej ul. Górnicza 17
śląskie Dąbrowa Górnicza V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Kanclerza Jana Zamoyskiego ul. Czapińskiego 8
śląskie Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego ul. Kopernika 40
śląskie Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 ul.Sikornik 34
śląskie Gliwice III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 ul. Syriusza 30
śląskie Gliwice Zespół Szkół Techniczno- Informatycznych Chorzowska 5
śląskie Gliwice V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Struga ul. Górnych Wałów 29
śląskie Gliwice Technikum TEB Edukacja w Gliwicach Akademicka 5
śląskie Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 ul. Kozielska 1a
śląskie Gliwice Górnośląskie Centrum Edukacyjne ul. Okrzei 20
śląskie Gliwice Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul.Warszawska 35
śląskie Gliwice I Liceum Dwujęzyczne Zimnej Wody 8
śląskie Gliwice II Liceum Ogólnokształcące im. Walerego Wróblewskiego Wróblewskiego 9
śląskie Gliwice Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Warszawska 35
śląskie Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół Nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju ul. Graniczna 2
śląskie Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 3 im. S Wyspiańskiego Wrocławska 6
śląskie Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Harcerska 12
śląskie Jaworzno I Liceum Ogólnokształcące im.T. Kościuszki w Jaworznie Licealna 3
śląskie Jaworzno III Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Jaworznie Towarowa 61
śląskie Jaworzno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II ul. Północna 9a
śląskie Jaworzno II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza w Jaworznie ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6
śląskie Katowice Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka w Katowicach ul. Kobylińskiego 4
śląskie Katowice I Zespół Ogólnokształcących Szkół  Społecznych STO Ul.Mikołowska 26
śląskie Katowice ZDZ Technikum Lotnicze ul. Z. Krasińskiego 2
śląskie Katowice Zespół Szkół Plastycznych ul. Ułańska 7a
śląskie Katowice X Liceum Ogólnokształcące im. I.J. Paderweskiego ul. K. Miarki 6
śląskie Katowice Zespół Szkół Ogolnokształcących im. Mikolaja Kopernika Sienkiewicz 74
śląskie Katowice III Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza ul,Mickiewicza 11
śląskie Katowice Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe Sokolska 26
śląskie Katowice VII Liceum Ogólnokształcące ul. Panewnicka 13
śląskie Katowice Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. M.Wańkowicza ul.Witosa 18
śląskie Katowice II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im.  Marii Konopnickiej w Katowicach ul. Głowackiego 6
śląskie Katowice IV LO im. gen. St. Maczka w Katowicach ul. Katowicka 54
śląskie Katowice Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach (IX Liceum Ogólnokształcące) ul. B. Chrobrego 4
śląskie Katowice VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. 3 Maja 42
śląskie Knurów Zespół Szkól im I.J. Paderewskiego ul. 1 Maja 21
śląskie Kozy LO im. K.K. Baczyńskiego ul. Szkolna 20
śląskie Krzepice Zespół Szkół w Krzepicach ul. Ryły 26
śląskie Lubliniec Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu ul. Sobieskiego 22
śląskie Lubliniec Zespół Szkół Ogólnokształcąco- Technicznych ul. ks. płk. J. Szymały 3
śląskie Lubliniec Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu ul. Sobieskiego 22
śląskie Mikołów Zespół Szkół Technicznych Rybnicka 44
śląskie Mikołów Prywatna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi DUAL im. Ojca F. Jordana w Mikołowie pl. Salwatorianów 1
śląskie Mikołów I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki ul. Żwirki i Wigury 25
śląskie Milówka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej ul. Dworcowa 17
śląskie Mysłowice I LO im. T. Kosciuszki w Mysłowicach, ZSO w Mysłowicach ul. Mickiewicza 6-8
śląskie Myszków Liceum Ogólnokształcące im. mjr. H. Sucharskiego ul. 11 listopada 19
śląskie Piekary Śląskie I LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Akademickim Zespole Szkół w Piekarach Śląskich Gimnazjalna 24
śląskie Piekary Śląskie Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich ul. M. Skłodowskiej – Curie 49
śląskie Racibórz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” Zamkowa 1
śląskie Racibórz II Liceum Ogólnokształcące im.  Adama Mickiewicza w Raciborzu ul. Kard.S.Wyszyńskiego 3
śląskie Racibórz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Ul. Kasprowicza 11
śląskie Radzionków Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie Plac Jana Pawła II 8
śląskie Radzionków Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie Plac Jana Pawła II 8
