dolnośląskieBielawaLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego
dolnośląskieBogatyniaLiceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bogatyni
dolnośląskieBolesławiecZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
dolnośląskieBolesławiecPrywatne Liceum Ogólnokształcące Oxpress
dolnośląskieBolesławiecI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
dolnośląskieBolesławiecII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
dolnośląskieDąbrowa BiałostockaZespół Szkół im. gen. N. Sulika w Dąbrowie Białostockiej
dolnośląskieDzierżoniówZespół Szkól Nr 1 im prof. W. Rotkiewicza
dolnośląskieGłogów2 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
dolnośląskieGłogówZespół Szkół Politechnicznych
dolnośląskieGłogówI Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława Krzywoustego w Głogowie
dolnośląskieJaroszówZespół Szkolno-Przedszkolny w Jroszowie
dolnośląskieJaworI Liceum Ogólnokształcące im.Księcia Bolka I w Jaworze
dolnośląskieJelcz-LaskowiceZespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach
dolnośląskieJelenia GóraI Liceum Ogólnokształcące
dolnośląskieJelenia GóraZespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
dolnośląskieJelenia GóraZespół Szkół Ogólnokształcących nr2 w Jeleniej Górze
dolnośląskieKamienna GóraLiceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze
dolnośląskieKłodzkoI lIceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chorbrego w Kłodzku
dolnośląskieKudowa-ZdrójZespół Szkół Publicznych im.Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju
dolnośląskieLegnicaI Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Legnicy
dolnośląskieLegnicaZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego
dolnośląskieLegnicaTechnikum Akademickie w Legnicy
dolnośląskieLegnicaAkademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy
dolnośląskieLegnicaV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Heweliusza w Legnicy
dolnośląskieLegnicaII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy
dolnośląskieLubańZespół Szkół Ponadpodstawowych im. A. Mickiewicza w Lubaniu
dolnośląskieLubinZespół Szkół nr 1 w Lubinie
dolnośląskieLubin1 Liceum Ogólnokształcące im.M.Kopernika w Lubinie
dolnośląskieMiliczTechnikum Leśne w Miliczu
dolnośląskieOborniki ŚląskieSzkoła Podstawowa nr1
dolnośląskieOleśnicaI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
dolnośląskieOleśnicaII Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy
dolnośląskieOławaLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie
dolnośląskieSiechniceSzkoła Podstawowa nr 2 w Siechnicach
dolnośląskieŚroda ŚląskaPowiatowy Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Środzie Śląskiej
dolnośląskieŚwidnicaDolnośląski Zespół Szkół Medyczno-Sportowych
dolnośląskieŚwidnicaZespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy
dolnośląskieŚwidnicaII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Świdnicy
dolnośląskieŚwidnicaZespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy
dolnośląskieŚwidnicaIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
dolnośląskieŚwidnicaI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza
dolnośląskieTrzebnicaLiceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego
dolnośląskieWałbrzych3 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu
dolnośląskieWałbrzychPubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu
dolnośląskieWAŁBRZYCHLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2
dolnośląskieWałbrzychI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ignacego Paderewskiego w Wałbrzychu
dolnośląskieWołówNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Wołowie
dolnośląskieWroclawLiceum Ogólnokształcące nr 6 im. Bolesława Prusa
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące Nr XVII
dolnośląskieWrocławLiceum Sportowe „Gimbasket”
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące Nr 5 im. Genarała Jakuba Jasińskiego
dolnośląskieWrocławZespół Szkół nr 8 we Wrocławiu
dolnośląskieWrocławZespół Szkół Zawodowych nr 5
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące nr XIV im.Polonii Belgijskiej we Wrocławiu
dolnośląskieWrocławII Liceum Ogólnokształcące im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu
dolnośląskieWrocławAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące Nr 5 im. Genarała Jakuba Jasińskiego
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące Nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące Nr XVII
dolnośląskieWrocławElektroniczne Zakłady Naukowe
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące nr III
dolnośląskieWrocławTechnikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej- Curie
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące Nr VII im. K.K. Baczyńskiego
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące nr VIII im. Bolesława Krzywoustego
dolnośląskieWrocławZespół Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące Nr XIII
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Junior
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące nr I im. Danuty Siedzikówny „Inki”
dolnośląskieWrocławLiceum Ogólnokształcące nr XI
dolnośląskieZąbkowice ŚląskieLiceum Ogólnokształcące im.Władysława Jagiełły
dolnośląskieZgorzelecEuropejskie Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu
dolnośląskieZgorzelecEuropejskie Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu
dolnośląskieZgorzelecLiceum Ogólnikształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
kujawsko-pomorskieBydgoszczZespół Szkół Mechanicznych nr 1 im.Franciszka Siemiradzkiego
kujawsko-pomorskieBydgoszczI Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida z Oddziałami Dwujęzycznymi
kujawsko-pomorskieBydgoszczZespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy
kujawsko-pomorskieBydgoszczLiceum Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy
kujawsko-pomorskieBydgoszczIX Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Nowakowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi
kujawsko-pomorskieBydgoszczZespół Szkół Spożywczych
kujawsko-pomorskieBydgoszczTrzecie Liceum Ogólnokształcące
kujawsko-pomorskieBydgoszczXV Liceum Ogólnokształcące im. Jeremiego Przybory z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy
kujawsko-pomorskieBydgoszczVI Liceum Ogólnokształcące
kujawsko-pomorskieBydgoszczZespół Szkół Chemicznych
kujawsko-pomorskieBydgoszczZespół Szkół Budowlanych
kujawsko-pomorskieChodeczPowiatowe Centeum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lubieńcu
kujawsko-pomorskieGrTechnikum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Ekonomisty w Zespole Szkół Ekonomicznych
kujawsko-pomorskieGrudziądzIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Grudziądzu
kujawsko-pomorskieGrudziądzI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
kujawsko-pomorskieInowrocławII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
kujawsko-pomorskieInowrocławI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
kujawsko-pomorskieKowalZespół Szkół w Kowalu
kujawsko-pomorskieLipnoZespół Szkół Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
kujawsko-pomorskieLUBICZZESPÓŁ SZKÓŁ, CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W GRONOWIE
kujawsko-pomorskieLubraniecZespół Szkół w lubrańcu
kujawsko-pomorskieNakło nad NoteciąI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego
kujawsko-pomorskieRadziejówZespół Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego
kujawsko-pomorskieStrzelnoZespół Szkół w Strzelnie
kujawsko-pomorskieSzubinI Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego  w Szubinie
kujawsko-pomorskieToruńZespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
kujawsko-pomorskieToruńI Liceum Ogólnokształcące im. M.Kopernika w Toruniu
kujawsko-pomorskieToruńToruńskie Technikum Informatyczne
kujawsko-pomorskieToruńZespół  Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu
kujawsko-pomorskieToruńSzkoły SOKRATES
kujawsko-pomorskieToruńV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
kujawsko-pomorskieToruńIX Liceum Ogólnokształcące
kujawsko-pomorskieToruńUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące
kujawsko-pomorskieToruńZespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
kujawsko-pomorskieToruńTechnikum TEB Edukacja w Toruniu
kujawsko-pomorskieToruńX  Liceum Ogólnokształcące im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
kujawsko-pomorskieToruńVI Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru
kujawsko-pomorskieToruńIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
kujawsko-pomorskieToruńSpołeczne Ogólnokształcące Liceum Językowe GEM
kujawsko-pomorskieWąbrzeźnoZespół Szkół Ogólnokształcących
kujawsko-pomorskieWięcborkLiceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka
kujawsko-pomorskieWloclawek1 liceum ogólnokształcące im ziemi Kujawskiej
kujawsko-pomorskieWłocławekZespół Szkół Chemicznych
kujawsko-pomorskieWŁOCŁAWEKPubliczne Liceum Ogólnokształcące w Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza
kujawsko-pomorskieWłocławekZespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
kujawsko-pomorskieWłocławekZespół Szkół Elektrycznych
kujawsko-pomorskieWłocławekLiceum Sztuk Plastycznych
kujawsko-pomorskieŻninI Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Żninie
kujawsko-pomorskieŻołędowoSzkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żołędowie
lubelskieBiała PodlaskaII Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej
lubelskieBiała PodlaskaIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej
lubelskieBiała PodlaskaAkademickie Liceum Ogólnokształcące PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
lubelskieBiała PodlaskaI Liceum Ogólnokształcące im J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
lubelskieBiłgorajI Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju
lubelskieBiłgorajRegionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
lubelskieChelłmZespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych  im. gen. Wł. Andersa w Chełmie
lubelskieChełmZespół Szkół Technicznych im. gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie
lubelskieChełmI Liceum Ogólnokształcące im. S.Czarnieckiego
lubelskieCHEŁMIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. DR JADWIGI MŁODOWSKIEJ
lubelskieChełmII Liceum Ogólnokształcące im.  gen.  Gustawa Orlicz-Dreszera
lubelskieKrasnystaw1 LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
lubelskieKRAŚNIKI Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki
lubelskieKraśnikZespół Szkół nr 2 w Kraśniku
lubelskieLubartówII Liceum Ogólnokształcące im. Piotra  Firleja w Lubartowie
lubelskieLubartówZespół szkół nr2 w Lubartowie
lubelskieLublinPrywatne LO im. Królowej Jadwigi W Lublinie
lubelskieLublinIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie
lubelskieLublinXXIII Liceum Ogólnokształcące im.Nauczycieli Tajnego Nauczania
lubelskieLublinMiędzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Paderewski w Lublinie
lubelskieLublinIX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
lubelskieLublinZespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów
lubelskieLublinLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie
lubelskieLublinZespół szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lubline
lubelskieLublinXXX  Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego
lubelskieLublinI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
lubelskieLublinVI  Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie
lubelskieLublinZespół szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lubline
lubelskieLublinZespół Szkół Elektronicznych
lubelskieLublinXXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki
lubelskieLublinPrywatne Liceum im. Mieszka I w Lublinie
lubelskieLublinIII Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
lubelskieLublinZespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych
lubelskieLublinXIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
lubelskieLUBLINII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HETMANA JANA ZAMOYSKIEGO W LUBLINIE
lubelskieLublinLiceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
lubelskieLublinXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie
lubelskieLublinXXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc. majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”
lubelskieLublinV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
lubelskieLublinXIX LO (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5)
lubelskieŁęcznaZESPÓŁ SZKÓŁ im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej
lubelskieŁUKÓWZS NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA W ŁUKOWIE
lubelskieŁukówIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
lubelskieŁukówI Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki
lubelskieMiędzyrzec PodlaskiZespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej
lubelskieNałęczówPaństwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie
lubelskieOpole LubelskieLiceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim
lubelskiePszczela WolaZespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli
lubelskiePuławyZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach
lubelskiePuławyI Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach
lubelskieRykiZespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach
lubelskieSiedliszczeLiceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
lubelskieŚwidnikI Liceum Ogólnokształcące w Świdniku
lubelskieŚWIDNIKII Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku
lubelskieTomaszów LubelskiI Liceum Ogólnokształcące
lubelskieWłodawaZespół Szkół zawodowych im 2 Warszawskiej Brygady Saperów i II Liceum Ogólnokształcące im. A. Frycza Modrzewskiego
lubelskieWłodawaI LO im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
lubelskieZamośćI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
lubelskieZamośćII Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Zamościu
lubelskieZamośćIII Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Zamościu
lubelskieZamośćI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
lubelskieLubartówRegionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie
lubuskieGorzów WielkopolskiZespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim
lubuskieGorzów WielkopolskiZespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karmać
lubuskieGORZÓW WIELKOPOLSKIIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
lubuskieGorzów Wlkp.Zespół Szkół Ekonomicznych
lubuskieGorzów Wlkp.II Liceum Ogólnokształcące
lubuskieGorzów Wlkp.I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
lubuskieGubinEuropejskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
lubuskieKOŻUCHÓWZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie
lubuskieNowa SólLiceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego
lubuskieNowogród BobrzańskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego
lubuskieRzepinZespół Szkół w Rzepinie
lubuskieSulechówLiceum Ogólnokształcące w Sulechowie im. rotmistrza Witolda Pileckiego
lubuskieSzprotawaZespół Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego
lubuskieSzprotawaZespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Stanisława Staszica
lubuskieŚwiebodzinI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
lubuskieWitnicaZespół Szkół Samorządowych w Witnicy
lubuskieWschowaI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Tomasza Zana we Wschowie Zana
lubuskieZielona GóraI Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego
lubuskieZielona GóraZespół Szkół Ekologicznych w Zielonej Górze
lubuskieZielona GóraV Liceum Ogólnokształcące im.  Krzysztofa Kieślowskiego
lubuskieZielona GóraCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr2 „Elektronik”
lubuskieZielona GóraCENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 3 „EKONOMIK” W ZIELONEJ GÓRZE
lubuskieZielona GóraIII Liceum Ogólnokształcące im. prof. T. Kotarbińskiego w Zielonej Górze
lubuskieZielona GóraIV Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
lubuskieZielona GóraZespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego
lubuskieŻagańLiceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Żaganiu.
lubuskieŻarySpołeczne Liceum Ogólnokształcące
lubuskieŻary1 Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Żarach
lubuskieŻaryKatolickie Liceum Ogólnokształcące w Żarach
łódzkieBrzezinyLiceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza
łódzkieDziałoszynZespół Szkół im. Marii skłodowskiej – Curie w Działoszynie
łódzkieKleszczówZespół Szkół Ponadpodstawowych
łódzkieKoluszkiI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
łódzkieKutnoAkademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Religi w Kutnie
łódzkieKUTNOI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. J. H. DĄBROWSKIEGO W KUTNIE
łódzkieŁaskI Liceum Ogólokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łasku
łódzkieŁęczycaI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego
łódzkieŁowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu
łódzkieŁowiczPijarskie Liceum Ogólnokształcące
łódzkieŁódźVI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
łódzkieŁódźTechnikum nr 4 w Zespole Szkół Gastronomicznych
łódzkieŁódźXXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Łodzi
łódzkieŁódźXXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego
łódzkieŁódźIV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi
łódzkieŁÓDŹXXXII Liceum Ogólnokształcące im.H.Poświatowskiej w Łodzi
łódzkieŁódźXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej
łódzkieŁódźPubliczne Liceum Ogólnokształcące Uniwesytetu Łódzkiego
łódzkieŁódźIX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Łodzi
łódzkieŁódźXX Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Łodzi
łódzkieŁódźXXIV LO im.  Marii Skłodowskiej-Curie
łódzkieŁódźBernardyńskie Liceum Ogólnokształcące im. o. Anastazego Pankiewicza
łódzkieŁódź34  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. K. KIEŚLOWSKIEGO
łódzkieŁódźXXI LO im. B. Prusa
łódzkieŁódźXXX Liceum Ogólnokształcące im. ks. bpa Ignacego Krasickiego
łódzkieŁódźI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
łódzkieŁódźXII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego
łódzkieŁódźZespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi
łódzkieŁÓDŹZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH
łódzkieŁódźPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej
łódzkieŁódźZespół Szkół Salezjańskich im. ks. Bosko w Łodzi
łódzkieŁódźZespół Szkół Geodezyjno – Technicznych w Łodzi
łódzkieŁódźZespół Szkół Elektroniczno-Informatycznych
łódzkieŁódźIII Liceum Ogólnokształcące im T.Kosciuszki w Łodzi
łódzkieŁódżXXXI Liceum Ogólnokształcace im. Ludwika Zamenhofa w Łódzi
łódzkieOpocznoI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie
łódzkieOpocznoSamorządowe Liceum Ogólnokształcące w Opocznie
łódzkieOzorkówI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
łódzkiePabianiceI Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Pabianicach
łódzkiePabianiceII Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi
łódzkiePiotrków TrybunalskiII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
łódzkiePiotrków TrybunalskiZespół Szkół Ponadpodstawowych nr2
łódzkiePiotrków TrybunalskiZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
łódzkieSieradzI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu
łódzkieSieradzII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu
łódzkieSkierniewiceLiceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa
łódzkieTomaszów Maz.I Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego
łódzkieTomaszów MazowieckiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
łódzkieTomaszów MazowieckiLiceum Ogólnokształcące Thomas
łódzkieWieluńI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
łódzkieWieluńII Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka
łódzkieZduńska WolaII Liceum Ogólnokształcące im.JanaPawła II
łódzkieZduńska WolaZespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica
łódzkieZgierzZespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Staszica w Zgierzu
łódzkieZgierzZespół Szkół nr 1 im. J.S. Cezaka w Zgierzu
małopolskieAndrychówI LO im Mari Skłodowskiej Curie
małopolskieBochniaI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni
małopolskieBochniaZespół Szkół nr 1
małopolskieBrzeskoZespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku
małopolskieBrzeskoLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
małopolskieBrzeszczePowiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. prof. Kazimierza Bielenina w Brzeszczach
małopolskieChrzanówI Licum Ogólnokształcące im.St.Staszica w Chrzanowie
małopolskieChrzanówII LO im. K. K. Baczyńskiego
małopolskieGromnikZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku
małopolskieGrybówLiceum Ogólnokształcące im. Artura Grottgera w Grybowie
małopolskieJabłonkaZespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte
małopolskieJordanówZespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie
małopolskieJordanówZespół Szkół im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego wJordanowie
małopolskieKalwaria ZebrzydowskaZespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika
małopolskieKętyPierwsze Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach
małopolskieKrakowZespół Szkół Elektrycznych Nr 1
małopolskieKrakówZespół Szkół Zawodowych Huty im. Tadeusza Sendzimira
małopolskieKrakówZespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza
małopolskieKrakówVIII liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
małopolskiekrakówVII Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Krakowie
małopolskieKrakówXIV Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Krakowie
małopolskieKrakówIV Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królów Polskich
małopolskieKrakówZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8
małopolskieKrakówIX Liceum Ogólnokształcące
małopolskieKrakówZespół Szkół Chemicznych
małopolskieKrakówXIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte
małopolskieKrakówIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie
małopolskieKrakówI Prywatne Liceum Ogólnokształcące
małopolskieKrakówVI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
małopolskieKrakówKATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEJ RODZINY Z NAZARETU W KRAKOWIE
małopolskieKrakówZespół Szkół nr 1
małopolskieKrakówXXI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Krakowie
małopolskieKrakówZespół Szkół Budowlanych nr 1
małopolskieKrakówSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STO im. ks. Józefa Tischnera
małopolskieKrakówV Prywatne Liceum Ogólnokształcące
małopolskieKrakówXV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
małopolskieKrakówNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące „Wolna Szkoła”
małopolskieKrakówZespół Szkół Odzieżowych nr 1 w Krakowie
małopolskieKrakówXLII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
małopolskieKrakówXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM C. NORWIDA
małopolskieKrakówKOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki
małopolskieKrakówVIII liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
małopolskieKrakówPrywatna Szkoła Podstawowa nr 2 i Prywatne Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Dwujezycznymi im. Noblistów Polskich
małopolskieKrakówXV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
małopolskieKrakówLiceum Ogólnokształcące nr XVI im. K.K. Baczyńskiego
małopolskieKrakówPubliczne Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia sióstr Augustianek
małopolskieKrakówX Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
małopolskieKrakówLiceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP
małopolskieKrakówXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM C. NORWIDA
małopolskieKrakówKOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki
małopolskieKrakówV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego
małopolskieKrakówKatolickie Liceum Montessori  im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata
małopolskieKrakówVIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące
małopolskieKrakówZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Krakowie
małopolskieKrakówXXX Liceum Ogólnokształcące im. Św. Brata Alberta- Adama Chmielowskiego
małopolskieKrakówSzkoła Podstawowa Nr 8
małopolskieKrakówI Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego
małopolskieKrakówLiceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego
małopolskieKrakówPubliczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
małopolskieKrakówZespół Szkół Gastronomicznych nr 1
małopolskieKrakówZespół Szkół Łączności w Krakowie
małopolskieKrakówZespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie
małopolskieKrakówZespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2
małopolskieKrakówIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie
małopolskieKrakówVII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
małopolskieKrakówPubliczne Liceum Sióstr Prezentek
małopolskieKrakówI Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie
małopolskieKrakówII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
małopolskieKrakówIII Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego STO
małopolskieKrakówZespół Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie
małopolskieKrynica-ZdrójZespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II
małopolskieLibiążLiceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Libiążu
małopolskieLimanowaI Liceum Ogólnokształcące im. Wladysława Orkana
małopolskieLimanowaZespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego
małopolskieMuszynaPowiatowy Zespół Szkół w Muszynie
małopolskieMyśleniceZespół Szkół Ogólnokształcących
małopolskieMyślenicePierwsze Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Neo School
małopolskieMyśleniceZespół Szkół – Małopolska Szkoła Gościnności
małopolskieNiepołomiceZespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II
małopolskieNowy SączZespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu
małopolskieNowy SączZespół Szkół nr 1 im. KEN w Nowym Sączu
małopolskieNowy SączJezuickie Centrum Edukacji
małopolskieNowy SączElitarne Liceum Ogólnoszktałcące im. Jana III Sobieskiego
małopolskieNowy SączZespół Szkół Nr 3 im Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu
małopolskieNowy SączZespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia
małopolskieNowy SączZespół Szkół Ekonomicznych
małopolskieNowy SączI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu
małopolskieNowy SączII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu
małopolskieNowy SączZespół Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu
małopolskieNowy TargZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej
małopolskieNowy TargZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
małopolskieNowy TargZespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu
małopolskieNowy TargZespół Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu
małopolskieNowy WiśniczPaństwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki
małopolskieOlkuszZespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu
małopolskieOlkuszIV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego
małopolskieOlkuszZespół Szkół Nr 1
małopolskieOlkuszI Liceum Ogólnokształcące im.Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu
małopolskieOświęcimLiceum Ogólnokształcące im.ks.Stanisława Konarskiego
małopolskieOświęcimZespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego  w Oświęcimiu
małopolskieOświęcimPowiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu
małopolskieOświęcimPOWIATOWY ZESPÓŁ NR 2 SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO I TECHNICZNYCH
małopolskiePiekaryLiceum Ogólnokształcące im. Josephine Gebert w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000″
małopolskiePłazaSzkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie
małopolskieRabka-ZdrójI LO im. E. Romera
małopolskieRudawaSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Nielepicach
małopolskieSkawinaZespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
małopolskieSkawinaLiceum Ogólnokształcące im.Marii Skłodowskiej-Curie
małopolskieSkrzydlnaZespół Placówek Oświatowych
małopolskieStary SączZespół Szkół im ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu
małopolskieSucha BeskidzkaLiceum Ogólnokształcące nr Iim. Marii Skłodowskiej-Curie
małopolskieSucha BeskidzkaZespół Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej
małopolskieSzczyrzycZespół Szkolno Przedszkolny
małopolskieŚwiątniki GórneZespół Szkół w Świątnikach Górnych
małopolskieTarnówVII Liceum Ogólnokształcące
małopolskieTarnówII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Hetmana Tarnowskiego w Tarnowie
małopolskieTarnówIV LO w ZSO nr1 w Tarnowie
małopolskieTarnówIII LO im. Adama Mickiewicza w Tarnowie
małopolskieTarnówI Liceum Ogólnokształcące
małopolskieTarnówZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych
małopolskieTrzebiniaLiceum Ogólnokształcące w Trzebini
małopolskieTrzebiniaZespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini
małopolskieWadowice1 Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach
małopolskieWadowiceI Liceum Ogólnokształcące im. M. Wadowity w Wadowicach
małopolskieWadowiceCentrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach
małopolskieWadowiceCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach
małopolskieWIELICZKALICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im JANA MATEJKI
małopolskieWojniczZespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu
małopolskieZakliczynZespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Filipowicach
małopolskieZakopaneZespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych
małopolskieZakopanePubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II
mazowieckieBiałobrzegiLiceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach
mazowieckieCiechanówZespół Szkół nr 1 im gen. Józefa Bema
mazowieckieCiechanówZespół Szkól nr 2 im. Adama Mickiewicza
mazowieckieGarwolinKatolickie Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida
mazowieckieGarwolinI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwoline
mazowieckieGarwolinZespół Szkół nr 1 im.Bohaterów Westerplatte w Garwolinie
mazowieckieGostyninLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie
mazowieckieGrodzisk MazowieckiNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi
mazowieckieGrójecLiceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi
mazowieckieJózefówSzkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej
mazowieckieKopanaSzkołą Podstawowa im. W. Górskiego w Pamiątce
mazowieckieKozieniceZespół Szkół nr 1 im. Legionów Polskich
mazowieckieLegionowo2 Liceum Ogólnokształcące
mazowieckieLegionowoZespół Szkół Salezjańskich
mazowieckieŁomiankiKolegium Św. Rodziny -Liceum Ogólnokształcące
mazowieckieŁomiankiDwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Łomiankach
mazowieckieŁomiankiNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 71 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Koszykówki
mazowieckieMarkiSzkoła podstawowa im .Prymasa Tysiąclecia w Nadmie
mazowieckieMarkiLiceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