śląskie Radzionków Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie Plac Jana Pawła II 8
śląskie Ruda Śląska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Gustawa Morcinka ulica Jankowskiego 22
śląskie Ruda Śląska ZSO 3 im. Jana Pawła 2 Oświęcimska 90
śląskie Ruda Śląska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im.Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej ILO ul. Mickiewicza 15
śląskie Rybnik Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica Kościuszki 5
śląskie Rybnik Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich ul. Kościuszki 41
śląskie Rybnik Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych ul.Św.Józefa 30
śląskie Rybnik Zespół Szkół Nr 3 w Rybniku V Liceum Ogólnokształcące im. J. Kukuczki ul. Orzepowicka 15a
śląskie Rybnik IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Ul. 1 Maja 91A
śląskie Rybnik Zespół Szkół nr 2 ul. Mikołowska 19
śląskie Rybnik Zespół Szkół Urszulaskich ul. 3 Maja 22
śląskie Sosnowiec Katolickie Liceum Ogólnokształcące im św. Jana Bosko w Sosnowcu ul. Mariacka 18
śląskie Sosnowiec Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 im. St. Staszica Plac zillingera 1
śląskie Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater ul. Parkowa 1
śląskie Sosnowiec IX Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Dormana 9a
śląskie Sosnowiec Centrum Kształcenia Zawodowego i ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64, Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskie ul. Wawel 1
śląskie Sosnowiec Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych Jagiellońska 13
śląskie Szczekociny Zespół Szkół w Szczekocinach ul. Spacerowa 12
śląskie Tarnowskie Góry I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej ul. Opolska 28
śląskie Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach ul. Piłsudskiego 1
śląskie Tarnowskie Góry Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych ul. Legionów 35
śląskie Tarnowskie Góry Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych ul.Legionów 35
śląskie Tychy III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Elfów 62
śląskie Tychy Zespół Szkół im. G. Morcinka nr 1 w Tychach 43-100 Tychy, ul. Wejchertów 20
śląskie Tychy Zespół Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego w Tychach al. Bielska 100
śląskie Tychy Zespół Szkół nr 2 w Tychach ul. Elfów 9
śląskie Tychy II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach ul. Norwida 40
śląskie Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego ul. Korczaka 6
śląskie Wisła Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Władysława Reymonta ul. Reymonta 2
śląskie Wodzisław Śląski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim ul. Wyszyńskiego 41
śląskie Wodzisław Śląski Zespół Szkół Technicznych im. Witolda Pileckiego ul. Pszowska 92
śląskie Zabrze Salezjański Zespół Szkół Publicznych im. św. Dominika Savio ul. Kruczkowskiego 31
śląskie ZABRZE CENTRUM EDUKACJI W ZABRZU 1-go MAJA 12
śląskie Zabrze Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu im. prof. Janusza Groszkowskiego ul. Chopina 26
śląskie Zabrze Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 ul. Sienkiewicza 33
śląskie Zabrze I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi ul. Wolności 323
śląskie Zawiercie Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego Wojska Polskiego 55
śląskie Zawiercie II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu ul. Daszyńskiego 2
śląskie Żarki Zespół Szkól im. Tadeusza Kościuszki ul. Myszkowska 50
śląskie Żory I LO im. Karola Miarki ul. Powstańców 6,
śląskie Żywiec I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Słowackiego 2
świętokrzyskie Bodzentyn Powiatowy Zespół Szkół w Bodzentynie Bodzentyn ulica Suchedniowska 6
świętokrzyskie Busko-Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki al. Mickiewicza 13
świętokrzyskie Chmielnik Zespół Szkół Nr 3 w Chmielniku ul. Dygasińskiego 11
świętokrzyskie JĘDRZEJÓW Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. S. Konarskiego w Jędrzejowie ul. Przypkowskiego 49
świętokrzyskie JĘDRZEJÓW I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA REJA W JĘDRZEJOWIE 11 LISTOPADA, 37
świętokrzyskie Kazimierza Wielka Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie Odonów 54
świętokrzyskie Kielce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 Al. Legionów 4
świętokrzyskie Kielce Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach ul. Słowackiego 5
świętokrzyskie Kielce Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej w Kielcach ul.Św.St. Kostki 17
świętokrzyskie Kielce VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Gagarina 5
świętokrzyskie Kielce I Liceum Ogólnokształcące  im. S. Żeromskiego w Kielcach ul. Ściegiennego 15
świętokrzyskie Kielce Zespół Szkół Elektrycznych ul. Prez. R. Kaczorowskiego 8
świętokrzyskie Kielce III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida Jagiellońska 4
świętokrzyskie Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach ul. Śniadeckich 9
świętokrzyskie Kielce IV Liceum Ogólnokształcące w Kielcach ul. Radiowa 1
świętokrzyskie Kielce Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach ul. Langiewicza 18
świętokrzyskie Końskie II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Sportowa 9
świętokrzyskie Końskie I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Kpt. Stoińskiego 4
świętokrzyskie Opatów Zespół szkół Nr 1 w Opatowie ul. Słowackiego 56
świętokrzyskie Opatów Zespół Szkół Nr 2 w Opatowie ul. Sempołowskiej 1
świętokrzyskie Ostrowiec Św. Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Wł. Broniewskiego w Ostrowcu Św. ul. henryka Sienkiewicza 67A
świętokrzyskie Ostrowiec Świętokrzyski Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Stanisława Staszica ul. Kilińskiego 19
świętokrzyskie Ostrowiec Świętokrzyski Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Joachima Chreptowicza ul. Rosłońskiego 1
świętokrzyskie Ostrowiec-Świętokrzyski Niepubliczne Liceum im. Stanisława Konarskiego ul. Sienkiewicza 65
świętokrzyskie Ożarów Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie Osiedle Wzgórze 54
świętokrzyskie Ożarów Zespół Szkół w Ożarowie im. M. Skłodowskiej-Curie Os. Wzgórze 56
świętokrzyskie Pińczów Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Nowy Świat, 2
świętokrzyskie Połaniec Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK „Jędrusie” w Połańcu ul. Ruszczańska 23
świętokrzyskie Sandomierz I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum ul.Długosza 7
świętokrzyskie Sandomierz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Mickiewicza 9
świętokrzyskie Skarżysko-Kam. I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Skarżysko-Kamienna ul. 1-go Maja 82
świętokrzyskie Skarżysko-Kamienna II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Skarżysku-Kamiennej Al. Piłsudskiego 50
świętokrzyskie Starachowice I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Radomska 37
świętokrzyskie Starachowice II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Szkolna 12
świętokrzyskie Staszów Zespół Szkół im. Stanisława Staszica ul. Koszarowa 7
świętokrzyskie Stąporków Zespół  Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie ul. St. Staszica 4
świętokrzyskie Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 we Włoszczowie im. Hetmana Stefana Czarnieckiego Koniecpolska 40
warmińsko – mazurskie Bartoszyce Liceum Ogólnokształcące im. St. Żeromskiego ul. Monte Cassino 9
warmińsko – mazurskie Działdowo Zespół Szkół Nr1 ul. Grunwaldzka 4
warmińsko – mazurskie Działdowo II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II 13-200 Działdowo, ul. Polna 11
warmińsko – mazurskie Elbląg Zespół Szkół Technicznych w Elblągu ul. Grottgera 71
warmińsko – mazurskie Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI im.  Kazimierza Jagiellończyka 82-300 Elbląg ul. Królewiecka 42
warmińsko – mazurskie Elbląg Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych ul. Rycerska 2
warmińsko – mazurskie Elbląg Zespół Szkół Mechanicznych ul. Komeńskiego 39
warmińsko – mazurskie Elbląg Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im Mikołaja Kopernika w Elblągu ul. Obrońców Pokoju 44
warmińsko – mazurskie Ełk Zespół Szkół nr 5 w Ełku im. Karola Brzostowskiego Gen. Wł. Sikorskiego 5
warmińsko – mazurskie Ełk I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku Piłsudskiego 3
warmińsko – mazurskie Giżycko Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku Ul. Mickiewicza 27
warmińsko – mazurskie Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojeciecha Kętrzyńskiego ul. Traugutta 1
warmińsko – mazurskie Iława Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Sienkiewicza 1
warmińsko – mazurskie Lidzbark Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego ul. Garbuzy 20
warmińsko – mazurskie Lidzbark Warmiński Zespół Szkół Ogólnokształcących imienia Kazimierza Jagiellończyka w Lidzbarku Warmińskim Krasickiego 4
warmińsko – mazurskie Morąg Zespół Szkół Licealnych w Morągu 11 Listopada 7
warmińsko – mazurskie Mrągowo I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte ul. Piotra Sobczyńskiego 1A
warmińsko – mazurskie Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół im. C.K.Norwida – LO ul. 3 Maja 24
warmińsko – mazurskie Olecko I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Ul. Kościuszki 29