mazowieckieMilanówekSpołeczne Liceum Ogólnokształcące nr. 5 w Milanówku
mazowieckieMilanówekIntegracyjna Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 18
mazowieckieMińsk MazowieckiSalezjańskie Liceum Ogólnokształcące
mazowieckieMińsk MazowieckiZespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy
mazowieckieMińsk MazowieckiLiceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
mazowieckieMławaI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie
mazowieckieOstrołękaIII Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej
mazowieckieOstrołękaI Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
mazowieckieOstrów MazowieckaLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej
mazowieckieOtwockLiceum Ogólnokształcące Nr III w Otwocku
mazowieckieOTWOCKLiceum Ogólnokształcące nr I im. K. I. Gałczyńskiego
mazowieckiePiasecznoPrywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące
mazowieckiePiastówLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza
mazowieckiePionkiCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
mazowieckiePionkiLiceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej
mazowieckiePłockLiceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego
mazowieckiePłockLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Dąbrowskiej
mazowieckiePłockuLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły
mazowieckiePłońskI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku
mazowieckiePruszkowLiceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki
mazowieckiePruszkówAKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PRYZMAT FUNDACJI STERNIK
mazowieckiePrzasnyszLiceum Ogólnokształcące im. KEN
mazowieckieRadomV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im R. Traugutta w Radomiu
mazowieckieRadomIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra T. Chałubińskiego
mazowieckieRadomIII LO im. płk. D. Czachowskiego
mazowieckieRadomI LO im. Mikołaja Kopernika
mazowieckieRadomII Liceum Ogólnokształcące im.M.Konopnickiej w Radomiu
mazowieckieRadomZespół Szkół Elektronicznych im Bohaterów Westerplatte w Radomiu
mazowieckieRadomI Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO
mazowieckieRadomXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Staszica
mazowieckieSiedlceI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa
mazowieckieSiedlceII Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach
mazowieckieSiedlceIV Liceum Ogólnokształcące im. het. St. Żółkiewskiego w Siedlcach
mazowieckieSierpcSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie
mazowieckieSierpcLiceum Ogólnokształcące im. mjra Henrka Sucharskiego
mazowieckieSokołów PodlaskiZespół Szkół Salezjańskich „Lux sapientiae”
mazowieckieSokołów PodlaskiZespół Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego
mazowieckieWarszawaPrywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Międzynarodowymi
mazowieckieWarszawaSpołeczne Liceum Ogólnokształcące Startowa 4K
mazowieckieWarszawaLXIV Liceum im.S.I. Witkiewicza
mazowieckieWarszawaSzkoła Podstawowa nr 65
mazowieckieWarszawaXIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy
mazowieckieWarszawaVI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
mazowieckieWarszawaSzkoła Podstawowa Nr 175 i. Heleny Marusarzówny
mazowieckieWarszawaTechnikum nr 7
mazowieckieWarszawaZespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego
mazowieckieWarszawaLiceum Ogólnokształcące Społeczne nr 17
mazowieckieWarszawaZespół Szkół im. Bohaterów Narwiku
mazowieckieWarszawaLiceum Sióstr Zmartwychwstanek
mazowieckieWarszawaLXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
mazowieckieWarszawaLXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej
mazowieckieWarszawaCXXII   LICEUM   OGÓLNOKSZTAŁCĄCE   im. Ignacego Domeyki
mazowieckieWarszawaPubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Bł. ks. Archutowskiego
mazowieckieWarszawaAKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE przy Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych
mazowieckieWarszawaLVI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
mazowieckieWarszawaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego „Vizja”
mazowieckieWarszawaI Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Międzynarodowymi (IB) im. Jam Saheba Digvijay Sinhji
mazowieckieWarszawaLI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie
mazowieckieWarszawaLXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego
mazowieckieWarszawaLiceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
mazowieckieWarszawaXXXV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. Prusa
mazowieckieWarszawaZespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22
mazowieckieWarszawaXLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego
mazowieckieWarszawaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 63 im. Wisławy Szymborskiej
mazowieckieWarszawaXL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie
mazowieckieWarszawaVI Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Reytana
mazowieckieWarszawaXXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí
mazowieckieWarszawaZespół Szkół Nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego
mazowieckieWarszawaSpołeczne Liceum Ogólnokształcące nr 25 im. Marzenny Okońskiej
mazowieckieWarszawaXLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha
mazowieckieWarszawaCLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota”
mazowieckieWarszawaLXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha w Warszawie
mazowieckieWarszawaSzkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego
mazowieckieWarszawaXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
mazowieckieWarszawaLifeSkills
mazowieckieWarszawaCLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
mazowieckieWarszawaXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego
mazowieckieWarszawaWarsaw Montessori High School
mazowieckieWarszawaZespół Szkół nr 18
mazowieckieWarszawaZespół Szkół im. Piotra Wysockiego
mazowieckieWarszawaCXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia
mazowieckieWarszawaNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące  nr 81 SGH
mazowieckieWarszawaXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie
mazowieckieWarszawaSpołeczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 STO
mazowieckieWarszawaZespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1
mazowieckieWarszawaNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące im Roberta Schumana Fundacji PRIMUS
mazowieckieWarszawaZespół Szkół nr 127
mazowieckieWarszawaZespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
mazowieckieWarszawaCV Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta
mazowieckieWarszawaAutorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 42
mazowieckieWarszawaXLII LO im Marii Konopnickiej w Warszawie
mazowieckieWarszawaCXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Roberta Schumana
mazowieckieWarszawaXXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
mazowieckieWarszawaLXI Liceum Ogólnokształcące im. Janiny Zawadowskiej przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 „SOS”
mazowieckieWarszawaXXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego
mazowieckieWarszawaSzkoła Podstawowa Nr 175 i. Heleny Marusarzówny
mazowieckieWarszawaLXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie
mazowieckieWarszawaLXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Piłsudskiego w Warszawie
mazowieckieWarszawa49 LO z  Oddziałami Dwujęzycznymi im. J.W.GOETHEGO
mazowieckieWarszawaXXXIII LO Dwujęzyczne im M. Kopernika
mazowieckieWarszawaLXXV LO im. Jana III Sobieskiego
mazowieckieWarszawaPrywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 im. Jeana Monneta
mazowieckieWarszawaAkademeia High School
mazowieckieWarszawaII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
mazowieckieWarszawaSpołeczne Liceum Ogólnokształcące nr 7 im. Bronisława Geremka
mazowieckieWarszawaCLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
mazowieckieWarszawaZespół Szkół nr 21
mazowieckieWarszawaSpołeczne Liceum Ogolnokształcące nr 4 im. Batalionu AK ‚Parasol”
mazowieckieWarszawaZespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
mazowieckieWarszawaX Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi
mazowieckieWarszawaZespól Szkół Nr 23 w Warszawie
mazowieckieWarszawaMiędzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Thames British School
mazowieckieWarszawaMultischool International School
mazowieckieWarszawaZespół Szkół nr.22 im.E. Konopczyńskiego,
mazowieckieWarszawaLiceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 76 im. Wisławy Szymborskiej
mazowieckieWarszawaSzkoła Podstawowa Nr 3 Przymierza Rodzin im bł. ks. Jerzego Popiełuszki
mazowieckieWarszawaI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jam Saheba Digvjai Singhi
mazowieckieWarszawaCX Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana
mazowieckieWarszawaZespół Szkół Lauder Morasha
mazowieckieWarszawaXCIV LO im. Gen. Stanisława Maczka
mazowieckieWarszawaLiceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 6
mazowieckieWarszawaXV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie
mazowieckieWarszawaZespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
mazowieckieWarszawaV Liceum Ogólnokształcące im.ks.J.Poniatowskiego
mazowieckieWarszawaXI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja reja
mazowieckieWarszawaI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Emanuela Bułhaka
mazowieckieWarszawaIV Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Warszawie
mazowieckieWarszawaLXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie
mazowieckieWarszawaIII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego
mazowieckieWarszawaLXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu Zośka
mazowieckieWarszawaNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97
mazowieckieWarszawa50 Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy w Warszawie
mazowieckieWarszawaIX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
mazowieckieWarszawa28 Liceum Ogólnokształcace im. Jana Kochanowskiego
mazowieckieWarszawaSzkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego
mazowieckieWarszawaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
mazowieckieWarszawaXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego
mazowieckieWarszawaXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie
mazowieckieWarszawaXXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida
mazowieckieWarszawaLXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema
mazowieckieWarszawaXII Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza
mazowieckieWarszawaMiędzynarodowe Liceum Montessori
mazowieckieWarszawaCLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Bohaterek Powstania Warszawskiego
mazowieckieWarszawaPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 Sióstr Niepokalanek im. bł. M. Marceliny Darowskiej
mazowieckieWarszawaXXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Warszawie
mazowieckieWarszawaXXI LO im. Hugona Kołłątaja
mazowieckieWarszawaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie
mazowieckieWarszawaXVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie
mazowieckieWarszawaLiceum Ogólnokształcące nr 163 w Warszawie
mazowieckieWarszawaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
mazowieckieWarszawaLIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. J. Kusocińskiego
mazowieckieWarszawaLXXXI L. O. im. Aleksandra Fredry
mazowieckieWarszawaOgólnokształcąca Szkoła Baletowa im. R. Turczynowicza w Warszawie
mazowieckieWarszawaWielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia
mazowieckieWarszawaTechnikum Ekonomiczne nr 8 w Warszawie
mazowieckieWarszawaMultischool International School
mazowieckieWarszawaXXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa
mazowieckieWarszawa21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. J. Grotowskiego
mazowieckieWarszawaXLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
mazowieckieWarszawaLO nr 50 SKiE (Stowarzyszenia Kultury i Edukacji)
mazowieckieWarszawaCLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie
mazowieckieWarszawaWojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne
mazowieckieWarszawaLiceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 40  w Warszawie
mazowieckieWarszawaMultischool International School
mazowieckieWarszawaXVIII L.O. im. Jana Zamoyskiego
mazowieckieWarszawaXLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
mazowieckieWarszawaZespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1
mazowieckieWarszawaCLXIII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
mazowieckieWarszawaI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im.Emanuela Bułhaka
mazowieckieWarszawaZespół Szkół nr.22 im.E. Konopczyńskiego,
mazowieckieWęgrówI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
mazowieckieWołominI LO im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie
mazowieckieZielonkaZespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce
mazowieckieŻyrardówZespół Szkół Nr 1
opolskieBrzegI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
opolskieBrzegII Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
opolskieGogolinLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
opolskieGrodkówLiceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Powstań Śląskich w Grodkowie
opolskieKedzierzyn KozleZespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte
opolskieKędzierzyn – KoźleII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
opolskieKluczborkZespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku
opolskieKluczborkZespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku
opolskieKrapkowiceZespół Szkół im. Jana Kilińskiego
opolskieNamysłówZespół Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki
opolskieNysaI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE CAROLINUM
opolskieNysaCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie
opolskieNysaZespół Szkół i Placówek Oświatowych
opolskieNysaDiecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie
opolskieOpoleZespół Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota”
opolskieOpolePubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr VI w Opolu
opolskieOpolePubliczne Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. A. Kamińskiego w Opolu
opolskieOpoleSpołeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące WSERO
opolskieOpolePubliczne Liceum nr IX im. gen. Władysława Andersa
opolskieOpolePubliczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
opolskieOpolePubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr V
opolskieOpoleZespół Szkół Elektrycznych  im. Tadeusza Kościuszki w Opolu
opolskieOpolePubliczne Liceum Ogólnokształcące nr II w Opolu
opolskieOPOLEPubliczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika  w Opolu
opolskiePraszkaI LO im. Powstańców Śląskich w Praszce
opolskiePraszkaZespół Szkół Ponadpodstawowych w Praszce
opolskieWołczynLiceum Ogólnokształcące w Wołczynie
podkarpackieDębicaZespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy
podkarpackieDębicaII Liceum Ogólnokształcące im ks Jana Twardowskiego  w Dębicy
podkarpackieDębicaI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły
podkarpackieDynówLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
podkarpackieGłogów MałopolskiZespół Szkół Ogólnokształcących
podkarpackieJarosławZespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego
podkarpackieJarosławZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Banacha w Jarosławiu
podkarpackieJarosławI LO im. Mikołaja Kopernika
podkarpackieJarosławZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
podkarpackieJasłoII Liceum Ogólnokształcące im. ppłk. J. Modrzejewskiego w Jaśle
podkarpackieJasłoI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego
podkarpackieKolbuszowaLiceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara
podkarpackieKrosnoZespół Szkół Architektoniczno- Budowlanych w Krośnie
podkarpackieKrosnoMiejski Zespół Szkół Nr 4 w Krośnie- II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja
podkarpackieKrosnoZespół Szkół Muzycznych w Krośnie
podkarpackieKrosnoI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Krośnie
podkarpackieKrosnoZespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie
podkarpackieLeżajskZespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego
podkarpackieLubaczówLiceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie
podkarpackieLubaczówZespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie
podkarpackieŁańcutSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie
podkarpackieŁańcutI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie
podkarpackieŁańcutI Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Łańcucie
podkarpackieŁańcutZespół Szkół nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie
podkarpackieMiejsce PiastoweMichalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych
podkarpackieMIELECII  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  im. MIKOŁAJA KOPERNIKA
podkarpackieMielecZespół Szkół Technicznych w Mielcu
podkarpackieMielecI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu
podkarpackieMielecZespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego
podkarpackieNiskoLiceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku
podkarpackieNowa DębaZespół Szkół nr 1
podkarpackieNowa SarzynaZespół Szkół w Nowej Sarzynie
podkarpackiePrzecławLiceum Ogólnokształcące w Przecławiu
podkarpackiePrzemyślZespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego
podkarpackiePrzemyślIII Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Markiana Szaszkewicza w Przemyślu
podkarpackiePrzemyślI Liceum Ogólnokształcące im. J.Słowackiego
podkarpackiePustków 3Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curoe w Pustkowie-Osiedlu
podkarpackieRopczyceLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach
podkarpackieRudnik nad SanemZespół Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem
podkarpackieRudnik nad SanemZespół  Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego w rudniku nad Sanem
podkarpackieRymanówZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Stanisława Wyspiańskiego
podkarpackieRzeszówI Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie
podkarpackieRzeszówIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA
podkarpackieRzeszówPubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
podkarpackieRzeszówDwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka w Rzeszowie
podkarpackieRzeszówZespół Szkół Nr 1
podkarpackieRzeszówZespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
podkarpackieRzeszówAkademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
podkarpackieRzeszówIII Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
podkarpackieRzeszówSpołeczna Licum nr 2
podkarpackieRzeszówLiceum Sióstr Pijarek im. Pauli Montal w Rzeszowie
podkarpackieRzeszówZespół Szkół Mistrzostwa Sportowego STAL w Rzeszowie
podkarpackieRzeszówZespół Szkół Sportowych w Rzeszowie
podkarpackieRzeszówII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. płk. Leopolda Lisa-Kuli
podkarpackieRzeszówIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi
podkarpackieRzeszówZespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie
podkarpackieRZESZÓWII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. płk. Leopolda Lisa-Kuli
podkarpackieSanokII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
podkarpackieSanokI Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
podkarpackieStalowa WolaZespół Szkół nr 1 w Stalowej Woli
podkarpackieStalowa WolaCentrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
podkarpackieStalowa WolaI Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
podkarpackieStalowa WolaSamorządowe Liceum Ogólnokształcące
podkarpackieStrzyżówLiceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
podkarpackieTarnobrzegSpołeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu
podkarpackieTarnobrzegKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II
podkarpackieTarnobrzegLO im. M. Kopernika
podkarpackieTarnobrzegI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego
podkarpackieŻołyniaZespół Szkół w Żołyni
podlaskieAugustówZespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie
podlaskieAugustówAugustowskie Centrum Edukacjne w Augustowie
podlaskieAugustówII Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im.Polonii i Polaków na Świecie
podlaskieBiałystokVII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku
podlaskieBiałystokSzkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
podlaskieBiałystokII Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
podlaskieBiałystokZespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza  Groszkowskiego w Białymstoku
podlaskieBiałystokZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3
podlaskieBiałystokVI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta
podlaskieBiałystokZespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku
podlaskieBiałystokI Społeczne Liceum Ogolnokształcące w Białymstoku
podlaskieBiałystokXI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku
podlaskieBiałystokAkademickie Liceum Politechniki Białostockiej
podlaskieBiałystok2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
podlaskieBiałystokKatolickie Liceum Ogólnokształcące
podlaskieBiałystokI Liceum Ogólnokształcące im. A.Mickiewicza
podlaskieBiałystokVIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
podlaskieBiałystokZespół Szkół Gastronomiznych
podlaskieBielsk PodlaskiZespół Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej
podlaskieBielsk PodlaskiII Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskimaraszkiwcza
podlaskieCiechanowiecZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
podlaskieHajnówkaI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
podlaskieKolnoI liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Kolnie
podlaskieŁomżaII Liceum Ogólnokształcące
podlaskieŁomżaI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży
podlaskieMońkiZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
podlaskieSupraślPaństwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Grottgera w Supraślu
podlaskieSuwałkiI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej
podlaskieSuwałkiZespół Szkół nr 2 II Liceum Ogólnokształcące
podlaskieWysokie MazowieckieZespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych
podlaskieZambrówI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie
pomorskieBytówZespół Szkół Ekonomiczno- Usługowych w Bytowie
pomorskieChojniceZespół Szkół w Chojnicach
pomorskieChojniceKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Chojnicach
pomorskieChojniceII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa
pomorskieCzłuchówLiceum Ogólnokształcące im.Stefana Czarnieckiego
pomorskieGdanskIV Liceum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Marynarzy Wojsk Ochrony Pogranicza Gdańsk
pomorskieGdanskXIX Liceum Ogolnoksztalcace im Mariana Mokwy
pomorskieGdańskIX Liceum Ogólnokształcące
pomorskieGdańskInternational School of Gdańsk
pomorskieGdańskZespół Szkół  Morskich
pomorskieGdańskZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
pomorskieGdańskZespół Szkół Energetycznych
pomorskieGdańskAkademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista” im Hymnu Narodowego w Gdańsku
pomorskieGdańskChalo – Chrześcijańskie Autorskie Liceum Ogólnokształcące
pomorskieGdańskI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
pomorskieGdańskUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza w Gdańsku
pomorskieGdańsk14 Liceum Ogólnokształcące
pomorskieGdańskX Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Lecha Bądkowskiego
pomorskieGdańskV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku
pomorskieGdańskZespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Westerplatte
pomorskieGdańskII Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
pomorskieGdańskZespół Szkół Ogólnokształcących nr 12
pomorskieGdańskGdańskie Liceum Autonomiczne
pomorskieGdańskPierwsze Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Spadochroniarzy w Gdańsku
pomorskieGdyniaVI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni
pomorskieGdyniaX Liceum Ogólnokształcące
pomorskieGdynia17 LO
pomorskieGdyniaKatolickie Liceum Ogólnokształcące
pomorskieGdyniaII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Gdyni
pomorskieGdyniaIX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
pomorskieGdyniaI Akademickie Liceum Ogólnokształcące
pomorskieGdyniaPierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
pomorskieGdyniaIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP
pomorskieJAROMIERZZespół Szkół Społecznych STO
pomorskieKościerzynaI Liceum Ogólnokształcące i. J. Wybickiego w Kościerzynie
pomorskieKwidzynSpołeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów w Kwidzynie
pomorskieKwidzynZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Kwidzynie
pomorskieLęborkSzkola Podstawowa nr 7
pomorskieLęborkZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Stefana Żeromskiego
pomorskieLęborkSpołeczne Liceum Ogólnokształcące w Lęborku
pomorskieMalborkI Liceum Ogólnokształcące im H. Sienkiewicza w Malborku
pomorskieMalborkII Liceum Ogólnokształcące w Malborku
pomorskiePelplinCollegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II
pomorskiePruszcz GdańskiSzkoła Podstawowa Nr 3
pomorskiePuckPowiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku
pomorskiePuckI Liceum Ogólnokształcące im. S.Żeromskiego  w Pucku
pomorskieRedaSzkoła Podstawowa nr 2 im Małego Trójmiasta Kaszubskiego
pomorskieRumiaI Liceum Ogólnokształcące im. Książąt Pomorskich w Rumi
pomorskieSłupskI Liceum Ogólnokształcące w Słupsku
pomorskieSłupskZespół Szkół Sportowych w Słupsku
pomorskieSłupskZespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych
pomorskieSłupskZespół Szkół Społecznych
pomorskieSłupskII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza
pomorskieSopotSopocka Akademia Tenisowa Prywatne Liceum Ogólnokształcące
pomorskieSopotII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
pomorskieStarogard GdańskiTechnikum Nr 1 im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim
pomorskieTczewI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie
pomorskieTczewUniwersyteckie Katolickie Liceum  Ogólnokształcące
pomorskieTczewII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Tczewie
pomorskieUstkaSzkoła Podstawowa im. kpt. Leonida Teligi
pomorskieWejherowoPowiatowy Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie
pomorskieWejherowoPowiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł”
śląskieBędzinLiceum Ogólnokształcące nr III im. C.K. Norwida
śląskieBielsko BiałaZespół Szkół Medycznych i Ogólnokształcących (VIII LO)
śląskieBielsko-BiałaPrywatne Technikum Informatyczne w Bielsku-Białej
śląskieBielsko-BiałaLiceum Ogólnokształcące EDUKACJA
śląskieBielsko-BiałaLiceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalne
śląskieBielsko-BiałaZespół Szkół im. Juliana Tuwima
śląskieBielsko-BiałaAkademickie Dwujęzyczne Liceum Oxford Secondary School
śląskieBielsko-BiałaI Liceum Ogólnoksztacące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej
śląskieBielsko-BiałaIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
śląskieBielsko-BiałaV Liceum Ogólnokształcące
śląskieBielsko-BiałaOśrodek Edukacji “Sokrates” Sp. Z o o
śląskieBielsko-BiałaZespół Szkół Plastycznych
śląskieBielsko-BiałaTechnikum im. gen.Stanisława Sosabowskiego w Bielsku-Białej  Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
śląskieBielsko-BiałaII LO im. A. Asnyka
śląskieBielsko-BiałaDwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Kopalińskiego
śląskieBielsko-BiałaZespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych
śląskieBieruńPowiatowy Zespół Szkół w Bieruniu
śląskieBytomI LO im Jana Smolenia w Bytomiu
śląskieBytomZespół Szkół Technicznych Bytom
śląskieChorzówUniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
śląskieChorzówTechnikum Mechaniczno- Elektryczne w Chorzowie
śląskieChorzówZespół Szkół SRKAK
śląskieChorzówII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Ligonia
śląskieCieszynI Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego
śląskieCieszynII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
śląskieCzechowice-DziedziceZespół Szkół Technicznych i Licealnych im.S.Staszica
śląskieCzerwionka-LeszczynyZespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
śląskieCzęstochowaZespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. W. S. Reymonta
śląskieCzęstochowaZespół Szkół im. Jana Kochanowskiego
śląskieCzęstochowaI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
śląskieCzęstochowaVIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe
śląskieCzęstochowaTechniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego w Częstochowie
śląskieCzęstochowaV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie
śląskieCzęstochowaII Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
śląskieCzęstochowaKatolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. Matki Bożej Jasnogórskiej
śląskieCzęstochowaZespół Szkół Samochodowych
śląskieCzęstochowaIV Liceum im. Henryka Sienkiewicza
śląskieCzęstochowaVII Liceum Ogólnokształcące im Mikołaja Kopernika
śląskieCzęstochowaIX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie
śląskieDąbrowa GórniczaAkademickie Liceum Ogólnokształcące
śląskieDąbrowa GórniczaI Liceum Ogólnokształcące im.W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
śląskieDąbrowa GórniczaV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza J. Zampyskiego
śląskieGilowiceLiceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach
śląskieGliwiceZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach
śląskieGliwiceTechnikum TEB Edukacja
śląskieGliwiceZespół Szkół Techniczno-Informatycznych
śląskieGliwiceGórnośląskie Centrum Edukacyjne
śląskieGliwiceZespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Piastów Śląskich w Gliwicach
śląskieGliwiceI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im.E.Dembowskiego
śląskieGliwiceII Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach
śląskieGliwiceIV Liceum Ogólnokształcące
śląskieGliwiceV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
śląskieGliwiceAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Gliwicach
śląskieJastrzębie-ZdrójZespól Szkół nr 9 Specjalnych im. dr Mikołaja Witczaka
śląskieJastrzębie-ZdrójI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica
śląskieJastrzębie-ZdrójZespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego
śląskieJaworznoII Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza
śląskieJaworznoZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jaworznie
śląskieJaworznoCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
śląskieJaworznoZespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jaworznie
śląskieKatowiceZespół Szkół Plastycznych
śląskieKatowiceVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza
śląskieKatowiceX LO im. Ignacego Jana Paderewskiego Akademickie w Katowicach
śląskieKatowiceTechnikum Lotnicze ZDZ w Katowicach
śląskieKatowiceZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach
śląskieKatowiceTechnikum nr 8 im.Obrońców Poczty Gdańskiej w Katowicach