warmińsko – mazurskie Olsztyn Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Kołobrzeska 29
warmińsko – mazurskie Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie Al. Sybiraków 3
warmińsko – mazurskie Olsztyn II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Olsztynie ul. Małłków 3
warmińsko – mazurskie Olsztyn XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie Bałtycka 4
warmińsko – mazurskie Olsztyn XI Liceum Ogólnokształcące ul. Kołobrzeska 9
warmińsko – mazurskie Olsztyn ZSO nr 7 w Olsztynie ul. Krasickiego 2
warmińsko – mazurskie Olsztyn Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie Bałtycka 37
warmińsko – mazurskie OLSZTYN PAŃSTWOWE LICEUM PLASTYCZNE IM. ERICA MENDELSOHNA W OLSZTYNIE UL. PARTYZANTÓW 85
warmińsko – mazurskie Olsztyn I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 6
warmińsko – mazurskie Olsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcące chodakowska nr 2 Also.  Piłsudskiego 56
warmińsko – mazurskie Olsztynek Zespół Szkół w Olsztynku ul. Zamkowa 6
warmińsko – mazurskie Orneta Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Warmii w Ornecie ul. 1 maja 28
warmińsko – mazurskie Ostróda Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie ul. Drwęcka 2
warmińsko – mazurskie Pasłęk Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku ul. Jagiełły 30
warmińsko – mazurskie Pasłęk Zespół Szkół w Pasłęku ul. Zwycięstwa 27
warmińsko – mazurskie Pasłęk Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku al. Wojska Polskiego 36
warmińsko – mazurskie Szczytno Zespół Szkół nr 3 Ul Lanca 10
warmińsko – mazurskie Szczytno Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie ul. Mickiewicza 10
warmińsko – mazurskie Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im Gen. Mariusz Zaruskiego w Węgorzewie ul. B. Prusa 10
wielkopolskie Gniezno I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie 62-200 Gniezno, ul. Kostrzewskiego 3
wielkopolskie Gniezno II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie ul. Łubieńskiego 3/5
wielkopolskie Gniezno Akademickie Liceum Milenium ul. Pstrowskiego 3a
wielkopolskie Gostyń Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu ul. Wrocławska 10
wielkopolskie Jarocin I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Ul. Kościuszki 31
wielkopolskie Jarocin Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie ul. Przemysłowa 1
wielkopolskie Jarocin Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego ul. Franciszkańska 2
wielkopolskie Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu ul. Kościuszki 10
wielkopolskie Kalisz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 ul. Rzemieślnicza 6
wielkopolskie Kalisz IV Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kaliszu ul. Widok 96a
wielkopolskie KALISZ II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu ul. Szkolna 5
wielkopolskie Kalisz I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Kaliszu ul. Grodzka 1a
wielkopolskie Kępno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie ul. Sienkiewicza 25
wielkopolskie Kępno Liceum Ogólnokształcące nr I w Kępnie Dąbrowskiego 3
wielkopolskie Koło Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego Blizna 37
wielkopolskie Konin II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego ul. 11 Listopada 7a
wielkopolskie Konin III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida ul. Szymanowskiego 5
wielkopolskie Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie al. Kościuszki 3
wielkopolskie Kościelec Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu ul. Długa 1
wielkopolskie Krotoszyn I Liceum Ogólnpkształcące im. Hugona Kołłątaja ul. Kołłataja 1
wielkopolskie Leszno III  Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie pl. Kościuszki 5
wielkopolskie Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi ul. Bolesława Prusa 33
wielkopolskie Nowy Tomyśl Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych im. M. Kopernika ul. Tysiąclecia 6
wielkopolskie Nowy Tomyśl Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu ul. E. Sczanieckiej 1
wielkopolskie Ostrów Wielkopolski Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek im. Piątki Poznańskiej aleje Słowackiego 33a
wielkopolskie Ostrów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące im.ks.J.Kompałły i W.Lipskiego w Ostrowie Wielkopolskim ul. Gimnazjalna 9
wielkopolskie Ostrów Wlkp. III Liceum Ogólnokształcące ul. Wojska Polskiego 17
wielkopolskie Ostrów Wlkp. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im, Władysława Reymonta w Ostrowie Wlkp. Wrocławska, 48
wielkopolskie PIŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA Al.Powstańców Wlkp.18
wielkopolskie Piła Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Pile ul. Dembowskiego 4
wielkopolskie Piła I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ulica Wincentego Pola 11
wielkopolskie Pleszew Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie ul. Poznańska 38
wielkopolskie Pniewy Zespół Szkół im. E. Sczanieckiej ul. Wolności 10
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Samochodowych ul. Zamenhofa 142
wielkopolskie Poznań Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.  im. M. Karłowicza ul. Solna 12
wielkopolskie Poznań VIII Liceum  Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Cegielskiego 1
wielkopolskie Poznań Liceum im. Matki Jadwigi Borzęckiej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego ul. Głogowska 147
wielkopolskie Poznań Liceum Akademickie Da Vinci ul.  gen. Tadeusza Kutrzeby 10
wielkopolskie Poznań Gimnazjum nr 29 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Charles de Gaulle’a w Poznaniu ul. Tarnowska 27
wielkopolskie Poznań XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Charles de Gaulle’a w Poznaniu ul. Tarnowska 27
wielkopolskie poznań VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki ul.Żeromskiego 8/12,
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. ks. prof. J. Tischnera     Liceum Ogólnokształcące nr 17 os. Czecha 59
wielkopolskie Poznań Liceum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu al. Niepodległości 43
wielkopolskie Poznań IV liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Swojska 6
wielkopolskie Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny ul. Garbary 24
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Komunikacji ul. Fredry 13
wielkopolskie Poznań Technikum Energetyczne im. Henryka Zygalskiego ul. J.H. Dąbrowskiego 163
wielkopolskie Poznań IX  Liceum Ogólnokształcace im.Karola Libelta ul.Warzywna 24
wielkopolskie Poznań X Liceum Ogólnokształcące os. Rzeczypospolitej 111
wielkopolskie Poznań VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu ul. Krakowska 17a
wielkopolskie Poznań Technikum nr 19 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. 28 Czerwca 1956 r. 352/360
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10
wielkopolskie Poznań International School of Poznań ul. Taczanowskiego 18
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego Warzywna 19
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica ul. Marszałkowska 40
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów os. Jana III Sobieskiego 114
wielkopolskie Poznań XV Liceum Ogólnokształcące im. Wiktora Degi w Poznaniu Osiedle Bolesława Chrobrego 107
wielkopolskie Poznań XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JADWIGI I WACŁAWA ZEMBRZUSKICH UL. ŚCIEGIENNEGO 134
wielkopolskie Poznań III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kantego ul. Strzelecka 10
wielkopolskie Poznań 1 Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego ul. Bukowska 16
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im. Joachima Lelewela ul. Działyńskich 4/5
wielkopolskie Poznań V Liceum Ogólmokształcące ul. Zmartwychwstańców 10
wielkopolskie Poznań XXV Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jadwigi Zamoyskiej Ul. Widna 1
wielkopolskie Poznań Zespół SzkóŁ Łączności ul. Przełajowa 4
wielkopolskie Poznań XX Liceum Ogólnokształcące os. Wichrowe Wzgórze 111
wielkopolskie Poznań XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIE W POZNANIU ul. Generała T. Kutrzeby 8
wielkopolskie Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące KSW im.bł.N.Tułasiewiczówny ul. Głogowska 92
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu ul. Rybaki 17
wielkopolskie Słupca Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Plac Szkolny 1
wielkopolskie SOMPOLNO ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH GIMNAZJALNA2
wielkopolskie Szamotuły ZS nr1 – Gimnazjum i Liceum im. Ks. Piotra Skargi w Szamotułach ul. Mickiewicza 9
wielkopolskie Śrem Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Poznańska 11
wielkopolskie Śrem Zespół Szkół Ogólnokształcących Poznańska 11
wielkopolskie Śrem Zespół Szkół Ogólnokształcących Poznańska 11
wielkopolskie Trzcianka Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance ul. Żeromskiego 28
wielkopolskie Turek I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul.Kościuszki 4
wielkopolskie Wągrowiec I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu ul. Klasztorna 17A
wielkopolskie Wolsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Poniatowskiego 7
wielkopolskie Zagórów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich ul. Pyzderska 75
zachodniopomorskie Białogard Liceum Ogólnokształcące im Bogusława X ul Grinwaldzka 46