śląskieKatowicePrywatne Liceum Ogólnokształcące im. M.Wańkowicza
śląskieKatowiceII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach
śląskieKatowiceI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Katowicach
śląskieKatowiceIII  Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza
śląskieKatowiceIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. St. Maczka w Katowicach
śląskieKatowiceZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach
śląskieKatowice8 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej Curie
śląskieKatowiceZespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka
śląskieKłobuckZespół Szkół nr 3 w Kłobucku
śląskieKnurówZespół Szkół im. I.J.Paderewskiego w Knurowie
śląskieKoniecpolZespół Szkół w Koniecpolu
śląskieKozyLiceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego
śląskieLubliniecZespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych
śląskieLubliniecZespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
śląskieMikołówI Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki w Mikołowie
śląskieMikołówII Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Mikołowie
śląskieMikołówZespół Szkół Technicznych
śląskieMilówkaZespół Szkół Ogólnokszałcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej w Milówce
śląskieMysłowiceI LO im. T. Kościuszki w Mysłowicach
śląskieOrnontowiceZespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach
śląskiePiekary ŚląskieI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Akademickim Zespole Szkół
śląskiePilicaZespół Szkół w Pilicy
śląskiePorębaZespół Szkół w Porębie
śląskiePszczynaI  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO
śląskiePszczynaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie
śląskiePyskowiceZespół Szkół im. Marii Konopnickiej
śląskieRacibórzZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
śląskieRadzionkówLiceum Ogólnokształcące im Powstańców Śląskich
śląskieRuda ŚląskaII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gustawa Morcinka w Rudzie Śląskiej
śląskieRuda ŚląskaI Liceum Ogólnokształcące imieniem  Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej
śląskieRybnikZespół Szkół Urszulańskich
śląskieRybnikZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki
śląskieRybnikI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich
śląskieRybnikAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
śląskieRybnikII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
śląskieSiemianowice ŚląskieII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki
śląskieSiemianowice ŚląskieZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących MERITUM im. Piotra Kołodzieja
śląskieSiemianowice ŚląskieI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego
śląskieSiewierzZespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Siewierzu
śląskieSławkówZespół Szkół im. Jana Pawła II Liceum Ogólnokształcące
śląskieSosnowiecIX Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej
śląskieSosnowiecVI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka
śląskieSosnowiecCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Technikum nr3
śląskieSosnowiecIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im St.Staszica
śląskieSosnowiecII Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu
śląskieTarnowskie GóryZespół Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach
śląskieTarnowskie GóryZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
śląskieTarnowskie GórySalezjański Ośrodek Szkolno Wychowawczy
śląskieTarnowskie GóryII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach
śląskieTarnowskie GóryI Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej
śląskieTychyIII Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego
śląskieTychyII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach
śląskieTychyTechnikum TEB Edukacja
śląskieTychyI Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego
śląskieTychyZespół Szkół nr 1 im. G. Morcinka w Tychach
śląskieWisłaZespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
śląskieWodzisław ŚląskiZespół Szkół Ponadpodstawowych
śląskieWodzisław ŚląskiI Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich
śląskieZabrzeKatolickie Liceum Ogólnokształcące
śląskieZabrzeIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
śląskieZabrzeI Liceum Ogólnokształcące  im. prof.Zbigniewa Religi
śląskieZabrzeZespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych
śląskieZawiercieII Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu
śląskieŻarkiZespół szkół im. Tadeusza Kościuszki
śląskieŻoryCentrum Kształecenia Zawodowego i Ustawicznego
śląskieŻywiecI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
śląskieŻywiecZespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu
śląskieZawiercieZSzO I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego
śląskieRacibórzCKZiU nr 2 Mechanik
świętokrzyskieJędrzejówZespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisawa Konarskiego w Jędrzejowie
świętokrzyskieJędrzejówZespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie
świętokrzyskieJędrzejówI Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja
świętokrzyskieKazimierza WielkaLiceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej
świętokrzyskieKielceZespół Szkół nr3
świętokrzyskieKielceZespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej
świętokrzyskieKielceIII Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida
świętokrzyskieKielceLiceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach
świętokrzyskieKielceI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
świętokrzyskieKielceVI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach
świętokrzyskieKielceZespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach
świętokrzyskieKielceZespół Szkól Elektrycznych w Kielcach
świętokrzyskieKielceII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego
świętokrzyskieKIELCEZespół Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach
świętokrzyskieKlimontówLiceum Ogólnokształcące im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Klimontowie
świętokrzyskieKońskieI Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich
świętokrzyskieKońskieII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
świętokrzyskieOpatówZespół Szkół Nr 2 w Opatwie
świętokrzyskieOpatówZespół Szkół nr 1 w Opatowie
świętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiZespół Szkół Nr 3
świętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiLiceum Ogólnokształcące nr I im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim
świętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Marcina Popiela w Ostrowcu Świętokrzyskim
świętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego
świętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiLiceum Ogólnokształcące Nr II im. Joachima Chreptowicza
świętokrzyskieOżarówZespół Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie
świętokrzyskiePińczówLiceum  Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
świętokrzyskieSandomierzII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu
świętokrzyskieSandomierzI Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum
świętokrzyskieSkarżysko-KamiennaI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej
świętokrzyskieSkarżysko-KamiennaII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
świętokrzyskieStarachowiceI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
świętokrzyskieStarachowiceII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Starachwowicach
świętokrzyskieStaszówLiceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie
świętokrzyskieStaszówZespół Szkół im. Stanisława Staszica
świętokrzyskieWłoszczowaI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego
świętokrzyskieWłoszczowaZS NR 2 IM. HETMANA STEFANA CZARNIECKIEGO
świętokrzyskieZagnańskZespół Szkoły Podstawowej nr2 i Przedszkola w Zagnańsku
warmińsko-mazurskieBartoszyceLO im Stefana Żeromskiego w Bartoszycach
warmińsko-mazurskieBraniewoLiceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego
warmińsko-mazurskieDziałdowoZespół Szkół Nr 1
warmińsko-mazurskieDziałdowoII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
warmińsko-mazurskieElblągI Liceum Ogólnokształcące
warmińsko-mazurskieElblągIII Liceum Ogólnokształcące im.Jana Pawła II
warmińsko-mazurskieElblągII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu
warmińsko-mazurskieElblągLiceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym
warmińsko-mazurskieEłkZespół Szkół Nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku
warmińsko-mazurskieEłkI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku
warmińsko-mazurskieEłkZespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku
warmińsko-mazurskieGiżyckoI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego
warmińsko-mazurskieGiżyckoII Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku
warmińsko-mazurskieIławaZespół Szkół Ogólnokształcących
warmińsko-mazurskieKętrzynI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie
warmińsko-mazurskieLidzbarkLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego
warmińsko-mazurskieLidzbark WarmińskiZespół Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Jagiellończyka w Lidzbarku Warmińskim
warmińsko-mazurskieLubawaZespół Szkół
warmińsko-mazurskieMragowoI Liceum Ogólnokształcące w Mrągowie
warmińsko-mazurskieMrągowoZespół Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły
warmińsko-mazurskieNowe Miasto LubawskieZespół Szkół im.C.K.Norwida. Liceum Ogólnokształcące
warmińsko-mazurskieOleckoI Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku
warmińsko-mazurskieOlsztynZespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących
warmińsko-mazurskieOlsztynZespół szkół Ogólnokształcących nr 2 w Olsztynie
warmińsko-mazurskieOlsztynXIII Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny
warmińsko-mazurskieOlsztynV Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie
warmińsko-mazurskieOlsztynXII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie
warmińsko-mazurskieOlsztynZespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych
warmińsko-mazurskieOlsztynX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
warmińsko-mazurskieOlsztynZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
warmińsko-mazurskieOlsztynI Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza
warmińsko-mazurskieOlsztynIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie
warmińsko-mazurskieOlsztynXI Liceum Ogólnokształcące
warmińsko-mazurskieOrnetaZespół Szkół Zawodowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ornecie
warmińsko-mazurskieOstródaSalezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Dominika Savio w Ostródzie
warmińsko-mazurskieOstródaLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
warmińsko-mazurskieWęgorzewoLiceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusz Zaruskiego w Węgorzewie
wielkopolskieBudzyńSzkoła  Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
wielkopolskieChodzieżI Liceum Ogólnokształce im. św. Barbary
wielkopolskieGnieznoII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki
wielkopolskieGnieznoAkademickie Liceum Milenium
wielkopolskieGostyńZespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gostyniu
wielkopolskieGrodzisk WielkopolskiLiceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim
wielkopolskieJarocinLiceum Ogólnokształcące nr 1
wielkopolskieKaliszI Liceum Ogólnokształcące  im. Adama Asnyka w Kaliszu
wielkopolskieKALISZZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-ELEKTRONICZNYCH W KALISZU
wielkopolskieKaliszII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu
wielkopolskieKaliszIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
wielkopolskieKALISZTECHNIKUM IM.ŚWIĘTEGO JÓZEFA
wielkopolskieKALISZZESPÓŁ  SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 2
wielkopolskieKępnoZespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kepnie
wielkopolskieKępnoLiceum Ogólnokształcące Nr 1 w Kępnie
wielkopolskieKołoLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole
wielkopolskieKoninLiceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida w Koninie
wielkopolskieKoninII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Koninie
wielkopolskieKościanI Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie
wielkopolskieKościelecPaństwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu
wielkopolskieLesznoI Liceum Ogólnokształcące w Lesznie
wielkopolskieLesznoII Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi i Miedzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika w Lesznie
wielkopolskieLubońZespół Szkół im. Kryptologów Poznańskich w Luboniu
wielkopolskieMiędzychódLiceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego  w Międzychodzie
wielkopolskieNowy TomyślZespół Szkół Nr 1 w Nowym Tomyślu
wielkopolskieOstrów WielkopolskiII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim
wielkopolskieOstrów WielkopolskiIV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina
wielkopolskieOstrów Wlkp.III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim
wielkopolskiePiaskiZespół Szkół Rolniczych im. Generała Józefa Wybickiego
wielkopolskiePiłaLiceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego
wielkopolskiePiłaZespół Szkół Budowlanych w Pile
wielkopolskiePiłaZespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile
wielkopolskiePleszewI Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie
wielkopolskiePoznańVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki
wielkopolskiePoznańZespół Szkół Ogólnokształcących nr 33 w Poznaniu
wielkopolskiePoznańVI Liceum Ogólnokształcące im.I.J.Paderewskiego
wielkopolskiePoznańSpark Academy – Liceum Ogólnokształcące
wielkopolskiePoznańZespół Szkół Komunikacji
wielkopolskiePoznańZespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu
wielkopolskiePoznańLiceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny
wielkopolskiePoznańInternational School of Poznań
wielkopolskiePoznańXXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu
wielkopolskiePoznańZespół Szkół Ogólnokształcących nr 33
wielkopolskiePoznańZespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. ks. prof. J. Tischnera
wielkopolskiePoznańLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO MARCINA GORTATA W POZNANIU
wielkopolskiePoznańZespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu
wielkopolskiePoznańPubliczne Liceum Ogólnokształcące KSW im.bł.N.Tułasiewicz
wielkopolskiePoznańZespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej
wielkopolskiePoznańVI Liceum Ogólnokształcące
wielkopolskiePoznańXV Liceum Ogólnokształcące im. Wiktora Degi
wielkopolskiePoznańZespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza
wielkopolskiePoznańVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
wielkopolskiePoznańNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące O!MEGA
wielkopolskiePoznańXXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu
wielkopolskiePoznań1 Liceum Ogólnokształcące im.Karola Marcinkowskiego
wielkopolskiePoznańIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kantego
wielkopolskiePOZNAŃXILICEUM OGÓLNOKSTZAŁCĄCE
wielkopolskiePoznańIX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta
wielkopolskiePoznańXVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Poznaniu
wielkopolskiePoznańTechnikum nr 19
wielkopolskiePoznańXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
wielkopolskiePoznańXIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu
wielkopolskiePoznańII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej
wielkopolskiePoznańXXXII Liceum Ogólnokształcące
wielkopolskiePoznańXX Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego w Poznaniu
wielkopolskiePoznańZespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika
wielkopolskieRokietnicaZespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich
wielkopolskieSłupcaZespół Szkół Ekonomicznych i. Maksymiliana Jackowskiego
wielkopolskieSłupcaLiceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Słupcy
wielkopolskieŚremLiceum Ogólnokształcące im. Gen. J. Wybickiego
wielkopolskieŚremZespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II
wielkopolskieŚroda WielkopolskaLiceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich
wielkopolskieŚroda WielkopolskaZespół Szkół Rolniczych
wielkopolskieTarnowo PodgórneLiceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym
wielkopolskieTrzciankaLiceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance
wielkopolskieTurekI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
wielkopolskieWolsztynLiceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
wielkopolskieWronkiZespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wlkp.
wielkopolskieWRZEŚNIALICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZEŚNI
zachodniopomorskieBiałogardLiceum Ogólnokształcące im. Bogusława X
zachodniopomorskieGoleniówZespół Szkół nr 1 w Goleniowie
zachodniopomorskieGryficeLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego
zachodniopomorskieGryfinoI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Omieczyńskiego
zachodniopomorskieKalisz PomorskiZespół Szkół Im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku
zachodniopomorskieKołobrzegI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
zachodniopomorskieKołobrzegZespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu
zachodniopomorskiekoszalinPubliczne technikum informatyczne Computer College
zachodniopomorskieKoszalinVI Liceum Ogólnokształcące
zachodniopomorskieKoszalinZespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika
zachodniopomorskieKoszalinV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema
zachodniopomorskieKoszalinII LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie
zachodniopomorskieKoszalinI LO im. Stanisława Dubois
zachodniopomorskiePoliceZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
zachodniopomorskiePołczyn-ZdrójZespół Szkół w Połczynie-Zdroju
zachodniopomorskiePrzecławNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące
zachodniopomorskiePyrzyceZespół Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach
zachodniopomorskieStargardI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
zachodniopomorskieSZCZECINSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. HELENY RASZKI
zachodniopomorskieSzczecinTechnikum Ekonomiczne im. rtm. Witolda Pileckiego
zachodniopomorskieSzczecinBranżowa Szkoła I Stopnia Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie
zachodniopomorskieSzczecinPolsko-Amerykańskie Szkoły Prywatne w Szczecinie
zachodniopomorskieSzczecinV Liceum Ogólnokształcące z Oddzialami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka
zachodniopomorskieSzczecinZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4
zachodniopomorskieSzczecinI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie
zachodniopomorskieSzczecinCentrum Edukacji Zdroje
zachodniopomorskieSzczecinVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. K.K. Baczyńskiego
zachodniopomorskieSzczecinXIV Liceum Ogólnoksztrałcące z oddziałami dwujęzycznymi w Szczecinie
zachodniopomorskieSzczecinIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
zachodniopomorskieSzczecinKatolickie Liceum Ogólnokształcące im św. Maksymiliana Marii Kolbego
zachodniopomorskieSzczecinVI Liceum Ogólnokształcące
zachodniopomorskieSzczecinTechnikum Informatyczne SCI
zachodniopomorskieSzczecinLiceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego
zachodniopomorskieSzczecinII Liceum Ogólnokształcące im.Mieszka I
zachodniopomorskieSzczecinZESPÓŁ SZKÓŁ  SPORTOWYCH W SZCZECINIE/ XII LO
zachodniopomorskieSzczecinI Prywatne Liceum Ogólnokształcące Leonarda Piwoni
zachodniopomorskieSzczecinIV Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa
zachodniopomorskieSzczecinXVIII Liceum Ogólnokształcące
zachodniopomorskieSzczecinTechnikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Zespole Szkół Numer 6
zachodniopomorskieSzczecin13 Liceum Ogólnokształcące
zachodniopomorskieSzczecinXVI Liceum Ogolnoksztalcace
zachodniopomorskieSzczecinXIII Liceum Ogólnokształcące
zachodniopomorskieSzczecinI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie
zachodniopomorskieSzczecinekPrywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinku
zachodniopomorskieSzczecinekZespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Szczecinku
zachodniopomorskieSzczecinekI Liceum Ogólnolształcące im. Ks. Elżbiety w Szczecinku
zachodniopomorskieŚwinoujścieLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I
zachodniopomorskieŚwinoujścieI  Liceum Społeczne Fundacji „Logos”
zachodniopomorskieŚwinoujścieZespół Szkół Morskich im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Świnoujściu
zachodniopomorskieŚwinoujścieCentrum Edukacji Zawodowej i Turystyki
zachodniopomorskieKołobrzegZespół Skół nr 1 i, H. Sienkiewicza