zachodniopomorskie Choszczno Zespół Szkół Nr 1 ul. Bolesława Chrobrego 31A
zachodniopomorskie Darłowo Zespół Szkół Morskich Szpitalna 1
zachodniopomorskie Dębno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 ul. Zachodnia 4
zachodniopomorskie Goleniów Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie ul. Maszewska 6
zachodniopomorskie Gryfice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa 18
zachodniopomorskie Gryfino Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 ul. Łużycka 91
zachodniopomorskie Karlino Zespół Szkół w Karlinie ul. Ks. Brzóski 6
zachodniopomorskie Kołobrzeg Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w. Kołobrzegu Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 13
zachodniopomorskie Kołobrzeg Zespół Szkół nr1 im. H.Sienkiewicza ul. 1-szego Maja 47
zachodniopomorskie Kołobrzeg I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. E. Łopuskiego 42-44
zachodniopomorskie Koszalin Zespół Szkół Nr 9 im. R Traugutta Jedności 9
zachodniopomorskie Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema V Liceum Ogólnokształcące ul. Jedności 9
zachodniopomorskie Koszalin Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika Andersa 30
zachodniopomorskie koszalin Publiczne technikum informatyczne „Computer College” H. Modrzejewskiej 71
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Ul. Chełmońskiego 7
zachodniopomorskie Koszalin I Liceum Oglnokształcące im. Stanisłąwa Dubois Ul. KEN 1
zachodniopomorskie Police Zespół Szkół Im. Ignacego Łukasiewicza w Policach ul. Siedlecka 6
zachodniopomorskie Pyrzyce Zespół Szkół Nr 1 im. Noblistów Polskich ul. Lipiańska 2
zachodniopomorskie Stargard I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul.  S. Staszica 2
zachodniopomorskie Stargard Zespół Szkół nr 1 ul.Park 3 Maja 2
zachodniopomorskie Szczecin I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej -Curie Aleja Piastów 12
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im.Mieszka I w Szczecinie Henryka Pobożnego 2
zachodniopomorskie Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Romera 2
zachodniopomorskie Szczecin Zespół Szkół nr 5 ul. Hoża 3
zachodniopomorskie Szczecin Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi Ul. Wojska Polskiego 119
zachodniopomorskie Szczecin Zespół Szkół Budowlanych ul.Unisławy 32/33
zachodniopomorskie Szczecin VI Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 41
zachodniopomorskie Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana Marii Kolbego Al. Wojska Polskiego 76
zachodniopomorskie Szczecin Zespól Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Szczecinie (XIV Liceum Ogólnokształcące) ul. Kopernika 16A
zachodniopomorskie Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7   XIII LO w Szczecinie ul. Unisławy 26
zachodniopomorskie Szczecin I Prywatne Liceum Ogólnokształcące Klonowica 3
zachodniopomorskie Szczecin Zespół Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica Al. 3 Maja 1a
zachodniopomorskie Szczecin ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH IM. SPORTOWCÓW ZIEMI SZCZECIŃSKIEJ ul. Małopolska 22A
zachodniopomorskie Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Ofiar Oświęcimia 14
zachodniopomorskie Szczecin Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusi Kurkowa 1
zachodniopomorskie Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących  nr 3 – X Liceum Ogólnokształcące Orawska 1
zachodniopomorskie Szczecin Technikum Zawodowe Zdroje ul. Jabłoniowa 15
zachodniopomorskie Szczecin Centrum Mistrzostwa Sportowego Mazurska 40
zachodniopomorskie Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 Plac Mariacki 1
zachodniopomorskie Szczecin IV Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Szczecinie Ul. Św. Kingi 2
zachodniopomorskie Szczecin Technikum Informatyczne SCI ul. Mazowiecka 13,
zachodniopomorskie Szczecin Technikum Zachodniopomorskie Szkoły Kreatywne ul. Żołnierska 53
zachodniopomorskie Szczecin VIII Liceum Ogólnokształcące im. Olimpijczyków Polskich ul.A. Małkowskiego 12
zachodniopomorskie Szczecin Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych ul.Racibora 60/61
zachodniopomorskie Szczecinek Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO ul. Słowiańska 2
zachodniopomorskie SZCZECINEK I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku ul. Ks. Elżbiety 1
zachodniopomorskie Świnoujście Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki Gdyńska 26
zachodniopomorskie Świnoujście I Liceum Społeczne Fundacji LOGOS ul.Grunwaldzka 47
zachodniopomorskie Trzebiatów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie Plac Lipowy 15
zachodniopomorskie Wałcz Zespól Szkól Nr 1 Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego ul. Kilinszczaków 59